برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
استعلام قیمت
طراحی سایت عینک فروشی در اصفهان | نورو وب

طراحی سایت عینک فروشی در اصفهان

شرکت طراحی وب سایت نورو وب متخصص در زمینه ی طراحی وب سایت عینک با توجه به تجربه ی خود در زمینه ی طراحی، سئو و بهینه سازی سایت، برای طراحی سایت فروشگاهی عینک حرفه ای در خدمت شما می باشد:
طراحی سایت عینک فروشی در اصفهان | نورو وب

طراحی سایت عینک فروشی - طراحی سایت فروشگاهی عینک آفتابی

طراحی سایت عینک فروشی در شرکت طراحی سایت نورو وب اصفهان

با رشد و پیشرفت علم و فنّاوری، پدیده‌های زیادی ایجادشده و بر زندگی انسان‌ها تاثیر گذاشته‌اند؛ اما می‌توان با قاطعیت از اینترنت به‌عنوان تاثیرگذارترین آن‌ها نام برد. اینترنت سبب ارتباط میلیون‌ها انسان‌ها با یکدیگر در فضای گستره جهانی شده است. این بستر گسترده مجازی یک فرصت فوق‌العاده برای کسب‌وکارها ایجاد کرده است. فضایی با میلیون‌ها مشتری بالقوه. ازاین‌رو بسیاری از کسب‌وکارها برای توسعه به سمت آن کشیده شده‌اند و می شوند و البته فروشگاه های عرضه کننده عینک نیز از این قاعده مستثنی نیستند. با توجه به مشکلات حمل و نقل از یک سو و گسترش فضای اینترنت از سوی دیگر، بسیاری از افراد از طریق اینترنت خرید های خود را انجام می دهند. کاربران اینترنتی برای انتخاب عینک مورد علاقه خود می توانند به اینترنت مراجعه می کنند و تنها با فشردن چند کلیک، عینک مناسب خود را خریداری کنند. در همین راستا تیم های تخصصی طراحی سایت، طراحی گرافیکی و در نهایت سئو شرکت طراحی سایت نورو وب (به مرکزیت اصفهان) به منظور سهولت کار خریداران عینک و همچنین فروشندگان اقدام به بررسی نیازها و امکانات سایت عینک فروشی کرده و به این نتیجه رسیده اند که سایتی با طراحی ساده شامل گالری عکس، بخش ارائه قیمت عینک، بخش توضیحات در مورد هر عینک، بخش توضیحات در مورد برند ها، و داشتن قابلیت ورود مشتریان برای خرید آنلاین می تواند نیاز های اولیه مورد انتظار از طراحی سایت عینک را برطرف کند.


ویژگی های وب سایت عینک فروشی:

- معرفی و عرضه برترین برندهای جهان: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ای که سایت‌ فروش عینک باید داشته باشد این است که مدیریت سایت بتواند از طریق آن به خوبی با برندهای برتر جهان در حوزه‌ی خودشان آشنا شود و جدیدترین محصولات آن‌ها را لحظه به لحظه دنبال کند و از جنس، رنگ، طراحی و تکنولوژی تولید محصولات آگاهی یابد و به خوبی قادر به مقایسه‌ی آن‌ها باشد.

- ارائه مشاوره حرفه ای: برخی از فروشگاه‌های اینترنتی برای مشتریان خود امکان مشاوره را فراهم می‌کنند تا با توجه به شرایط خاص هر مشتری به آن‌ها محصولات مناسب را پیشنهاد دهند. این مشاوره نباید صرفا حالت اتوماتیک‌وار و تکراری داشته باشد بلکه می‌بایست بسته به ویژگی‌های هر شخص مطابقت یابد. این گونه مشاوره‌ها بیشترین تاثیر را در یک سایت فروش عینک خواهد داشت، چرا که عینک جزئی از ظاهر ماست و مشاوره همراه با جزئیات در این خصوص باید بهترین کمک را به مشتریان خود کند. در این صورت مشتریان نیز دید بازتری نسبت به محصولات داشته و به راحتی نسبت به نیازهای خود خرید خواهند کرد.

- بخش‌های آموزشی: یکی از مهم‌ترین قسمت‌هایی که در سایت فروش عینک باید به آن توجه شود بخش‌های آموزشی وبسایت است. بسیاری از افرادی که عینک به چشم می‌زنند صرفا از روی یک نسخه‌ی پزشکی عینکی شده‌اند. این گونه افراد اطلاع دقیقی هم درباره‌ی نکات و شرایط نگهداری از عینک خود نمی‌دانند. برخی افراد نیز به هنگام انتخاب عینک دچار مشکل می‌شوند و ممکن است اولین عینکی که در عینک فروشی‌ها می بینند را انتخاب کنند. درحالیکه به این نکته‌ی مهم توجه نمی کنند که آیا ویژگی‌های خاص این عینک با ویژگی‌های چهره و بدن شان سازگار است یا خیر. از همین رو در نظر گرفتن بخشی برای ارائه توضیحات در رابطه با ویژگی‌های خاص چشم و نحوه‌ی مراقبت از عینک در زمان طراحی سایت عینک فروشی ضروری است.

