برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۹۱۳۷۱۷۸۴۶۱
استعلام قیمت
طراحی سایت گردشگری در اصفهان | نورو وب

طراحی سایت گردشگری در اصفهان

نورو وب شرکت طراحی سایت دراصفهان با تکیه بر تجربه چندین ساله و با تحقیق در عرصه ی تجارت الکترونیک به عنوان یکی از مراکز تخصصی طراحی وب سایت گردشگری در ایران در حال فعالیت است.
طراحی سایت گردشگری در اصفهان | نورو وب
طراحی سایت گردشگری - طراحی سایت آژانس مسافرتی | شرکت طراح سایت نورو وب

طراحی وب سایت گردشگری و توریستی

گسترش اینترنت و وب تاثیر بسیاری بر همه جنبه های زندگی افراد داشته است. مسافرت هم از این قاعده مستثنی نیست و تاثیرات زیادی در سفر و کیفیت آن به وجود آمده است. ظهور و گسترش اینترنت فرصت های بسیاری ایجاد کرده است. طراحی سایت گردشگری باید به نحوی باشد که کاربر وقتی وارد وب سایت می شود بتواند با نقطه نقطه از سایت کار کند و به تمامی نقاط دسترسی داشته باشد، باید تمامی قیمت ها، تمامی نیاز های مسافرین جهت مسافرت، امکانات محل اقامت، تصاویر محل اقامت و… در سایت موجود باشد.در طراحی سایت گردشگری باید از امکاناتی نظیر ارتباط از طریق فرم تماس ، ارتباط از طریق چت از سمت کاربر و پشتیبان سایت فراهم باشد تا به سرعت نیاز و سوال کاربران پاسخ داده شود. با در نظر گرفتن این امر داشتن یک وب سایت گردشگری و یا سایت آژانس مسافرتی خالی از لطف نیست در همین راستا شما صاحبان آژانس مسافرتی می توانید با گروه طراحی و توسعه ی سایت نورو وب هماهنگ شوید و طراحی سایت گردشگری و یا سایت آژانس مسافرتی را برای شرکت خود مطابق با اصول سئو و بهینه سازی به تیم طراحی سایت و بهینه سازی سایت در اصفهان نورو وب بسپارید.

چند ویژگی عمومی برای طراحی سایت گردشگری:

- لازم است در سایت گردشگری و یا سایت آژانس مسافرتی، طبقه بندی و چیدمان اطلاعات بر مبنای معماری از پیش تعریف شده انجام شود .
- اطلاعات هر تور در قالب یک پکیج از آغاز تا پایان برای مخاطب عرضه گردد .
- خدمات آژانس مسافرتی به بهترین شکل به مخاطب معرفی شود .
- تورهای داخلی و تورهای خارجی، تورهای لحظه آخری، تورهای مناسبتی ویژه(تور نوروز، تور تابستانی و ... ) در پورتال اطلاع رسانی و به بهترین شکل برای مخاطبین عرضه شود .
- بانک اطلاعات صنعت توریسم و گردشگری کشور، مناطق هدف و سایر اطلاعات کاربردی و اطلاعات سفر در پورتال ایجاد و تکمیل اطلاعات گردد .
- امکان توسعه زیرساختهای فعلی در آن پیش بینی شود .
- سیستم پاسخگویی آنلاین به بازدیدکنندگان سایت
- سیستم ارسال ایمیل و خبرنامه های اطلاع رسانی و تبلیغاتی
- پیاده سازی امکانات ارسال پیامک به بازدیدکننگان و اعضای سایت
- اتصال به درگاه های آنلاین پرداخت بانک ها برای پرداخت هزینه های تورها
- گالری تصاویر مکانهای دیدنی داخلی و خارجی با امکان درج نظر و امتیازدهی تصاویر

