advertise

طراحی سایت اصفهان

طراحی وب سایت در اصفهان

اصفهان شهری با قابلیت‌های صنعتی، خدماتی و تولیدی متنوع است. تمام تلاش ما در نورووب علاوه بر طراحی سایت در اصفهان برآورده کردن نیازها و اولویت‌های آنلاین در حیطه طراحی سایت برای کسب و کارهای این شهر توانمد است.
در این راستا تجربه و تخصص خود را به کار گرفته و آماده هرگونه همکاری و مشارکت هستیم تا بتوانیم به روال معمول، سهمی در رونق اقتصادی هرچه بیشتر شهر اصفهان داشته باشیم. در نورووب پذیرای حضور شما خواهیم بود و طی جلساتی قابلیت‌ها و دغدغه‌های شما را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا در نهایت بهترین راهبردها را برای طراحی و اجرای یک سایت عالی و متناسب با حرفه شما ارائه دهیم.
خواه به تازگی کسب و کارتان را به راه انداخته باشید یا سال‌ها در صنعت خود سابقه فعالیت داشته باشید، ما با تمام قوا در جهت جلب رضایت شما قدم برمی‌داریم. پس از تعیین اهداف و بهترین استراتژی طراحی سایت، فرایند طراحی وب سایت اختصاصی را آغاز می‌کنیم.
وب سایتی که در خور هویت برند، سلیقه، اهداف شما و نیاز مشتریان باشد. در طول همکاری با بروزرسانی‌ها و اعمال تکنیک‌های کاربردی، حضور شما در بستر آنلاین را تضمین کرده و به دیده شدن، ارتقاء بازاریابی دیجیتال و افزایش فروش کمک می‌کنیم. بازخوردهای شما و بازدیدکنندگان و بررسی‌های حرفه‌ای در این مسیر همواره راهگشا خواهد بود. تمامی اقدامات ما از آغاز همکاری بر مبنای تحلیل و مستند بوده و با نتایج قابل‌اندازه‌گیری سنجیده خواهد شد.

نکات مهم قبل از طراحی سایت

اکثر خریداران بالقوه قبل از خرید اقدام به تحقیق، بررسی و مقایسه برندهای گوناگون محصول مورد نظرشان می کنند و اغلب برای این منظور به وب سایت ها مراجعه می نمایند.

طراحی سایت در اصفهان

اصفهان شهری با قابلیت‌های صنعتی، خدماتی و تولیدی متنوع است. تمام تلاش ما در نورووب برآورده کردن نیازها و اولویت‌های آنلاین در حیطه طراحی سایت برای کسب و کارهای این شهر توانمد است. در این راستا تجربه و تخصص خود را به کار گرفته و آماده هرگونه همکاری و مشارکت هستیم تا بتوانیم به روال معمول، سهمی در رونق اقتصادی هرچه بیشتر شهر اصفهان داشته باشیم. در نورووب پذیرای حضور شما خواهیم بود و طی جلساتی قابلیت‌ها و دغدغه‌های شما را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا در نهایت بهترین راهبردها را برای طراحی و اجرای یک سایت عالی و متناسب با حرفه شما ارائه دهیم. خواه به تازگی کسب و کارتان را به راه انداخته باشید یا سال‌ها در صنعت خود سابقه فعالیت داشته باشید، ما با تمام قوا در جهت جلب رضایت شما قدم برمی‌داریم.

چگونه بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان را انتخاب کنیم؟

گرافیک سایت

اینستاگرام یا وب سایت؟ کدام بهتر است؟

۶۴ درصد از کسب و کارها دارای وب سایت هستند و ؟؟ درصد مشاغل دارای اینستاگرام

نمونه سایت‌های طراحی شده در اصفهان

نورووب افتخار داشتن بیش از ۲۰۰ سایت فعال در اصفهان را دارد.

سئو و طراحی سایت در اصفهان

بسته های خدماتی شرکت طراحی سایت نورووب در اصفهان

قابلیت های تکنیکال شرکت طراحی سایت نورووب 

چرا نورووب؟ افتخارات نورووب؟ زبان برنامه نویسی؟ مزیت رقابتی؟ تضامین نروووب

طراحی وب سایت اصفهان

پیش از اینکه دنبال شرکتی برای طراحی وب سایت اصفهان باشید، باید دلایلی که نیاز است یک کسب و کار وبسایت داشته باشد را بدانید. دانستن این دلایل کمک می کند که بتوانید استفاده بهینه تری از وبسایت خود داشته باشید.

وب سایت‌ها با اشکال و کاربردهای متنوعی ایجاد می‌شوند. تجاری، وبلاگ، خدماتی، شخصی و... اگر صاحب کسب و کار در هر اندازه‌ای هستید داشتن وب سایت اختصاصی می‌تواند به شما کمک کند تا همیشه و در هر ساعتی از شبانه روز در دسترس باشید؛ بیشتر دیده شوید و محصولات و خدمات خود را به صورت گسترده در سطح کشور و یا حتی جهان معرفی کنید.

