برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
استعلام قیمت
طراحی سایت کودک در اصفهان | نورو وب

طراحی سایت کودک در اصفهان

شرکت طراحی وب سایت نورو وب متخصص در زمینه ی طراحی وب سایت برای کودک در اصفهان با توجه به تجربه ی خود در زمینه ی طراحی، سئو و بهینه سازی سایت، برای طراحی سایت حرفه ای در خدمت شما می باشد:
طراحی سایت کودک در اصفهان | نورو وب

طراحی سایت برای کودکان - طراحی سایت کودک اصفهان - طراحی سایت مهدکودک

اگر نگوییم مهم ‌ترین، ولی بدون شک یکی از مهم ترین دوران های زندگی هر فردی، دوران کودکی آن فرد می ‌باشد. این دوران از آن جهت بسیار اهمیت دارد که سنگ بنای بسیار از ویژگی‌های شخصیتی انسان‌ها، در این آن شکل می‌گیرد. بنابراین تک‌ تک لحظاتی که یک کودک با آن‌ها مواجه است، افراد مختلف، برنامه‌های مختلف، بازی‌ها و سرگرمی‌های مختلف، در رشد و تربیت کودک بسیار اهمیت دارد. امروزه دنیای کودکان فقط محدود به اسباب بازیها نمی شود بلکه با گسترش تکنولوژی و وجود دستگاههای مختلف مانند موبایل و تبلت، کودکان هم سهم بزرگی از اینترنت می توانند داشته باشند. بنابراین شناخت نیاز این رده سنی به منظور طراحی وب سایت مخصوص آن ها ضروری و کارآمد به نظر می رسد. حتی در چنین وب سایت هایی میتوان اطلاعات مورد نیاز مادران عزیز در زمان بارداری ارائه داد. رنگ بندی شاد و مرتبط با رده سنی کودکان می تواند یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در طراحی وب سایت های کودکان باشد (برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و بهره مندی از مشاوره های تخصصی و رایگان، می توانید با تیم طراحی گرافیک و رابط کاربری شرکت طراحی سایت نورو وب اصفهان در تماس باشید). در طراحی سایت ویژه کودکان حتما بخش هایی نیز باید به والدین کودکان و نوجوانان اختصاص داده شود و نیازهای این گروه نیز شناسایی شود تا بتوان خدمات خوبی را به آنها ارائه داد. شما می توانید در وب سایت خود برای والدین کنترل پنل هایی هم در نظر بگیرید تا آنها با وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور خود به صورت خصوصی و به دور از چشم کودکان و نوجوانان خود با شما و وب سایت شما در ارتباط باشند. از والدین در وارد نمودن مطالب و بروز رسانی وب سایت کمک بگیرید و از آنها بخواهید تا تجربه های خود را با دیگر والدین به اشتراک بگذارند. امروزه با توجه به دل مشغولی های والدین و وضعیت اشتغال همزمان پدر و مادر که در بسیاری از خانواده ها وجود دارد، استفاده از مهدکودک ها و کودکستان ها اجتناب ناپذیر نشده است. همان گونه که این روزها اغلب مدارس نسبت به راه اندازی سایت مبادرت ورزیده اند، مدیران مهدهای کودک نیز می توانند با توجه به نیازهایشان برای اطلاع رسانی از فعالیت هایشان و ارتباط گیری با خانواده ها می توانند نسبت به طراحی سایت کودکان اقدام کنند. البته طراحی سایت کودکان فقط مخصوص مهدکودک ها نیست و می توان سایت هایی با جهت گیری آموزش والدین به ویژه مادران خانه دار و ارائه مشاوره تربیتی به خانواده ها راه اندازی نمود.


ویژگی ها و هدف های طراحی سایت کودکان

ویژگی بارز و اصلی یک سایت مخصوص کودکان داشتن گرافیک متناسب و زیبا در حوزه فعالیت خود می باشد چرا که وب سایت کودکان مختص کودکان و والدین آن ها است و برای جذب بازدیدکننده نیازمند یک رابط کاربری مناسب و زیبایی که ادامه ی حضور کاربر در سایت را تایید کند می باشد. طرح گرافیکی در رده سنی کودکان با استفاده از رنگ های شاد باید باشد. طراحی سایت کودکان می تواند جزئی از اهداف مهدکودک ها، مربیان و روانشناسان کودک باشد و باعث شود خدمات و امکانات خود را بهتر و به روزتر به مخاطبان خودشان ارائه دهند. از جمله ویژگی های طراحی وب سایت کودک می توان به کتابخانه مربوط به کودکان در رده های سنی مختلف، آموزش بازی های کودکان و نوجوانان، اتاق رنگ آمیزی و نقاشی آنلاین و آموزش نقاشی،کاردستی کودکان و نوجوانان، لینک های مفید، کتابخانه ضرب المثل ها چیستان و دانستنی ها، مقالات پزشکی، بیماری ها، ایمنی، برنامه های نمایشی و فروشگاه کودکان اشاره کرد.

