برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۹۱۳۷۱۷۸۴۶۱
استعلام قیمت
طراحی سایت بازرگانی در اصفهان | نورو وب

طراحی سایت بازرگانی در اصفهان

نورو وب شرکت طراحی وبسایت در اصفهان با تکیه بر تجربه چندین ساله و با تحقیق در عرصه ی تجارت الکترونیک به عنوان یکی از مراکز تخصصی طراحی وب سایت بازرگانی در اصفهان در حال فعالیت است:
طراحی سایت بازرگانی در اصفهان | نورو وب

چرا طراحی وب سایت بازرگانی

امروزه فضای مجازی مانند یک ویترین، فرصتی گسترده برای همگان ایجاد کرده تا اصناف گوناگون در زمینه و ابعاد مختلف بتوانند کسب و کار خود را نه تنها در داخل کشور خود، بلکه به زبان های گوناگون به دنیا ارائه دهند. بنابراین میتوانند کسب و کار خود را در سطح وسیعی گسترش دهند تا هم بتوانند تجارت خود را بدون محدودیت مکانی به نمایش بگذارند و هم به بازار خود رونق بخشند. در نتیجه طراحی سایت حرفه ای برای شرکت های تجارتی و بازرگانی مختلف الزامی است. برای این کار می توان از طراحی سایت بازرگانی کمک گرفت، تا بتوان فضایی نامحدود برای معرفی خدمات و کالا های خود داشته باشند. یکی از مسائلی که باعث محدود شدن تجارت الکترونیک می شود، صرف هزینه بالا برای فروش حضوری کالا در تجارت الکترونیک می باشد. شرکت طراحی سایت نورو وب اصفهان، نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکت های تجاری بازرگانی را بررسی و تحلیل کرده است تا شما با بتوانید بهترین قالب طراحی وب سایت تجاری را انتخاب کنید. هدف از داشتن سایت بازرگانی چیست ؟ هدف شرکت های بازرگانی از طراحی سایت ، افزایش بازار هدف داخلی و خارجی خود می باشد. شرکت های بازرگانی از طریق وب سایت می توانند به بازاریابی اینترنتی در سطح جهانی دست پیدا نمایند و با مشتریان خود در خارج از ایران ارتباط مؤثری داشته باشند. امروزه بسیاری شرکت های بازرگانی از طریق وب سایت به راحتی خدمات خود و معاملات خود را انجام می دهند و با مشتریان خود به صورت مجازی در ارتباط هستند. البته بسیاری از این شرکت ها در ابتدای راه، ناشناخته بودند و توسط طراحی سایت حرفه ای تواستند خود را در عرصه بازرگانی معرفی نمایند. رسیدن به این هدف مستلزم رعایت موارد مهمی در طراحی سایت می باشد. رعایت مواردی از قبیل بهینه سازی سایت و موارد اصولی طراحی سایت و حتی قالب سایت، از جمله این موارد می باشد.


طراحی سایت شرکت بازرگانی بر اساس اصول سئو

یکی از اصلی ترین کارکردهای مورد انتظار الگوریتم های جدید گوگل به ویژه الگوریتم RankBrain آنالیز رفتار کاربران هنگام جستجو و بهینه سازی رتبه بندی نتایج متناسب با رفتار به دست آمده می باشد. در موتور جستجوگر گوگل هر زمان کاربر عبارتی را بر حسب کلمات کلیدی مد نظرش جستجو می کند، از نقطه نظر سئو به رفتار وی توجه ویژه ای می شود. بعنوان مثال اگر یک سایت در رتبه ها و یا صفحات پایین گوگل باشد ولی کاربران زیادی بر روی آن کلیک کنند گوگل جایگاه این سایت را بهبود خواهد داد. فاکتور دیگری که در مقوله ی سئو و بهینه سازی سایت اهمیت دارد زمان حضور کاربران در یک سایت تا جستجوی دوباره در گوگل می باشد. با توجه به این موارد سئو تکنیکی می باشد که با بکار گیری آن در طراحی وب سایت شرکت بازرگانی ، شما می توانید در رتبه های نخست موتور های جستجو قرار گرفته و این موتور های جستو به عنوان یک سایت منبع و مرجع برای کاربران، اقدام به تبلیغ سایت شما کنند. طراحی سایت بر اساس اصول سئو و استاندارد های طراحی سایت باعث می شود سایت ما با موتور های جستجو سازگاری بیشتری داشته و با صرف هزینه و زمان کم بهینه سازی شود. سئو سایت شرکت بازرگانی در کنار سایر روش های بازاریابی اینترنتی مانند : ایمیل مارکتینگ (بازاریابی ایمیلی = ارسال ایمیل تبلیغاتی) ، تبلیغات کلیکی ، بازاریابی شبکه های اجتماعی و… می تواند بسیار موثر بوده و تاثیر بسیار زیادی بر روی کسب و کار شما بگذارد، تیم تحقیق و توسعه ی شرکت طراحی سایت نورو وب اصفهان با زیر نظر گرفتن آخرین تغییرات الگوریتم موتور های جستجو ، این تغییرات را در پروژه های خود اعمال کرده وسایت های خود را کاملا مطابق با اصول سئو طراحی می کند.