دسترسی گسترده و ۲۴ ساعته

امروزه این ذهنیت وجود دارد که شرکت‌ها یا مشاغل معتبر آن دسته از کسب و کارهایی هستند که وب سایت دارند. چرا که وب سایت‌ها حاوی اطلاعاتی در مورد شرکت و نحوه فعالیت آنها هستند و باعث می‌شود که مشتریان (یا مشتریان جدید) راحت‌تر به شرکت مورد نظرشان اعتماد کرده و اعتبار آن را بپذیرند.

اعتمادسازی و افزایش اعتبار

هر کسب و کاری برای رشد به تبلیغات نیاز دارد. صاحبان مشاغل تمایل دارند تا برای معرفی کسب و کار خود به مشتریان بالقوه و در نتیجه فروش بیشتر هزینه کنند. با داشتن یک وب سایت، می‌توانید این گونه هزینه‌ها را در بلند مدت کاهش داده و در عین حال دستاورد موردنظرتان را شاهد باشید. وب سایتی که به صورت حرفه‌ای طراحی شود این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا در مقایسه با بازاریابی سنتی به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید.

تبلیغات هدفمند و کم هزینه

وب‌سایت‌ها اغلب روش‌های متنوعی برای ارتباط با مشتریان دارند و نظرات آنها را در راستای بهبود کیفیت کالا و خدمات خود جویا می‌شوند. پس همواره این امکان را در اختیار دارید تا بازخورد مشتریان آنلاین خود را دریافت کرده و کیفیت و اعتبار برندتان را افزایش دهید.

بازخوردهای سازنده

شما با ساخت سایت در اصفهان اعتباری برای برند خود خریداری می کنید که سایر کسب و کار هایی که وبسایت ندارند این اعتبار را ندارند. داشتن وبسایت یعنی اینکه شما یک کسب و کار به صورت رسمی در فضای مجازی دارید که ۰ تا ۱۰۰ آن متعلق به خودتان و کسب و کارتان است.

اعتبار برند و کسب و کار

داشتن وبسایت و تبلیغات گسترده آن در فضای مجازی می تواند به افزایش فروش چشمگیر شما منجر شود. شما با استفاده از روش های بهینه سازی و سئو وبسایتتان می توانید یک رتبه برتر در کلمات کلیدی که منجر به فروش شما شوند را در نتایج گوگل متعلق به خود کنید.

افزایش فروش

چگونه بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان را انتخاب کنیم؟

طراحی وب سایت در اصفهان

شرکتی را برای طراحی سایت انتخاب کنید که:
• یک نسخه ثابت را برای همه مشتریان نمی‌پیچد. به عبارت دیگر استراتژی‌هایی که به شما پیشنهاد می‌کند دقیقاً مشابه استراتژی رقیب نزدیک شما نباشد.
• درک درستی از بازار هدفتان داشته باشد.
• مبتنی بر نتایج باشد اما نتایج فوری را وعده ندهد.
• صداقت داشته باشد و گزارش‌هایی شفاف از وضعیت سایت به شما ارائه دهد.
• بصورت مداوم پاسخگوی تماس‌های شما بوده و پیگیری‌های لازم را انجام دهد.
• برای ارزیابی نیازهای بازاریابی فعلی و آینده شما وقت بگذارد.
• قادر به شناسایی نیازها و شکاف‌های استراتژی فعلی شما بوده و با اهداف شما هماهنگ باشد.
• راه حل سریع ولی موقتی ارائه ندهد.
• موفقیت‌هایش ثابت شده باشد.

از رضایت مشتری، نمونه سایت ها و نظرات غافل نشوید.

نمونه سایت هایی که شرکت نورووب

نمونه سایت هایی که شرکت نورووب کلیه خدمات طراحی سایت دراصفهان آن را انجام داده است را می توانید در لینک زیر مشاهده نمایید.

طراحی وبسایت در اصفهان و نکاتی که باید به آن توجه نمایید؟

طراحی سایت دراصفهان

طراحی سایت دراصفهان و خدمات مربوط به آن را شرکت های متنوعی در استان اصفهان ارائه می دهند شما باید پیش از آن به یکسری نکات که در ادامه به آن اشاره می کنم توجه نمایید تا بتوانید بهترین استفاده را از خدمات ساخت سایت در اصفهان داشته باشید.