- خدمات پس از فروش و ارتباط با مشتریان: همانند هر فروشگاه آنلاین دیگری، فروشگاه‌های اینترنتی مربوط به عینک نیز می‌بایست از اینگونه خدمات برخوردار باشن تا بتوانند هرگونه مشکل مشتریان را به درستی پیگیری کرده و در پی حل آن برآیند. هرکدام از مشتریان ممکن است پس از خریداری محصول خود نیز دچار مشکلاتی شوند که با حل درست این مشکلات هم رضایت مشتریان جلب شده و هم خود سایت می‌تواند نقاط ضعف خود را شناخته و آن‌ها را به موقع حل کند.

امکانات و ویژگی های فنی درنظر گرفته شده برای طراحی سایت عینک فروشی در شرکت طراحی سایت نورو وب

- امکان ارائه عینک‌ها در دسته‌بندی‌های مختلف مانند طبی، آفتابی و …
- امکان ارائه توضیحات کامل راجع به عینک‌ها 
- امکان ارائه تصاویر از زوایای مختلف از عینک‌ها
- امکان مقایسه محصولات و برندهای مختلف
- امکان جستجو در میان محصولات
- امکان فروش عینک از طریق فروشگاه اینترنتی باقابلیت پرداخت آنلاین و الکترونیکی
- امکان نظرسنجی و دریافت میزان رضایتمندی از خریداران
- امکان ارائه مقالات آموزشی در حوزه سلامتی چشم ودر طراحی وب سایت عینک
- امکان ارتباط و پشتیبانی از کاربران

شرکت طراحی سایت نورو وب با سالها تجربه در کمترین زمان طراحی سایت عینک فروشی را برای شما انجام می دهد.

طراحی سایت فروشگاه عینک آفتابی

ملزومات فنی در طراحی یک وب‌ سایت عینک

طراحی‌سایت تخصصی شما برای عملکرد خوب در فضای اینترنت باید دارای یکسری ویژگی‌های فنی باشد. مواردی که اگر پراهمیت‌تر از محتوای شما نباشند، کم اهمیت‌تر نیستند و می‌توان آن‌ها را مکمل وب‌سایت فروشگاهی عینک نامید. یکی از مهم ترین این ویژگی‌ها بهینه سازی سایت عینک می‌باشد. سئو به معنای مجموعه اقداماتی جهت طراحی وبسایت تان برای موتورهای جستجو است. درصورتی‌که وب‌سایت شما سئوی مناسبی داشته باشد، وب‌سایت شما در صدر پیشنهاد‌های گوگل در پاسخ به جستجویی نظیر “خرید عینک” قرار می‌گیرد. این امر نهایتا منجر به پربازدید شدن وب‌سایت شما و متعاقبا توسعه کسب‌وکارتان می‌گردد.
طراحی ریسپانسیو مورد دیگر که در سال‌های اخیر اهمیت فروانی پیداکرده است، طراحی ریسپانسیو و یا واکنش گرا است. وب‌سایت شما باید واکنش گرا باشد و این بدان معناست که محتوای وب‌سایت شما کاملا متناسب با اندازه صفحه‌نمایش دستگاه متصل به وب‌سایت شما نمایش داده شود؛ یعنی محتوای دریافتی وب‌سایت شما بر روی یک موبایل باید متفاوت از محتوای دریافتی یک لب تاپ باشد. موارد مهم دیگری نظیر سرعت، فضا، امنیت، در دسترس‌پذیری و… نیز در طراحی وب‌سایت شما باید در نظر گرفته شود. ازاین‌رو پیشنهاد می‌شود با توجه به تخصصی بودن این موارد، کار طراحی وب‌سایتتان را به یک طراح ماهر و باتجربه بسپارید تا بتواند موارد ذکرشده را به بهترین نحو ممکن برای شما پیاده‌سازی نماید.برای طراحی سایت عینک با کارشناسان سایت نورو وب در ارتباط باشید. نورو وب با سال ها تجربه در امر طراحی سایت بهترین متدد را در زمینه ی طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت تخصصی، طراحی سایت حرفه ای با توجه به اصول سئو و الگوریتم های گوگل کارآمد ترین وب سایت را برای شما طراحی می کنند.