خدمات ارائه شده در طراحی سایت کودک

با راه اندازی طراحی سایت کودکان، مهدکودک ها می توانند رابطه ی خود را با والدینی که فرزندان خود را در آن مهد کودک گذاشتند افزایش دهند و با آنها یک رابطه دو طرفه ی صمیمانه و بدون حضور فیزیکی ایجاد کنند. همچنین از طریق طراحی سایت مهدکودک امکانات مختلفی در اختیار والدین کودکان قرارخواهد گرفت برای مثال والدین می توانند از برنامه های آموزشی مهدکودک برای فرزندانشان، عملکرد آنها، اخبار مهدکودک، پیشرفت و استعدادهای فرزندان خود اطلاعات لازم را بدست آورده و اطمینان حاصل کنند. مهدکودک ها، کودکستان ها و مراکز پیش دبستانی با طراحی بهترین وب سایت به راحتی می توانند اطلاعات جامعی را به همراه عکس و ویدیو و تصاویر مختلف در اختیار والدین قرار داده و آنها را روزانه در جریان کارهای مهد قرار بدهند، همچنین با داشتن یک وب سایت عالی، والدین کودکان به صورت آنلاین می توانند کودکان و فرزندان خود را ثبت نام کنند و با انواع امکانات موجود و ویژه در مرکز آموزشی مورد نظر آشنا شوند. 


طراحی سایت مهدکودک

با راه اندازی طراحی سایت کودکان، مهدکودک ها می توانند رابطه ی خود را با والدینی که فرزندان خود را در آن مهد کودک گذاشتند افزایش دهند و با آنها یک رابطه دو طرفه ی صمیمانه و بدون حضور فیزیکی ایجاد کنند. همچنین از طریق طراحی سایت مهدکودک امکانات مختلفی در اختیار والدین کودکان قرارخواهد گرفت برای مثال والدین می توانند از برنامه های آموزشی مهدکودک برای فرزندانشان، عملکرد آنها، اخبار مهدکودک، پیشرفت و استعدادهای فرزندان خود اطلاعات لازم را بدست آورده و اطمینان حاصل کنند. مهدکودک ها، کودکستان ها و مراکز پیش دبستانی با طراحی بهترین وب سایت به راحتی می توانند اطلاعات جامعی را به همراه عکس و ویدیو و تصاویر مختلف در اختیار والدین قرار داده و آنها را روزانه در جریان کارهای مهد قرار بدهند، همچنین با داشتن یک وب سایت عالی، والدین کودکان به صورت آنلاین می توانند کودکان و فرزندان خود را ثبت نام کنند و با انواع امکانات موجود و ویژه در مرکز آموزشی مورد نظر آشنا شوند. از جمله ویژگی های طراحی وب سایت کودک میتوان به کتابخانه مربوط به کودکان در رده های سنی مختلف، آموزش بازی های کودکان و نوجوانان، اتاق رنگ آمیزی و نقاشی آنلاین و آموزش نقاشی و...، کاردستی کودکان و نوجوانان، لینک های مفید، کتابخانه ضرب المثل ها چیستان و دانستنی ها، مقالات پزشکی، بیماری ها، ایمنی و ...، برنامه های نمایشی و ...و فروشگاه کودکان اشاره کرد. امروزه با توجه به گستردگی استفاده از اینترنت مهد های کودک می توانند از طریق وب سایت رابطه خود را با والدین و کودکان افزایش داده و یک رابطه صمیمی ایجاد نمایند. ارائه بخشی از سرویس ها به صورت اینترنتی ، باعث صرفه جویی در وقت والدین برای مطلع شدن از نحوه ی آموزش و تربیت کودک خود و نیز آگاهی از عملکرد مهد کودک می گردد. همچنین وب سایت مهد کودک می تواند در جهت اطلاع رسانی و تبلیغ خدمات مهد برای ترغیب والدین به ثبت نام کودکان خود در مهد کودک بسیار موثر باشد.در طراحی وب سایت مهد کودک با شناسایی مخاطبان اصلی امکانات مورد نیاز فراهم می شود. امکانات مورد نیاز والدین ، مدیران و مربیان مهد و همچنین کودکان. مهمترین نکته در طراحی سایت مهد کودک، استفاده از رنگ های شاد و فضای گرم و صمیمی آراسته به نمادهای کارتونی مورد علاقه کودکان و عکس های با مضامین شادی کودکان، همچنین استفاده از موسیقی ، ویدئو و بازی آنلاین برای کودکان است.


