برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۹۱۳۷۱۷۸۴۶۱
استعلام قیمت
طراحی سایت کتابخانه دیجیتال در اصفهان | نورو وب

طراحی سایت کتابخانه دیجیتال در اصفهان

شرکت طراحی وب سایت نورو وب متخصص در زمینه ی طراحی وب سایت کتابخانه آنلاین با توجه به تجربه ی خود در زمینه ی طراحی، سئو و بهینه سازی سایت، برای طراحی سایت کتابخانه الکترونیکی حرفه ای در خدمت شما می باشد:
طراحی سایت کتابخانه دیجیتال در اصفهان | نورو وب

طراحی وب سایت کتابخانه آنلاین - طراحی وب سایت کتابخانه دیجیتال

کتابخانه‌ها یکی از پر ازدحام‌ترین مراکزی است که همه روزه افراد متعددی به آن مراجعه می‌کنند. از طرفی سیستم‌های آفلاین و کاغذی قدیمی نیز دیگر اعتبار چندانی ندارند. از این رو عده ی کثیری از این مراکز فرهنگی اقدام به ساخت سایت کتابخانه ای (پیشنهاد می کنیم اگر شما مدیر مسئول کتابخانه هستید، از مشاوره های تخصصی و رایگان شرکت طراحی سایت نورو وب اصفهان بهره مند شوید) با امکانات کاربری کامل می‌کنند. مدیران کتابخانه ها می توانند از طریق طراحی سایت کتابخانه صدور کار‌ عضویت، تمدید عضویت و یا لغو آن را به صورت اتوماسیون کامپیوتری انجام دهند و از نظر مدیریت کار خود را سهولت بخشند. کاربران نیز از طریق بخش جست‌وجوی کتاب دیگر لازم نیست که برای پیدا کردن یک کتاب وقت با ارزش خود را تلف کنند و می توانند با یک جست‌وجوی ساده قفسه و ردیف کتاب مورد نظرشان را پیدا کنند. با توجه به این امر، در حال حاضر کتابخانه های بزرگ برای عضویت، تمدید عضویت، گرفتن و امانت دادن کتاب و تمدید مهلت امانت کتاب به روش هایی دیگر سنتی عمل نمی کنند. همه این مراکز مجهز به سیستم های مجهز اینترنتی شده اند و هر کدام لزوم داشتن یک طراحی سایت کتابخانه ای را برای مرکز خود احساس می کنند تا هم خود در طبقه بندی کتاب ها راحت تر باشند و هم دسترسی افراد به کتاب ها را راحت تر نمایند. طراحی سایت در هر عرصه ای باعث بهینه شدن شرایط اجتماعی و اقتصادی آن عرصه شده است. طراحی سایت کتابخانه هم می تواند راهکاری مناسب برای بسیاری از کتابخانه ها در جهت خدمات رسانی و معرفی و گسترش فرهنگ کتابخوانی باشد. طراحی وب سایت کتابخانه باعث می شود بسیاری از اعضا به جای طی کردن مسافت از منزل تا کتابخانه بخش عظیمی از کارهای خود را از طریق اینترنت انجام داده و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند. این کار باعث بالا رفتن سطح فرهنگی و اجتماعی کتابخانه و در نهایت صرفه اقتصادی بالای آن می شود. طراحی وب سایت کتابخانه باید زیبا و شکیل باشد و همچنین از نظر فنی، بهینه ساخته شده باشد و از سئو سایت بالایی نیز برخوردار باشد. این ویژگی ها باعث بالا رفتن امتیاز سایت شده و موتورهای جستجو نظیر گوگل راحت تر به سایت کتابخانه ای مورد نظر دسترسی پیدا می کنند که همین امر باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان و در نهایت افزایش اعضای کتابخانه خواهد شد.


مزایای طراحی سایت کتابخانه آنلاین

- صرفه جویی در وقت و هزینه: با طراحی سایت کتابخانه این امکان بوجود می آید تا اعضاء به جای رفت و آمد کردن مسافتی بین منزل تا کتابخانه، امورات لازم را بصورت آنلاین انجام داده و از این رو در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایند.

- عدم محدودیت زمانی: کتابخانه ها معمولا دارای ساعات کاری مشخصی می باشند ولی با طراحی سایت کتابخانه که بطور شبانه روزی فعالیت دارد، افراد با آرامش خاطر و با در اختیار داشتن فرصت زیاد می توانند به جستجو در میان کتاب ها و پایانامه ها، تمدید آنلاین کتاب، و موارد دیگر بپردازند.

- گسترش فرهنگ کتابخانی: طراحی وب سایت کتابخانه موجب می شود که سطح فرهنگ کتابخوانی بالا رود، چرا که امروزه با دسترس بودن اینترنت برای اقشار مختلف، آنها می توانند از سایت کتابخانه ها بازدید نموده با کتاب های مختلف آشنا شده و حتی بتوانند خلاصه ای از کتاب ها را مورد مطالعه قرار دهند که این امر در علاقمندسازی افراد به کتاب و اُنس با آن نقش مهمی دارد.

- افزایش اعضای کتابخانه: مزیت مهمی که برای خود کتابخانه ها وجود دارد اینست که با داشتن وب سایت اختصاصی برای کتابخانه می توانند اعضای خود را افزایش دهند چون افراد زیادی هستند که به دنبال کتاب های نایاب و قدیمی می باشند و این کتاب ها دیگر در بازار یافت نمی شوند. این افراد با روی آوردن به اینترنت و با جستجو در گوگل، اگر کتاب مورد نظر را به راحتی و بسرعت در کتابخانه شما پیدا نمایند، عضو کتابخانه شما خواهند شد.

