تضمین بازگشت مبلغ قرارداد

تضمین بازگشت مبلغ قرارداد ضامن: شخصی که در برابر کارفرما، تضمین بدون قید وشرط پیمانکار را می پذیرد. نوعاً این شخص بانک می باشد. مضمون عنه: متعھد اصلی (پیمانکار). مضمون له: ذینفع ضمانت نامه (کارفرما). ضمانت نامه را به سه شکل می توان تھیه نمود: اول: مبلغ ضمانت نامه نقداً از طرف پیمانکار به شماره حساب اعلامی کارفرما واریز گردد. دوم: به میزان ضمانت نامه، چکی بانکی به نفع کارفرما تھیه و در اختیار کارفرما قرار گیرد. سوم: به میزان ضمانت نامه، پیمانکار ضمانت نامه ای از طرف بانک مورد قبول کارفرما تھیه و در اختیار کارفرما قرار دھد.

تضمین قیمت

تضمین بهترین قیمت چیست؟ ما تضمین می‌کنیم خدمات عرضه شده توسط ما با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از انجام خدمات توسط ما، متوجه شدید شرکتی همان سرویس را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید. چه شرایطی دارد؟ برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد: ۱. مدل یکسان: خدمات باید از نظر ویژگی‌های فنی، زمان اجرا ، کیفیت ساخت و اجرا، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند. ۲. کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای مورد استفاده توسط ما اصل هستند، مقایسه با کالاهای غیر اصل رد خواهد شد. ۳. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد. ۴. فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد. ۵. خدمات برای فروش موجود باشد: خدمات باید در زمان ارائه درخواست به اتاق سرور دات کام، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل ارائه باشد. ۶. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت ما مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

تضمین کیفیت

تضمین کیفیت دو اصلی که تضمین کیفیت شامل آن‌ها است: «مناسب برای هدف» - محصول باید برای هدف تعیین‌شده مناسب باشد؛ و «درست بار اول» - اشتباهات باید برطرف شوند. تضمین کیفیت شامل تنظیم کیفیت مواد خام، هم‌گذاری‌ها، محصولات و اجزا، خدمات مرتبط با تولید و مدیریت و همچنین تولید و بازرسی فرایندها است. کیفیت توسط کاربران محصول، ارباب رجوع یا مشتریان، و نه جامعه به طور کلی، بدست می‌آید. محصولات قیمت پایین را در صورتی می‌توان به عنوان کیفیت بالا در نظر گرفت که کاربران محصول آن‌ها را اینطور یافته باشند.

تضمین سئو سایت

تضمین سئو سایت استراتژی ما کارامدترین روش سئو می باشد که مختصری با آن می پردازیم: * تیم فنی نورو وب ابتدا سایت شما را آنالیز میکنند و نتیجه را به شما اعلام می کند. موارد موردنظر برای آنالیز سایت شما عبارتند از پیج رنک سایت - جایگاه سایت شما در کلمه کلیدی موردنظر - رتبه الکسا - میزان بازدید روزانه و هفتگی و ... سپس نتیجه به شما اعلام میگردد البته سرویس فوق یعنی آنالیز سایت رایگان می باشد. * کلمات کلیدی مناسب شما را انتخاب می کنیم. بعد از سرویس فوق در صورت عقد قرارداد با نورو وب کلمات کلیدی موجود که بیش ترین جستجو در گوگل را دارند و مرتبط با موضوع شما هستند برای سایت شما برگزیده میگردد و به دقت در صفحات سایت شما قرار می گیرد. * سایت را با محتوای مفید به روز میکنیم. یکی از مهمترین اصول سئو حرفه ای تولید محتوای اختصاصی برای یک سایت است. نورو وب در این راستا در صفحه اصلی سایت شما با توجه به کلمات کلیدی مورد نیاز محتوایی با چگالی بالا کلمات کلیدی قرار می دهد و در بازه های منظم زمانی به بروزرسانی سایت شما اقدام می نماید. * سعی می شود از سایت های مرتبط بک لینک گرفته شود. از اصول مهم دیگر در سئو حرفه ای دریافت بک لینک از سایت های محبوب و دارای رنک بالا از گوگل می باشد. *در شبکه های اجتماعی نظیر گوگل پلاس و فیس بوک فعالیت میکنیم. عضویت و فعالیت در شبکه های اجتماعی به خصوص گوگل پلاس اهمیت به سزایی در افزایش رنک گوگل و ترافیک سایت شما دارد. نتیجه فعالیت های فوق افزایش ترافیک موثر از گوگل و درنتیجه افزایش فروش و معرفی برند (وب برندینگ) شما به کاربران وب می باشد.

ورود


ورود
ویرایش شماره

ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
سلام، لطفا
برای
طراحی
 • طراحی
 • مشاوره
 • خرید
سایت
فروشگاهی
 • فروشگاهی
 • اطلاعاتی
 • حقوقی
با بودجه حدودی
۱ تا ۲ میلیون تومان
 • ۱ تا ۲ میلیون تومان
 • ۲ تا ۳ میلیون تومان
 • ۳ میلیون تومان و بیشتر
به اینجانب
نام و نام خانوادگی من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: علی رحیمی یا مریم عسگری
از طریق
شماره همراه من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: ۰۹۱۳۷۶۸۶۶۵۵
مشاوره رایگان بدهید.
درخواست مشاوره
۰۳۱۹۵۰۲۸۵۷۵
ارسال
دفتر تهران:
بلوار کشاورز
وصال شیرازی | شماره ۱۲۸
۰۲۱۶۶۴۸۹۰۱۱
۰۲۱۶۶۴۸۹۰۱۲
دفتر اصفهان:
هشت بهشت شرقی
حمزه شمالی | شماره ۸۸
۰۹۱۳۶۹۱۵۷۴۹
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
تماس با نورو وب