طراحی سایت بازرگانی - نمونه سایت بازرگانی | طراح سایت اصفهان نورو وب

طراحی سایت بازرگانی

برای بازرگانان جذب مشتری جزء اولین اولویت های آنها در موفق شدن و رونق کسب و کارشان می باشد. البته رسیدن به این هدف و جذب مشتری کار چندان آسانی نیست بطوریکه از هر ابزاری میتوان برای جذب مخاطبان برای فروش کالا و سرویس های خود استفاده نمود. وجود وب سایت بازرگانی می تواند رسیدن به این هدف را آسانتر نماید. طراحی وب سایت بازرگانی به صورت چند زبانه با امکان نمایش محصولات و خدمات به مشتریان داخل و خارج از کشور نقش بسزایی در موفقیت یک شرکت بازرگانی و پیشی گرفتن از سایر رقبا خواهد داشت. از جمله فواید فواید طراحی سایت بازرگانی می توان به: افزایش اعتبار شرکت، پل ارتباطی و متقابل بین صاحبان شرکت و مخاطبین، اطلاع رسانی، مهم ترین مزیت طراحی سایت بازرگانی شکستن محدودیت جغرافیایی است به گونه ای که شرکت ها و واحدهای بازرگانی در محدوده جغرافیایی وسیع تری به رقابت با یکدیگر می پردازند.

امکانات سایت بازرگانی:

امکانات به کار گرفته در طراحی سایت بازرگانی

معرفی و درج روزمه و سوابق فعالیت
درج کالا ها و محصولات وارداتی و صادراتی
درج خدمات ارائه شده و توضیحی از هر کدام
درج کشور های مبدا و مقصد دارای فعالیت
درج نمایندگی ها
راه های ارتباطی برای ارتباط راحت تر مخاطبانتان
طراحی صفحه معرفی یا درباره ما
طراحی صفحه محصولات با توجه به نوع فعالیت تجاری شما
طراحی صفحه ثبت سفارش
طراحی صفحه پرداخت آنلاین
طراحی پنل اختصاصی اس ام اس برای ارسال پیامک به مشتریان جهت اطلاع رسانی
طراحی فرم ارتباط مشتریان با مدیر شرکت یا مدیران فروش
طراحی صفحه نظرسنج
امکانات با توجه به حوزه فعالیت مشتری و نیاز او افزایش و یا کاهش میابد .

