برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
استعلام قیمت
طراحی سایت، سئو، بهینه سازی سایت، خدمات وب و تحلیل سایت با شرکت طراحی سایت نورو وب

طراحی سایت کتاب فروشی حرفه ای

شرکت طراحی وب سایت نورو وب متخصص در زمینه ی طراحی وب سایت کتاب فروشی با توجه به تجربه ی خود در زمینه ی طراحی، سئو و بهینه سازی سایت، برای طراحی سایت فروش آنلاین کتاب حرفه ای در خدمت شما.
مشاوره رایگان طراحی سایت، سئو، بهینه سازی سایت، خدمات وب و تحلیل سایت

طراحی سایت کتابفروشی آنلاین - طراحی سایت کتاب فروشی در اصفهان

طراحی سایت کتاب فروشی

برای گسترش فروش کتاب بسیاری از کتاب فروشی ها به فروش آنلاین کتاب و بازیابی اینترنتی کتاب روی آورده اند. داشتن یک وب سایت کارآمد به منظور نمایش گذاشتن کتاب ها برای افراد بسیاری که در اینترنت به دنبال کتاب های مورد نظر خود هستند اولین قدم برای فروش کتاب بصورت آنلاین است. طراحی سایت کتابفروشی در درجه ی اول میتواند مشتریانی از طریق اینترنت جذب نمایند و دیگر اینکه مشتریان حضوری خود را به خرید اینترنتی کتاب ترغیب نماید. شما با طراحی سایت کتاب فروشی بصورت حرفه ای قدم موثری برای گسترش سود خود و صرفه جویی در وقت و هزینه ی مشتریان خواهید داشت. یافتن کتاب مورد نظر در بازار کتاب در شهر های شلوغ و پر رفت و آمد کارآسانی بنظر نمیرسد، خواهان کتاب ها ترجیح می دهند با یک سرچ ساده در گوگل کتاب مورد نظر را پیدا کرده و با خرید آنلاین و یا مراجعه به کتابفروشی که در اینترنت با آن آشنا شده اند کتاب را بسادگی و بسرعت خریداری نمایند. یکی دیگر از مزایای طراحی سایت کتاب فروشی این است که این روش به عنوان تبلیغی موثر برای فروشگاه کتاب نیز به حساب میاید. به این صورت که مشتریانی که از طریق گوگل وارد طراحی سایت کتاب فروشی شده قادر خواهند بود با محل فروشگاه آشنا شده و برای خرید حضوری، به کمک طراحی سایت آدرس و شماره تماس را برداشته و اقدام به خرید حضوری کنند. اگر شما نیز فروشگاه کتاب داشته و مایل به پیشرفت چشمگیری در این زمینه می باشید، طراحی سایت و قدم گذاشتن در مسیر تکنولوژی و اینترنت یکی از روش هایی است که این روزها بسیاری از مردم برای بهبود کسب و کار خود مورد استفاده قرار خواهند داد.
سئو در طراحی سایت کتابفروشی:
یک طراحی سایت کتابفروشی برای اینکه بتواند کاربران اینترنتی را به سمت سایت خود جذب نماید باید از لحاظ گرافیکی زیبا و جذاب و کابر پسند باشد. بنابراین هر چه کاربران مدت زمان بیشتری را برای بازدید از سایت صرف کنند گوگل رتبه بالاتری را برای آن طراحی سایت کتابفروشی در نظر می گیرد. در طراحی سایت کتابفروشی به تنهایی زیبایی گرافیکی سایت مهم نیست بلکه باید بر روی محتوای طراحی سایت کتابفروشی هم بسیار توجه نمود. در صورتی که طراحی سایت کتابفروشی به خوبی طراحی شود اما بهینه سازی نشود هیچ سودی نخواهد داشت. بنابراین رعایت اصول کلی بهینه سازی در طراحی سایت کتابفروشی در نتایج گوگل بسیار ضروری می باشد. بهینه سازی سایت کتاب فروشی باعث می شود سایت به سرعت در نتایج اولیه موتور جستجوی قدرتمند گوگل قرار گیرد و میزان بازدیدکنندگان سایت افزایش یابد. با افزایش ترافیک سایت کتاب فروشی، قطعا فروش آنلاین کتاب نیز افزایش خواهد یافت. طراحی سایت کتاب فروشی معمولا با ارائه لیستی از انواع کتاب ها و امکان جستجوی آن ها در داخل سایت، انجام می شود. مدیران و صاحبان کتاب فروشی های آنلاین به منظور ترغیب و تشویق بیشتر بازدیدکنندگان به خرید آنلاین کتاب، خلاصه ای از متن کتاب یا چند صفحه ابتدایی کتاب را به صورت فایل پی دی اف روی سایت می گذارند تا اگر محتوای کتاب، برای بازدیدکننده جذاب بود، به خرید کتاب از سایت کتاب فروشی اقدام نماید.