طراحی سایت گردشگری - طراحی سایت آژانس مسافرتی | شرکت طراح سایت نورو وب

طراحی وب سایت توریستی

طراحی وب سایت توریستی و گردشگری

طراحی سایت توریستی به منظور دادن اطلاعات و توضیحات جامع و مفصل در مورد اماکن و نقاط دیدنی طبیعی، اماکن تاریخی و باستانی، مذهبی و زیارتی چه در داخل کشور و چه فراتر از مرزها به اقشار مختلف مردم بوده و همچنین ارایه اخبار مربوط به آژانس ها و قیمت تورها، برنامه حرکتی اتوبوس ها و قطار و معرفی هتل ها و مراکز اقامتی و رستوران های معتبر و مراکز مهم خرید از زمینه های فعالیتی اینگونه وب سایت ها می باشد. طراحی سایت توریستی برای شرکت های آژانس هواپیمایی بزرگ و باسابقه و تورها نوعی اعتبار محسوب شده و برای شرکت های کوچک و جدیدالتاسیس نیز زمینه ای برای جذب و افزایش مشتریان را فراهم می کند. در عصر کنونی اهمیت اینترنت و نقش آن در زندگی بشر بر کسی پوشیده نیست. این امر ضرورت حضور فیزیکی و مراجعه به شرکت ها و ادارات را کمرنگ کرده و اکثر مردم ترجیح می دهند حتی الامکان کارهای خود را از طریق اینترنت و بصورت آنلاین انجام دهند. در این میان طراحی سایت توریستی نیز یک ضرورت محسوب می شود. شرکت ها و آژانس های مسافرتی با طراحی وب سایت توریستی می توانند متقاضیان خود را از برنامه تورها و امکان رزرو تورهای مسافرتی برخوردار کنند. همچنین از این طریق می توانند معرفی بهتری از مکان های مسافرتی و تفریحی به کاربران ارائه دهند.


خدمات ارائه شده در طراحی سایت توریستی

دانستنیهای مهم پیش از مسافرت :پیش از هر نوع مسافرتی در هر بازه زمانی و در هر آب و هوایی که باشد نیازمند یک سری اطلاعات مختص به خود میباشد. این سرویس را برای مشتریان آژانس مسافرتی خود انتخاب نمایید. زیرا آن ها با استقبال از این سرویس شما به دیگر مردم نیز معرفی خواهند کرد. ارائه چنین اطلاعاتی به مشتریان آنها را به مشتریان همیشگی برای وبسایتتان بدل خواهد کرد و در نهایت نیز بازدیدهای شما بسیار بالاتر خواهد برد.
تورهای داخلی کشور : در این صفحه از وبسایتتان مشتریان بسیار بیشتری به دلیل مقرون به صرفه بودن تورها خواهید یافت. تعداد زیادی از مشتریانتان برای دیدن شرایط تورهای داخلی به این صفحه از طراحی وب سایت گردشگری شما خواهند آمد و از جدیدترین تغییرات تورهای داخلی مطلع خواهند شد. در طراحی این قسمت از وبسایت نیز چنان دیگر قسمت تلاش بسیاری خواهیم کرد تا بتوانیم کاربران شما را افزایش دهیم.
تورهای خارجی از کشور : تقسیم بندی و نمایش دادن تورهای خارجی , معرفی شهر و کشورهای اشاره شده در تورهای خارجی کار بسیار جالبی در طراحی وب سایت آژانس مسافرتی و گردشگری شما خواهد بود. در این صفحه از طراحی وب سایت گردشگری تلاش بسیاری خواهیم کرد تا بتوانیم مشتریان را از خود راضی و خشنود نگه داریم و آنها بعد از گذارندن این بخش بتوانند خرید خود را اجام دهند. تلاش می نماییم تا تورهای خارج از کشور را با کمک تصاویر چشم نوازی از مناظر و مکان های مهم به آنها معرفی کنیم.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