اکثر خریداران بالقوه قبل از خرید اقدام به تحقیق، بررسی و مقایسه برندهای گوناگون محصول مورد نظرشان می کنند و اغلب برای این منظور به وب سایت ها مراجعه می نمایند. حضور قوی در بستر آنلاین، به ویژه در اختیار داشتن یک وب سایت کارآمد میتواند باعث افزایش اعتبار، برندسازی، تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل، صرفه جویی در زمان و انرژی، مدیریت و پشتیبانی بهتر در ارتباط با امور مشتریان و رشد بازاریابی دیجیتال شود. به عنوان مثال ۸۳ درصد از کسانی که به دنبال خرید جرثقیل هستند، ارزیابی های اولیه را به صورت آنلاین انجام می دهند.

هدف از طراحی سایت

خواه در بازار سنتی فعال باشید یا آنلاین، شناخت رقبا، قابلیت ها، دانش و عملکرد آنها یک ضرورت محسوب می شود. از آنجایی که ماهیت نمایش نتایج در موتورهای جستجو بر اساس رتبه بندی است، می توان هرچه بیشتر به اهمیت رقابت در میان وب سایت ها پی برد. شناخت رقبا همچنین در شناسایی نقاط قوت و ضعف سایتتان برای ربودن گوی سبقت از دیگران مفید خواهد بود. تجزیه و تحلیل حرفه ای و برنامه ریزی هدفمند می تواند در این مورد جایگاه بالاتری را از آن شما کند.

بررسی اجمالی رقباء

در اختیار داشتن برنامه ای هدفمند و ساختار یافته برای وب سایت مانند نقشه ای است که ضمن تعیین مسیر و ضرورت ها، با پیش بینی های لازم شما را در معرض حداقل اتفاقات غیرمنتظره قرار می دهد. برنامه ریزی برای طراحی وب سایت به شما کمک می کند تا اهداف وب سایت را مشخص و سازماندهی کنید، بهترین نام دامنه و هاست را انتخاب نمایید، در زمان مناسب بودجه مورد نیاز خود را تأمین کنید، قیمت گذاری ها و تخفیف های منطقی داشته باشید، هویت بصری را متناسب با برند خود انتخاب کنید، محتوای مفید و هدفمند تولید نمایید.

برنامه ریزی

انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب یک تصمیم بسیار مهم است چرا که در صورت انتخاب درست، به برند شما اعتبار بخشیده و منجر به موفقیت کسب و کارتان می شود. وب سایتی که توسط یک شرکت حرفه ای طراحی شده باشد می تواند به عنوان نقطه تعامل شما با مشتریان هدف بیشترین تأثیرگذاری را داشته باشد و این ذهنیت را در آنها ایجاد کند که شما را به جای رقیبتان انتخاب کنند. یک شرکت طراحی سایت خوب در شناخت اولویت ها، نیازها و اهداف تجاری و در نهایت رشد کسب و کار شما بیشترین تأثیر را خواهد داشت.

انتخاب شرکت طراحی سایت

پیش از صحبت با یک شرکت طراح وب سایت اهداف، قابلیت ها، منابع انسانی مورد نیاز، مشتریان هدف و شکاف های موجود در صنعت خود را تا حدودی ارزیابی کنید و حداقل و حداکثر میزان بودجه را برای سرمایه گذاری در بازه های زمانی کوتاه و بلند مدت در نظر بگیرید. جمع آوری اطلاعاتی از این دست به شما کمک می کند تا برای جلسه مشاوره طراحی سایت آماده شوید. سؤالاتی که در این جلسه مطرح خواهد شد علاوه بر اینکه می توانند معیار ارزیابی شرکت طراحی وب سایت باشند، تصویری کلی از روند پیشبرد امور به شما ارائه می دهند. ما با در نظر گرفتن تمام قابلیت ها، شنونده دغدغه های شما هستیم تا رفتار دوستانه و حرفه ای ما در زمینه طراحی سایت برای شما اثبات شود.

جلسه مشاوره و استعلام قیمت

UI و UX دو مورد از جنبه های اصلی طراحی وب سایت هستند که بر چگونگی تعامل کاربر با سایت معطوف می باشند. ضمن مشاوره به شما توضیح خواهیم داد که چگونه با استفاده از عناصر بصری می توانید در لحظات اول بیشترین تأثیر را بر احساس کاربر سایت داشته باشید (UX) تا او را در سایت نگه داشته و در عین حال زیاده روی نکنید. همچنین چگونه می توانید با نمایش اصولی دکمه ها، ایجاد فواصل منطقی، نمایش منظم محتوا، انتخاب فونت، ماژول ها و جداول مناسب و مواردی از این دست یک رابطه خوب میان کاربر و سایت ایجاد کنید (UI). لازم به ذکر است که طراحی UI و UX بر یکدیگر تأثیرگذار هستند.

مشاوره و طراحی رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX)

سوالات متداول

ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است
ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است
ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است
ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است
ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است
ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است