ویژگی های طراحی سایت مهد کودک

- نمایش امکانات موجود در مهد کودک: از ویژگی های طراحی سایت مهد کودک نمایش تمامی امکانات موجود در مهد کودک در سایت آن میباشد. هر مهد کودکی امکانات ویژه ای دارد که باید در طراحی سایت به وضوح هر چه تمام تر نمایش داده شوند تا والدین با دیدن امکانات مهد کودک راحت تر بتوانند مهد مناسب برای فرزندشان انتخاب کنند.
- انتخاب ترکیب رنگ بندی مناسب: این گزینه یکی از مهم ترین ویژگی های طراحی سایت مهد کودک است و نباید آن را نادیده گرفت. مهد کودک فضای امنی برای کودکان است و دنیای کودکان شاد و رنگین کمانی است و ما در طراحی سایت با انتخاب رنگ های شاد و فوق العاده باید بتوانیم بیانگر محیطی شاداب باشیم و کودکان نیز با مراجعه به سایت لذت کافی را ببرند.
- استفاده از تصاویر مناسب: تصویر مناسب برای طراحی سایت مهد کودک باید ترکیبی از رنگ های شاد و کارتونی باشد که متناسب با روحیه کودک باشد و این تصاویر نباید تکراری و ثابت باشد می توان از مجموع تصاویر مربوط به شخصیت های کارتونی متفاوت به فاصله زمانی کوتاه استفاده کرد این کار ذوق در طراحی سایت را نشان می دهد.
- ارتباط با ما: در واقع ارتباط با ما در تمامی طراحی سایت ها وجود دارد و دلیل تاکید ما بر گزینه ارتباط با ما در طراحی سایت مهد کودک این است که چون والدین بنا به هر دلیلی اعم از مشغله کاری، تحصیلی و غیره از فعالیت و وضعیت فرزند خود در مهد کودک اطلاع کافی را ندارند می توانند با صرف زمان اندک از طریق سایت با مربی فرزندان خود در ارتباط باشند.
- کتاب و کتاب خوانی: یکی از ویزگی های طراحی سایت مهد کودک لحاظ گزینه کتاب و کتاب خوانی در سایت میباشد. که این امر نه تنها به تربیت بهتر فرزندان کمک می کند بلکه باعث می شود جامعه کشورمان در اینده مملو از افراد کتاب خوان و باسواد شود. با طراحی سایت های بی نظیر می توان در پیشرفت فرهنگ جامعه کمک بسزایی کرد.
- امکانات پرداخت آنلاین: این گزینه از ویژگی های طراحی سایت مهد کودک نسبت به موارد ذکر شده از اهمیت کمتری برخوردار است اما اگر در طراحی سایت لحاظ شود کار برای والدین و هم چنین مدیر مهد کودک آسان تر می شود و فرهنگ استفاده از تکنولوژی در میان مردم بیشتر رواج پیدا می کند.


طراحی سایت کودک - طراحی سایت مهد کودک در اصفهان

در طراحی وب سایت دو فاکتور قیمت و کیفیت اهمیت بسیاری دارند. طراحی سایت ارزان در اصفهان ضمن رسیدن به بالاترین کیفیت ، از اهداف بزرگ شرکت طراحی سایت نورو وب در اصفهان می باشد. ما با بهره گیری از متد پیشرفته و سطح علمی بالای پرسنل،این افتخار را داریم که از برترین مجریان طراحی سایت در اصفهان باشیم. از بزرگترین مراجع تخصصی طراحی وب اصفهان، شرکت طراحی سایت نورو وب می باشد که با به کار گیری تیم متخصصان حرفه ای،در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتری،تلاش بی وقفه دارد. طراحی انواع وب سایت های اختصاصی و ریسپانسیو از فعالیت ‌های حرفه ای شرکت طراحی سایت نورو وب می‌باشد. ظاهری منحصر به فرد، قیمت طراحی وب سایت در اصفهان ضمن طراحی سایت ارزان ، سئو سایت و در نهایت سایتی با کیفیت از اولویت های مهم یک طراحی وب سایت حرفه ای ست. تیم طراحی وب سایت نورو وب با تکیه بر دانش خود برای طراحی سایت مهدکودک شما در اصفهان از بهترین متدد برنامه نویسی و سئو حرفه ای استفاده می کنند تا شما بتوانید تمامی اطلاعات مرتبط با مهدکودک را بر روی وب سایت خود قرار دهید و ظرفت مدت کوتاهی وب سایت مهدکودک شما در اصفهان، در نتایج جستجوی گوگل ظاهر شود.

مشاوره طراحی سایت در اصفهان

با انجام جلسات مشاوره با شما بهترین راهکارها را در جهت موفقیت وب سایت تان طرح و برنامه ریزی می نماییم. به یاد داشته باشید یک طراحی سایت ایده آل و کارآمد طرح و برنامه میخواهد.