مشاوره برای طراحی سایت توریستی

همانگونه که می دانید داشتن یک وب سایت اینترنتی ، تنها یک تجمل یا تبلیغ نیست ، بلکه وب سایت اینترنتی شما عبارت است از هویت شما در دنیای مجازی . به عبارت دیگر همانگونه که شما در دنیای حقیقی صاحب یک کار و کسب می باشید، در دنیای وب و اینترنت نیز با داشتن یک وب سایت ، دارای یک تجارت اینترنتی هستید. بنابر این همانگونه که شما برای سرمایه گذاری و آغاز یک فعالیت جدید در کسب و کارتان نیازمند مشاوره و کسب اطلاعات می باشید، در دنیای مجازی نیز نیازمند دریافت نظرات متخصصین این عرصه می باشید . از طرف دیگر عرصه وب و اینترنت یکی از جدیدترین فناوریهای روز جهان محسوب می شود که در مهد به وجود آمدنش ( کشور آمریکا ) در سال ۲۰۰۶ میلادی ، ۱۰ سالگی خود را جشن گرفت . لذا یکی از ناشناخته ترین عرصه های موجود در جهان می باشد که حتی در کشورهای صنعتی نیز شرکتهای زیادی تنها و به صورت تخصصی در عرصه ارائه مشاوره در این زمینه فعالیت می نمایند ، چه رسد به کشورهای در حال توسعه مانند کشور ما که در کشورهای جهان به لحاظ رتبه فناوری اطلاعات کشور ۱۴۳ شناخته شده است. نتیجه فرایند ساخت سایت توسط شرکت نورو وب رضایت نهایی مشتری است. با داشتن یک وبسایت خوب که کاربری آسان و سریعی را برای رسیدن به اهداف شما میسر می کند، می توانید حجم زیادی از هزینه های بازاریابی و تبلیغاتی را حذف کنید و با تکیه بر صندلی خود، شاهد رونق کسب و کارتان باشید. نورو وب - به عنوان بزرگترین شرکت طراحی سایت در اصفهان - با تکیه بر تجربه چندین ساله و با تحقیق در عرصه ی تجارت الکترونیک به عنوان یکی از مراکز تخصصی طراحی وب سایت در حال فعالیت است. این شرکت متشکل از بهترین متخصصین و مشاورین تحت وب در کشور ایران (شعبه اصلی استان اصفهان) می باشد و آماده هرگونه خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. در صورتی که شما صاحبان آژانس مسافرتی قصد طراحی سایت توریستی را دارید می توانید با متخصصان حرفه ای نورو وب هماهنگ شوید تا آنها برای شما طراحی سایت توریستی حرفه ای را در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

طراحی سایت گردشگری

مسافرت کردن و ایجاد شرایطی که بستر سفر را فراهم کند در هر زمانی ممکن است اتفاق بیفتد. افراد زیادی هستند که می خواهند قبل از سفر خودشان یک مکان مثل هتل یا هر مرکز اقامتی دیگر را رزرو کنند تا با آسودگی خاطر بیشتری به مقصد مورد نظر بروند. به همین دلیل شما در صورت داشتن یک طراحی وب سایت گردشگری می توانید بسیاری از نیازهای این افراد را برطرف نمایید و آن ها را به مشتری بالقوه ای تبدیل کنید. این امکان را ایجادکنید تا افراد به اطلاعات مد نظر خود در وب سایت دسترسی داشته باشند و این مسئله باعث جذب آن ها در وب سایت و معرفی وب سایت توسط آن ها به سایر کاربران شود. شرکت طراحی سایت نورو وب با توجه به تجربیات ارزشمند خود در این رابطه می تواند به شما تمامی توصیه های لازم جهت طراحی وب سایت گردشگری را بدهد. با توجه به این سرویس شما می توانید کاربران تان را از یک سفر درون شهری و صرف زمان و هزینه اضافی دور کرده و باعث شوید تا آن ها به رزرو و پرداخت اینترنتی از طریق وب سایت شما اقدام کنند. به همین دلیل است که اگر طراحی سایت گردشگری شما به صورت تخصصی پیاده سازی شده باشد می تواند برای شما بسیار سودمند باشد، زیرا افراد به راحتی سایت شما را بازدید کرده و بعد از تصمیم نهایی به رزرو بلیط می پردازند. در این حالت نگرانی برای ورود سیل افراد به محل کار خود را نیز نخواهید داشت زیرا از طریق طراحی سایت گردشگری قادر خواهید بود به صورت شبانه روزی به کاربران خود سرویس دهی کنید.شما می توانید پس از بررسی های لازم با تیم نورو وب  در اصفهان هماهنگ شوید و طراحی سایت خود را با خیالی آسوده به متخصصان نورو وب بسپارید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