نقد و بررسی طراحی سایت

مقاله

نورو وب، شرکت طراحی سایت و سئو در اصفهان

در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز نمودیم و طی سال ها خدمت به مشتریان عزیز به تجارب با ارزشی رسیده ایم و در ادامه ی مسیر نیز، تمام تلاش خود را صرف ارتقای هر چه بیشتر کیفیت فعالیت های خود می‌نماییم. گروه سها دانش با نام تجاری نورو وب در زمینه طراحی سایت، سئو و راه اندازی انواع سایت حرفه ای در بستر وب مشغول به فعالیت می باشد. شرکت نورو وب با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی و بهره گیری از تیم خلاق خود راه حلی مناسب برای شما می باشد. این مجموعه علاوه بر ارائه خدمات حرفه ای در زمینه طراحی سایت می تواند با تکیه بر تجربه و دانش خود در سایر زمینه های مهم شامل سئو و بازاریابی نیز فعالیت کند.

بیشتر بخوانید!
طراحی سایت در اصفهان | شرکت نورو وب

کلید ورود به دنیای دیجیتال، تعیین کاربرد سایت مورد نظر شما به همراه دریافت مشاوره کادر تخصصی نورووب می‌باشد که به طراحی بهینه ی سایت شما کمک بسزایی می کند.

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان | سئو سایت اصفهان | شرکت طراحی سایت و سئو نورو وب

بهینه‌سازی موتور جستجو که به اختصار سئو (SEO) نامیده میشود، روندی است که در آن جایگاه یک وب سایت در صفحات جستجو بهبود میابد.

تبلیغات در گوگل | شرکت طراحی سایت نورو وب اصفهان

بزرگترین شرکت تبلیغات اینترنتی و پارتنر گوگل در ایران با داشتن بالغ بر سی هزار کاربر و بیش از ۱۰ سال تجربه، بهترین کیفیت و مشاوره را در زمنیه تبلیغ اینترنتی و گوگلی به شما ارائه می دهد.

دیجیتال مارکتینگ | شرکت طراحی سایت در اصفهان

اگر تبلیغات با برنامه ریزی اصولی انجام گردد نتایج مثبت و فوق العاده‌ای در پی خواهد داشت به این صورت که پس از مدتی مقبولیت اجتماعی پیدا می‌کنید و شناخته می‌شوید.

طراحی سایت در اصفهان | شرکت نورو وب

تیم طراحی سایت و سئو نورو وب هرآنچه که شما در مورد طراحی سایت نیاز داشته باشید را در اختیارتان می گذراند تا شما بتوانید بهترین تصمیم را برای طراحی سایت اختصاصی استارت آپ خود اتخاذ کنید و بالاترین بازدهی را از سرمایه گذاری مالی و زمانی خود داشته باشید. امید است با اعتماد به شرکت طراحی سایت نورو وب، چشم انداز بسیار خوبی برای کسب و کار خود ترسیم کنید. افزون بر موارد گفته شده، شرکت نورو وب برای خدمت رسانی هرچه بهتر، اقدام به نقد و بررسی سئو سایت ها در حوزه های مختلف کرده است. شما می توانید در مورد هر یک از سایت ها تحلیل جامعی از طراحی سایت و سئو مطالعه کنید و صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شرکت مربوطه در تماس باشید.

تماس با واحد بازاریابی نورو وب
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
سلام، لطفا
برای
طراحی
 • طراحی
 • سئو
 • ایجاد برندینگ
سایت
فروشگاهی
 • فروشگاهی
 • شرکتی
 • شخصی
 • صنعتی
 • گردشگری
 • املاک
 • آموزشی
 • سایر
با بودجه حدودی
۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۵ تا ۱۵ میلیون تومان
 • ۱۵ میلیون تومان و بیشتر
به اینجانب
نام و نام خانوادگی من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: علی رحیمی یا مریم عسگری
از طریق
شماره همراه من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: ۰۹۱۳۲۲۵۹۵۰۰
مشاوره رایگان بدهید.
درخواست مشاوره
طراحی سایت و اپلیکیشن و پیج اینستاگرام نورووب
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
ارسال
طراحی سایت و اپلیکیشن و پیج اینستاگرام نورووب
دفتر تهران:
بلوار کشاورز
وصال شیرازی | شماره ۱۲۸
۰۲۱۶۶۴۸۹۰۱۱
۰۲۱۶۶۴۸۹۰۱۲
دفتر اصفهان:
هشت بهشت شرقی
حمزه شمالی | شماره یی
۰۹۱۳۶۹۱۵۷۴۹
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
تماس با نورو وب