advertise

فرم ثبت درخواست مشاوره و استعلام قیمت


طراحی سایت
سئو و بهینه سازی
شبکه های اجتماعی
تبلیغات گوگل
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت خبری
طراحی سایت شرکتی

تعرفه و قیمت طراحی سایت

هزینه طراحی سایت در شرکت های مختلف متفاوت است.هر شرکت براساس عوامل مختلفی هزینه و قیمت طراحی وب سایت های خود را اعلام می کند.هرچند دریافت مبالغ بالا لزوما به معنی حرفه ای بودن و کیفیت بالا نیست، اما باید توجه داشته باشید که قطعا یک سایت حرفه ای ، ارزان نخواهد بود. چراکه استفاده از دانش و تجربه برنامه نویسان و طراحان حرفه ای و همچنین بکارگیری آخرین تکنولوژی های دنیا هزینه زیادی دارد. قیمت طراحی سایت اختصاصی در شرکت نورو وب را می توان در یک بازه معقول و متوسط در نظر گرفت.در تعرفه های ما از قیمت های سرسام آوری که توسط برخی شرکت ها اعلام میگردد خبری نیست و از سمت مقابل، بدلیل تعهد ما به استفاده از افراد حرفه ای و خلاق و جدیدترین تکنولوژی ها، امکان طراحی وب سایت با قیمت های بسیار ارزان هم وجود ندارد.

قیمت طراحی سایت چقدر است؟

سایت هایی که ما طراحی می کنیم کاملا اختصاصی است و به دلیل مشکلات فراوانی که سایت های CMS آماده مانند وردپرس و جوملا و.. برای مشتریان بوجود می آورند طراحی این سایت ها را کاملا از برنامه کاری خود حذف کرده ایم. هزینه طراحی سایت شرکتی اختصاصی به همراه یکسال پشتیبانی و فضای هاست(ترافیک نامحدود) بین ۵.۰۰۰.۰۰۰ (سایت شرکتی معمولی ) تا ۳۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان (سایت شرکتی پیشرفته ) می باشد..

منابع تاثیر گذار در قیمت طراحی سایت

در دنیای دیجیتال مارکتینگ داشتن طراحی حرفه ای و کاربر پسند یکی از برترین عوامل در رشد کسب و کار شماست. طراحی حرفه ای و بروز بودن سایت از مهم ترین عوامل موثر در جذب کاربران مورد نظر شماست. و این شما هستید که با حرکت مداوم خود روبه جلو مشتریان را علاقه مند کرده و آن ها را به همکاری های بلند مدت تشویق می کنید. ممکن است در نگاه اول هزینه های طراحی سایت برای شما قابل توجیح نباشد اما حقیقت این است که یک وب سایت خوب می تواند اعتبار کسب و کار شما را بزرگتر کند. اما نداشتم وب سایت و یا یک وب سایت ضعیف خیلی خیلی میتواند به ضرر تجارت شما باشد.

طراحی سایت اختصاصی

این نوع طراحی، مناسب شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ می باشد که به توسعه و بزرگ شدن کسب و کار خود می اندیشند. علاوه بر آن اینگونه شرکت ها و کسب و کار تجربه مدیریت و حضور در اینترنت را به کرات داشته اند. و به یک طرح اختصاصی و خدمات تخصصی می اندیشند. در این پلن یک الی چندین قالب به صورت اختصاصی توسط طراحان نورو وب طراحی و سپس بعد از تایید وارد فاز پیاده سازی خواهد شد. ارائه خدمات مشاوره، عیب یابی و تعمیر مداوم، آموزش رایگان و حتی ورود اطلاعات برخی از ویژگی های این طرح می باشد.

آیا واقعا سایت های اختصاصی گران تر از سایت های WordPress است؟

طراحی و ساخت سایت های اختصاصی نیاز به برنامه نویس و متخصصان حرفه ای دارد. سایت های WordPress از یک سری قالب ها و سیستم مدیریت محتوای آماده استفاده می کنند که نیاز به برنامه نویسی ندارند و کاملا رایگان در دسترس همه قرار دارد.این سایت ها به هیچ وجه برای یک کسب و کار خاص اختصاصی سازی نشده اند(البته یه غیر ظاهر یا همان UI سایت) بنابراین هزینه و زمان بسیار ناچیزی برای طراحی لازم دارند که البته مشکلات فراوانی هم در آینده برای صاحبان سایت ایجاد می کنند که بهتر است حتما قبل از اقدام به طراحی این سایت ها با چند شخص یا شرکت که قبلا از این سایت ها استفاده کرده اند صحبت کرده و با مشکلات بسیار زیاد آنها آشنا شوید.

هزینه طراحی سایت چگونه مشخص میشود؟؟؟

به دلیل اینکه تمام وب سایت در شرکت ما به صورت اختصاصی و با امکانات مورد نظر مشتریان طراحی می شود هزینه های دقیق در جلسات حضوری یا مکالمات تلفنی و پس از مشخص شدن امکانات مورد نظر مشتریان و براساس تعداد برنامه نویس مورد نیاز ، زمانی که نیاز دارد و میزان پیچیدگی پروژه تعیین می گردد

 شرکت نورووب با در نظر گرفتن شرایط پرداخت متنوع ، پشتیبانی گسترده ، تعرفه های طراحی سایت متعادل ومناسب شما را تا رسیدن به موفقیت راهنمایی خواهد نمود.با مشاوران طراحی سایت ما در تماس باشند.