امکانات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی کتاب

معرفی کامل فروشگاه کتاب به مشتری ها: دادن اطلاعاتی مانند نام فروشگاه ، شماره تلفن فروشگاه و آدرس دقیق فروشگاه روی نقشه گوگل تا کاربران به راحتی بتوانند فروشگاه شما را پیدا کرده و کتاب مورد نظر را خریداری کنند.
قابلیت جستجو پیشرفته: تعداد کتاب های موجود در یک فروشگاه بسیار زیاد است و پیدا کردن یک کتاب برای کاربران اینترنتی میان خیل عظیمی از کتاب ها کاری سخت و طاقت فرساست. به همین علت می توان در طراحی سایت فروشگاه کتاب جستجو پیشرفته قرار داد تا کاربران با نوشتن نام کتاب به راحتی به کتاب مورد نظر خود دست یابند.
دسته بندی کتاب ها بر اساس موضوع ، انتشارات ، مولف و نویسنده: این ویژگی به کاربران سایت شما کمک میکند تا کتاب های نویسنده مورد علاقه خود را در دسته بندی جداگانه دیده و به کتاب های بیشتری از نویسنده مورد نظر یا وموضوع دلخواه خود به راحتی دست پیدا کنند.
امکان فروش کتاب الکترونیکی با پسوند pdf: متاسفانه با گسترش دنیای الکترونیکی کابران بیشتر به سمت خواندن کتاب های الکترونیکی روی آورده اند تا کتابهای چاپی.
درگاه پرداخت اینترنتی: فروشگاه شما میتواند دارای درگاه پرداخت اینترنتی باشد و کاربران قیمت کتاب را به صورت اینترنتی پرداخت کنند.
سبد خرید کالا: کاربران در این بخش میتوانند جمع خرید های خود را دیده و کتاب های را به سبد خود اضافه و حذف کنند.


طراحی فروشگاه اینترنتی کتاب

قبل از هر چیز بهتر است مشخص نمایید قصد فروش چه محصولاتی را در وب سایت خود دارید. اینکه قصد فروش چه محصولاتی را سایت دارید در امکانات مورد نیاز فروشگاه اینترنتی تاثیر گذار است و همچنین در صورتی که قصد دارید در آینده محصولات جدید را به وب سایت خود اضافه نمایید قابلیت گسترش را برای وب سایت خود در نظر بگیرید. در این بخش یک مثال برای شما می آورم تا موضوع را بهتر درک نمایید. به عنوان مثال در صورتی که شما قصد فروش کتاب در وب سایت خود را داشته باشید وب سایت شما می بایست قابلیت مشخص نمودن اطلاعات مورد نیاز کاربر در زمان سفارش را داشته باشد و همچنین موجودی هر کتاب و مدت زمان ارسال می بایست در فروشگاه مشخص باشد. البته وب سایت فروشگاهی می توان طراحی نمود که قابلیت فروش هر نوع محصولی را داشته باشد که معمولا هزینه تمام شده این فروشگاه های اینترنتی به نسبت بالاتر می باشد و البته این نوع فروشگاه ها برای دسته بندی خاصی از محصولات سفارشی سازی نشده اند. در صورتی که قصد فروش یک نوع محصول در وب سایت را دارید بهتر است بر روی آن محصول تمرکز نمود و امکانات مورد نیاز آن دسته بندی از محصولات را برای وب سایت در نظر گرفت که با انجام این کار هم می توان هزینه تمام شده طراحی فروشگاه اینترنتی را پایین آورد و هم می توان امکانات سفارشی بیشتری برای وب سایت در نظر گرفت. به توجه به موارد ذکر شده در بالا بهتر است مشخص نمایید قصد فروش چه نوع محصولات و خدماتی را در سایت در حال و آینده دارید. تیم طراحی سایت شرکت نورو وب با در نظر گرفتن تمامی موارد مورد نیاز برای راه اندازی وب سایت کتاب فروشی آنلاین کارآمدترین فروشگاه اینترنتی کتاب را به شما ارائه می کنند تا شما در کمترین زمان علاوه بر افزایش فروش، خود را به بازارهای جهانی بهتر و با بازدهی بیشتر معرفی نمایید.

متخصصان حرفه ای نورو وب با تکیه بر دانش بروز خود بهترین فروشگاه اینترنتی کتاب را به شما ارائه می کنند.

طراحی سایت فروشگاه آنلاین کتاب در اصفهان
تحلیل و بررسی سایت
مقاله
ورود


ورود
ویرایش شماره
ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
سلام، لطفا
برای
طراحی
 • طراحی
 • سئو
 • ایجاد برندینگ
سایت
فروشگاهی
 • فروشگاهی
 • شرکتی
 • شخصی
 • صنعتی
 • گردشگری
 • املاک
 • آموزشی
 • سایر
با بودجه حدودی
۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۵ تا ۱۵ میلیون تومان
 • ۱۵ میلیون تومان و بیشتر
به اینجانب
نام و نام خانوادگی من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: علی رحیمی یا مریم عسگری
از طریق
شماره همراه من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: ۰۹۱۳۲۲۵۹۵۰۰
مشاوره رایگان بدهید.
درخواست مشاوره
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
ارسال
دفتر تهران:
بلوار کشاورز
وصال شیرازی | شماره ۱۲۸
۰۲۱۶۶۴۸۹۰۱۱
۰۲۱۶۶۴۸۹۰۱۲
دفتر اصفهان:
هشت بهشت شرقی
حمزه شمالی | شماره یی
۰۹۱۳۶۹۱۵۷۴۹
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
تماس با نورو وب