نقد و بررسی طراحی سایت

مقاله

نورو وب، شرکت طراحی سایت و سئو در اصفهان

در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز نمودیم و طی سال ها خدمت به مشتریان عزیز به تجارب با ارزشی رسیده ایم و در ادامه ی مسیر نیز، تمام تلاش خود را صرف ارتقای هر چه بیشتر کیفیت فعالیت های خود می‌نماییم. گروه سها دانش با نام تجاری نورو وب در زمینه طراحی سایت، سئو و راه اندازی انواع سایت حرفه ای در بستر وب مشغول به فعالیت می باشد. شرکت نورو وب با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی و بهره گیری از تیم خلاق خود راه حلی مناسب برای شما می باشد. این مجموعه علاوه بر ارائه خدمات حرفه ای در زمینه طراحی سایت می تواند با تکیه بر تجربه و دانش خود در سایر زمینه های مهم شامل سئو و بازاریابی نیز فعالیت کند.

بیشتر بخوانید!
طراحی سایت در اصفهان | شرکت نورو وب

کلید ورود به دنیای دیجیتال، تعیین کاربرد سایت مورد نظر شما به همراه دریافت مشاوره کادر تخصصی نورووب می‌باشد که به طراحی بهینه ی سایت شما کمک بسزایی می کند.

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان | سئو سایت اصفهان | شرکت طراحی سایت و سئو نورو وب

بهینه‌سازی موتور جستجو که به اختصار سئو (SEO) نامیده میشود، روندی است که در آن جایگاه یک وب سایت در صفحات جستجو بهبود میابد.

تبلیغات در گوگل | شرکت طراحی سایت نورو وب اصفهان

بزرگترین شرکت تبلیغات اینترنتی و پارتنر گوگل در ایران با داشتن بالغ بر سی هزار کاربر و بیش از ۱۰ سال تجربه، بهترین کیفیت و مشاوره را در زمنیه تبلیغ اینترنتی و گوگلی به شما ارائه می دهد.

دیجیتال مارکتینگ | شرکت طراحی سایت در اصفهان

اگر تبلیغات با برنامه ریزی اصولی انجام گردد نتایج مثبت و فوق العاده‌ای در پی خواهد داشت به این صورت که پس از مدتی مقبولیت اجتماعی پیدا می‌کنید و شناخته می‌شوید.

طراحی سایت در اصفهان | شرکت نورو وب

تیم طراحی سایت و سئو نورو وب هرآنچه که شما در مورد طراحی سایت نیاز داشته باشید را در اختیارتان می گذراند تا شما بتوانید بهترین تصمیم را برای طراحی سایت اختصاصی استارت آپ خود اتخاذ کنید و بالاترین بازدهی را از سرمایه گذاری مالی و زمانی خود داشته باشید. امید است با اعتماد به شرکت طراحی سایت نورو وب، چشم انداز بسیار خوبی برای کسب و کار خود ترسیم کنید. افزون بر موارد گفته شده، شرکت نورو وب برای خدمت رسانی هرچه بهتر، اقدام به نقد و بررسی سئو سایت ها در حوزه های مختلف کرده است. شما می توانید در مورد هر یک از سایت ها تحلیل جامعی از طراحی سایت و سئو مطالعه کنید و صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شرکت مربوطه در تماس باشید.

تماس با واحد بازاریابی نورو وب
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
سلام، لطفا
برای
طراحی
 • طراحی
 • سئو
 • ایجاد برندینگ
سایت
فروشگاهی
 • فروشگاهی
 • شرکتی
 • شخصی
 • صنعتی
 • گردشگری
 • املاک
 • آموزشی
 • سایر
با بودجه حدودی
۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۵ تا ۱۵ میلیون تومان
 • ۱۵ میلیون تومان و بیشتر
به اینجانب
نام و نام خانوادگی من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: علی رحیمی یا مریم عسگری
از طریق
شماره همراه من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: ۰۹۱۳۲۲۵۹۵۰۰
مشاوره رایگان بدهید.
درخواست مشاوره
طراحی سایت و اپلیکیشن و پیج اینستاگرام نورووب
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
ارسال
طراحی سایت و اپلیکیشن و پیج اینستاگرام نورووب
دفتر تهران:
بلوار کشاورز
وصال شیرازی | شماره ۱۲۸
۰۲۱۶۶۴۸۹۰۱۱
۰۲۱۶۶۴۸۹۰۱۲
دفتر اصفهان:
هشت بهشت شرقی
حمزه شمالی | شماره یی
۰۹۱۳۶۹۱۵۷۴۹
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
تماس با نورو وب