advertise

طراحی سایت اختصاصی

بدون مدیریت درست، تبلیغات گوگل فقط اتلاف
پول است. نورو وب (به عنوان همکار رسمی گوگل)
به شما کمک می‌کند تا تبلیغات خود را حرفه‌ای
مدیریت کنید و با کمترین هزینه، بیشترین فروش
را تجربه کنید.

طراحی سایت نورو وب

شرکت طراحی سایت نورو وب با دپارتمان های متخصص و باتجربه علمی و عملی در زمینه شناخت، نیازسنجی، فناوری، تکنولوژی، زیرساخت وب، سهم قابل توجهی در جهت تعالی و الکترونیکی کردن تجارت های خرد و کلان جهان، کسب نموده است.

طراحی قالب اختصاصی

تمامی سایت های طراحی شده توسط ما، با نظر مشتری طراحی قالب خواهد شد. گرافیست های ما ، طرح ها و ایده های شما را برای سایتتان جلا می دهند و از آنها یک سایت حرفه ای درست می کنند. قالب سایت شما اختصصاصی و مطابق با سلیقه ی شما و ایده های گرافیست های حرفه ای شرکت مبنا خواهد بود.

طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی

اولین کار برای ورود به عرصه ی بازار اینترنتی و تجارت آنلاین ، طراحی سایت مناسب و استاندارد با توجه به نیاز می باشد. طراحی سایت خبری ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت آموزشی ، طراحی سایت تبلیغاتی ، طراحی سایت نیازمندی ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی سایت پزشکی و ...

طراحی سایت واکنش گرا

با پیشرفت تکنولوژی های نمایشی مانند تبلت و موبایل و لبتاپ و ...، طراحی وب سایت ها باید طوری باشد که با توجه به تکنولوژی، بتواند خود را سازگار نماید. به این کار طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو می گویند. یکی از تخصص های اصلی و مهارت های ویژه ی شرکت ما، طراحی Responsive یا طراحی واکنش گرا است.

ما بهترین راه حل را برای شرکت شما طراحی می کنیم

قطعاً می‌توان گفت اولین قدم برای ورود به اینترنت طراحی سایت می باشد. یکی از مهمترین فاکتورهای طراحی سایت سئو بیس بودن و اصولی بودن سایت است. مجموعه ما با طراحی سایت های فروشگاهی، خدماتی، شرکتی، حقوقی و توریستی همواره سعی در ایجاد بهترین خدمات را برای شما مشتریان عزیز دارد.
همین حالا با مشاورین ما در مهراد مارکتینگ تماس بگیرید تا به بهترین نتیجه برای انتخاب سایت مناسب برای کسب و کارتان دست پیدا کنید.