نورو وب، شرکت طراحی سایت و سئو در اصفهان

توضیحات برای عکس ثبت نشده

در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز نمودیم و طی سال ها خدمت به مشتریان عزیز به تجارب با ارزشی رسیده ایم و در ادامه ی مسیر نیز، تمام تلاش خود را صرف ارتقای هر چه بیشتر کیفیت فعالیت های خود می‌نماییم. گروه سها دانش با نام تجاری نورو وب در زمینه طراحی سایت، سئو و راه اندازی انواع سایت حرفه ای در بستر وب مشغول به فعالیت می باشد. شرکت نورو وب با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی و بهره گیری از تیم خلاق خود راه حلی مناسب برای شما می باشد. این مجموعه علاوه بر ارائه خدمات حرفه ای در زمینه طراحی سایت می تواند با تکیه بر تجربه و دانش خود در سایر زمینه های مهم شامل سئو و بازاریابی نیز فعالیت کند.

بیشتر بخوانید!
طراحی سایت در اصفهان | شرکت نورو وب

کلید ورود به دنیای دیجیتال، تعیین کاربرد سایت مورد نظر شما به همراه دریافت مشاوره کادر تخصصی نورووب می‌باشد که به طراحی بهینه ی سایت شما کمک بسزایی می کند.

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان | سئو سایت اصفهان | شرکت طراحی سایت و سئو نورو وب

بهینه‌سازی موتور جستجو که به اختصار سئو (SEO) نامیده میشود، روندی است که در آن جایگاه یک وب سایت در صفحات جستجو بهبود میابد.

تبلیغات در گوگل | شرکت طراحی سایت نورو وب اصفهان

بزرگترین شرکت تبلیغات اینترنتی و پارتنر گوگل در ایران با داشتن بالغ بر سی هزار کاربر و بیش از ۱۰ سال تجربه، بهترین کیفیت و مشاوره را در زمنیه تبلیغ اینترنتی و گوگلی به شما ارائه می دهد.

دیجیتال مارکتینگ | شرکت طراحی سایت در اصفهان

اگر تبلیغات با برنامه ریزی اصولی انجام گردد نتایج مثبت و فوق العاده‌ای در پی خواهد داشت به این صورت که پس از مدتی مقبولیت اجتماعی پیدا می‌کنید و شناخته می‌شوید.

طراحی سایت در اصفهان | شرکت نورو وب

تیم طراحی سایت و سئو نورو وب هرآنچه که شما در مورد طراحی سایت نیاز داشته باشید را در اختیارتان می گذراند تا شما بتوانید بهترین تصمیم را برای طراحی سایت اختصاصی استارت آپ خود اتخاذ کنید و بالاترین بازدهی را از سرمایه گذاری مالی و زمانی خود داشته باشید. امید است با اعتماد به شرکت طراحی سایت نورو وب، چشم انداز بسیار خوبی برای کسب و کار خود ترسیم کنید. افزون بر موارد گفته شده، شرکت نورو وب برای خدمت رسانی هرچه بهتر، اقدام به نقد و بررسی سئو سایت ها در حوزه های مختلف کرده است. شما می توانید در مورد هر یک از سایت ها تحلیل جامعی از طراحی سایت و سئو مطالعه کنید و صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شرکت مربوطه در تماس باشید.

تماس با واحد بازاریابی نورو وب
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