طراحی سایت بازرگانی - نمونه سایت بازرگانی | طراح سایت اصفهان نورو وب

اصول طراحی سایت شرکت بازرگانی

برای طراحی سایت بازرگانی ابتدا باید هدف از آن مشخص شود. به این معنا که هدف اصلی ارائه خدمات و فروش محصولات به مشتریان فعلی است و یا قصد یافتن بازارهای جدید و جذب مشتریان جدید را دارید. این امر در نحوه طراحی سایت موثر است. برای مثال زمانی که هدف شما ارائه خدمات و فروش محصولات به مشتریان فعلی باشد، بهترین کار، طراحی سایت فروشگاه آنلاین است که قیمت ها و محصولات در اختیار مشتریان قرار می گیرد. حال اگر قرار بر افزایش تعداد مشتریان باشد، طراحی وب سایت شامل بخش های مختلفی از جمله بخش مقالات و محتوا، ضرورت دارد.
* تکنیک های طراحی سایت بازرگانی
طراحی سایت بازرگانی هدف اصلی خود را معرفی محصولات قرار داده اند. این امر موجب شکل گیری رقابت تنگاتنگ میان صدها و شاید هزاران طراحی سایت شده است که در نتیجه افزایش تعداد بازدیدکننده را برای وبمسترها با دشواری همراه کرده است.این در حالی است که اگر در زمان طراحی سایت شرکت بازرگانی ، به تمام تکنیک ها و اصول طراحی توجه شود، بهتر می توان در فضای سایبری موفق بود. از جمله این تکنیک ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
طراحی سایت شرکت بازرگانی به صورت چند زبانه :از آنجا که شرکت های بازرگانی رابط میان مشتریان و تولید کنندگان هستند، ممکن است این دو گروه در دو کشور مختلف باشند. برای مثال یک شرکت بازرگانی که در زمینه صادرات فرش فعالیت دارد، با تولیدکنندگان ایرانی و مشتریان خارجی مواجه است. در این صورت باید طراحی وب سایت به گونه ای پیاده سازی شود که قابلیت انتشار محتواها به چند زبان زنده دنیا را داشته باشد.
رعایت اصول سئو در طراحی سایت بازرگانی: رعایت الگوریتم های موتورهای جستجو یکی از مهمترین رموز موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی است. زمانی که طراحی سایت بازرگانی بر اساس پارامترهای تعیین شده از سوی موتورهای جستجو صورت گرفته باشد، مطمئنا در افزایش میزان بازدیدکنندگان و در نتیجه بالا رفتن میزان فروش، موثر واقع می شود. از جمله این پارامترها می توان به ایمیل مارکتینگ، تبلیغات کلیکی، قرار دادن قسمت کلیدواژه و توضیحات متا در آپلود محتواها و ... اشاره کرد.
مدیریت آسان و کاربردی طراحی سایت شرکت بازرگانی: مدیریت طراحی سایت شرکت بازرگانی باید به گونه ای باشد که صاحبان و کارکنان به سادگی بتوانند از آن استفاده کرده، محتواها را در سایت قرار دهند و در صورت بروز مشکل، آن را برطرف کنند. بنابراین زمان طراحی سایت باید به تمامی این موارد دقت داشت و وب سایت متناسب با میزان مهارت و آشنایی مدیران شرکت با فنون اداره وب سایت طراحی شود.
شرکت طراحی وب سایت نورو وب اصفهان
با در نظر گرفتن تمامی اصول طراحی وب سایت شرکت بازرگانی و آخرین متدد سئو و بهینه سازی سایت کارآمدترین سایت را با کاربری آسان به شما ارائه می کنند. با توجه به این نکته که قبل از هر گونه اقدام برای طراحی وب سایت بازرگانی می بایست نمونه سایت های بازرگانی را بررسی کنید، متخصصان نورو وب تحلیل و بررسی برخی از سایت های بازرگانی را برای شما قرار داده اند تا شما بتوانید هدف خود از طراحی سایت را مشخص کنید. مشاوران حرفه ای طراحی سایت نورو وب آماده ی ارائه هرگونه مشاوره رایگان در زمینه ی طراحی وب سایت بازرگانی، سئو و بهینه سازی سایت شرکت بازرگانی و قیمت طراحی سایت بازرگانی می باشند.