شرکت طراحی وب سایت نورو وب اصفهان با تکیه بر تجربه چند ساله خود بهترین انتخاب برای طراحی وب سایت کتابخانه آنلاین و سایر پروژه های طراحی سایت اختصاصی در ایران.

مشاوره رایگان برای طراحی سایت کتابخانه

امکانات قابل ارائه در طراحی سایت کتابخانه الکترونیکی

- امکان عضویت از طریق اینترنت در طراحی سایت کتابخانه الکترونیکی: یکی از مراجعات مردم به کتابخانه ها جهت عضویت در آن است. با برقراری امکان عضویت از طریق اینترنت در طراحی سایت کتابخانه می توان از مراجعه حضوری جلوگیری کرده و این کار از طریق پر کردن فرم مربوط به عضویت به راحتی انجام گیرد. البته برای عضویت از طریق اینترنت باید امکان پرداخت حق عضویت از طریق سایت نیز فراهم باشد.
- امکان پرداخت حق عضویت در طراحی سایت کتابخانه الکترونیکی: برای پرداخت شهریه یا حق عضویت کتابخانه می توان از درگاه های پرداخت بانکی بهره برد تا کاربران بتوانند به صورت اینترنتی و با داشتن رمز دوم کارت های بانکی خود نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام نمایند. این درگاه های پرداخت بانکی از امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده و بسیار قابل اطمینان هستند.
- امکان درخواست کتاب: در طراحی سایت کتابخانه الکترونیکی می توان امکان در خواست کتاب را راه اندازی کرده تا اعضا بتوانند کتاب دلخواه خود را از کتابخانه در خواست نمایند. همچنین می توانند برای عدم مراجعه به کتابخانه درخواست کنند کتاب را به وسیله پیک برایشان ارسال نمایند.

توضیحات برای عکس ثبت نشده
مقاله

چیدمان صفحه محصول

طراحی سایت صنایع دستی در اصفهان

مزیت استفاده از طراحی سایت نسبت به سایر تبلیغات

طراحی سایت بیمه در اصفهان

۵ ابزار ساده برای ساخت یک وب سایت

طراحی سایت در اصفهان

نورو وب، شرکت طراحی سایت و سئو در اصفهان

توضیحات برای عکس ثبت نشده

در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز نمودیم و طی سال ها خدمت به مشتریان عزیز به تجارب با ارزشی رسیده ایم و در ادامه ی مسیر نیز، تمام تلاش خود را صرف ارتقای هر چه بیشتر کیفیت فعالیت های خود می‌نماییم. گروه سها دانش با نام تجاری نورو وب در زمینه طراحی سایت، سئو و راه اندازی انواع سایت حرفه ای در بستر وب مشغول به فعالیت می باشد. شرکت نورو وب با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی و بهره گیری از تیم خلاق خود راه حلی مناسب برای شما می باشد. این مجموعه علاوه بر ارائه خدمات حرفه ای در زمینه طراحی سایت می تواند با تکیه بر تجربه و دانش خود در سایر زمینه های مهم شامل سئو و بازاریابی نیز فعالیت کند.

بیشتر بخوانید!
طراحی سایت در اصفهان | شرکت نورو وب

کلید ورود به دنیای دیجیتال، تعیین کاربرد سایت مورد نظر شما به همراه دریافت مشاوره کادر تخصصی نورووب می‌باشد که به طراحی بهینه ی سایت شما کمک بسزایی می کند.

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان | سئو سایت اصفهان | شرکت طراحی سایت و سئو نورو وب

بهینه‌سازی موتور جستجو که به اختصار سئو (SEO) نامیده میشود، روندی است که در آن جایگاه یک وب سایت در صفحات جستجو بهبود میابد.

تبلیغات در گوگل | شرکت طراحی سایت نورو وب اصفهان

بزرگترین شرکت تبلیغات اینترنتی و پارتنر گوگل در ایران با داشتن بالغ بر سی هزار کاربر و بیش از ۱۰ سال تجربه، بهترین کیفیت و مشاوره را در زمنیه تبلیغ اینترنتی و گوگلی به شما ارائه می دهد.

دیجیتال مارکتینگ | شرکت طراحی سایت در اصفهان

اگر تبلیغات با برنامه ریزی اصولی انجام گردد نتایج مثبت و فوق العاده‌ای در پی خواهد داشت به این صورت که پس از مدتی مقبولیت اجتماعی پیدا می‌کنید و شناخته می‌شوید.

طراحی سایت در اصفهان | شرکت نورو وب

تیم طراحی سایت و سئو نورو وب هرآنچه که شما در مورد طراحی سایت نیاز داشته باشید را در اختیارتان می گذراند تا شما بتوانید بهترین تصمیم را برای طراحی سایت اختصاصی استارت آپ خود اتخاذ کنید و بالاترین بازدهی را از سرمایه گذاری مالی و زمانی خود داشته باشید. امید است با اعتماد به شرکت طراحی سایت نورو وب، چشم انداز بسیار خوبی برای کسب و کار خود ترسیم کنید. افزون بر موارد گفته شده، شرکت نورو وب برای خدمت رسانی هرچه بهتر، اقدام به نقد و بررسی سئو سایت ها در حوزه های مختلف کرده است. شما می توانید در مورد هر یک از سایت ها تحلیل جامعی از طراحی سایت و سئو مطالعه کنید و صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شرکت مربوطه در تماس باشید.

تماس با واحد بازاریابی نورو وب
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