چرا طراحی سایت بازرگانی اهمیت دارد ؟

با توجه به بررسی های انجام شده باتوجه به این نکته که چند زبانه بودن وب سایت شرکت بازرگانی (یک یا چند زبان بین المللی دنیا) از موارد مهم در ساخت وب سایت های تجاری و طراحی سایت شرکت صادرات و واردات است. چون ویژگی برجسته طراحی سایت بازرگانی ملاک قرار دادن بازاریابی جهانی می باشد. منبع درآمد کمپانی های بازرگانی از طریق داد و ستد با مشتریان ساکن در نقاط مختلف جهان و از طریق صادرات و واردات محصولات تامین می گردد. از اینرو برای استمرار و قوّت گرفتن فعالیت شرکت های بازرگانی، بایستی طراحی وب سایت بازرگانی به گونه ای انجام گیرد که محدودیت های زمانی و مکانی را از میان برداشته و داد و ستد و معاملات برون مرزی و همینطور درون مرزی براحتی صورت گیرد.شرکت طراحی سایت نورو وب با گردآوری داده ها و اطلاعات در مورد نیازهای وب سایت بازرگانی و با تکیه بر دانش و تجربه کارشناسان خود در زمینه ساخت و طراحی سایت شرکت های بازرگانی، بهینه سازی وب سایت بازرگانی اهتمام خود را بر این مبنا بنا نهاده که با ارایه سایتی در خور منزلت فعالیت شما بتواند به نیازها و خواسته های مشتریانتان پاسخگو باشد و وب سایت بازرگانی موفق و کاربردی را برای شما پیاده سازی و اجرا نماید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

نورو وب، شرکت طراحی سایت و سئو در اصفهان

توضیحات برای عکس ثبت نشده

در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز نمودیم و طی سال ها خدمت به مشتریان عزیز به تجارب با ارزشی رسیده ایم و در ادامه ی مسیر نیز، تمام تلاش خود را صرف ارتقای هر چه بیشتر کیفیت فعالیت های خود می‌نماییم. گروه سها دانش با نام تجاری نورو وب در زمینه طراحی سایت، سئو و راه اندازی انواع سایت حرفه ای در بستر وب مشغول به فعالیت می باشد. شرکت نورو وب با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی و بهره گیری از تیم خلاق خود راه حلی مناسب برای شما می باشد. این مجموعه علاوه بر ارائه خدمات حرفه ای در زمینه طراحی سایت می تواند با تکیه بر تجربه و دانش خود در سایر زمینه های مهم شامل سئو و بازاریابی نیز فعالیت کند.

بیشتر بخوانید!
طراحی سایت در اصفهان | شرکت نورو وب

کلید ورود به دنیای دیجیتال، تعیین کاربرد سایت مورد نظر شما به همراه دریافت مشاوره کادر تخصصی نورووب می‌باشد که به طراحی بهینه ی سایت شما کمک بسزایی می کند.

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان | سئو سایت اصفهان | شرکت طراحی سایت و سئو نورو وب

بهینه‌سازی موتور جستجو که به اختصار سئو (SEO) نامیده میشود، روندی است که در آن جایگاه یک وب سایت در صفحات جستجو بهبود میابد.

تبلیغات در گوگل | شرکت طراحی سایت نورو وب اصفهان

بزرگترین شرکت تبلیغات اینترنتی و پارتنر گوگل در ایران با داشتن بالغ بر سی هزار کاربر و بیش از ۱۰ سال تجربه، بهترین کیفیت و مشاوره را در زمنیه تبلیغ اینترنتی و گوگلی به شما ارائه می دهد.

دیجیتال مارکتینگ | شرکت طراحی سایت در اصفهان

اگر تبلیغات با برنامه ریزی اصولی انجام گردد نتایج مثبت و فوق العاده‌ای در پی خواهد داشت به این صورت که پس از مدتی مقبولیت اجتماعی پیدا می‌کنید و شناخته می‌شوید.

طراحی سایت در اصفهان | شرکت نورو وب

تیم طراحی سایت و سئو نورو وب هرآنچه که شما در مورد طراحی سایت نیاز داشته باشید را در اختیارتان می گذراند تا شما بتوانید بهترین تصمیم را برای طراحی سایت اختصاصی استارت آپ خود اتخاذ کنید و بالاترین بازدهی را از سرمایه گذاری مالی و زمانی خود داشته باشید. امید است با اعتماد به شرکت طراحی سایت نورو وب، چشم انداز بسیار خوبی برای کسب و کار خود ترسیم کنید. افزون بر موارد گفته شده، شرکت نورو وب برای خدمت رسانی هرچه بهتر، اقدام به نقد و بررسی سئو سایت ها در حوزه های مختلف کرده است. شما می توانید در مورد هر یک از سایت ها تحلیل جامعی از طراحی سایت و سئو مطالعه کنید و صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شرکت مربوطه در تماس باشید.

تماس با واحد بازاریابی نورو وب
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