برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
استعلام قیمت

میتوان گفت که از زمان به وجود آمدن طراحی وب سایت ، وب سایت های فروشگاهی جزو پرکاربردترین وب سایتی میباشد.امروزه در دنیا وب سایت هایی مانند Amazon و Ebay و یا حتی digikala سود های کلانی در راستای وب سایت های فروشگاهی بدست آورده اند. امروز در ایران بسیاری از افراد حتی قبل از رفتن به مغازه حتما سری به یکی از سایت های فروشگاهی آنلاین زده و یک برآورد قیمت کرده تا با فکری بازتر بتوانند خرید خود را انجام دهند. بنابراین شرکت طراحی سایت رایانیکو با داشتن تجربه ای فراوان در طراحی سایت های فروشگاهی و پشتیبانی ۲۴ ساعته این در این نوع طراحی دلایل اصلی داشتن یکک سایت فروشگاهی را به اعوامل زیر دسته بندی کرده است:

۱. قیمت رقابتی: بسیاری از فروشگاه های اینترنتی قیمت های مناسب تری نسبت به مغازه ها و فروشگاه ها دارند .اکثر صاحبان فروشگاه از این مطلب آگاه اند که اکثر افراد برای قیمت مناسب تر به سایت های فروشگاهی سر میزنند. دلیل دیگر این که افراد از سایت های فروشگاهی اینترنتی استفاده میکنند این است که سرعت بیشتری و زمان کمتری صرف خرید خود میکنند. از سوی دیگر خرید و فروش به صورت آنلاین شامل مسائل مالیاتی نمیشود و این میتواند مزید بر علت گردد. ۲. تنوع کالا: بسیاری از فروشگاه ها واقعی در ارائه محصولات متنوع مشکل دارند.ولی این امر درفروشگاه های اینترنتی به دلیل زیاد بودنشان برطرف شده و به همین دلیل شما میتوانید برای خرید کالا های بیشتری را مورد بررسی قرار بدهید

شرکت طراحی سایت نورووب در نظر دارد که با طراحی سایت فروشگاهی، شما را برای رسیدن به اهداقتان یاری نماید.امکاناتی که شرکت طراحی سایت نورووب در اختیار شما میگذارد عبارتند از: ۱. امنیت بالا ۲. سرعت بسیار بالا در لود شدن سایت ۳. طراحی شکیل و مدرن ۴. طراحی پنل مدیریتی بسیار کاربردی و مدیریت لحظه به لحظه ۵. اضافه کردن پنل پیام کوتاه و درگاه بانکی ۶. بهینه سازی(seo) وب سایت در موتور های جستجوگر برای جذب بیشتر مشتری و سود بیشتر

طراحی سایت فروشگاهی منجر به معرفی محصولات و خدمات به صورت گسترده می گردد یکی از دلایل طراحی وب سایت شرکتها و سازمانها و همچنین کسب و کارهای گوناگون با داشتن سایت می توانند محصولات و خدمات خود را به صورت گسترده ارائه نمایند و به این ترتیب مشتریان بیشتری را جذب نمایند. در واقع با استفاده از طراحی سایت فروشگاهی می توان مشتریان زیادی را به صورت گسترده و از سراسر جهان جذب نموده و به این ترتیب میزان فروش را افزایش داد و شما هیچ محدودیتی برای ارائه محصولات و خدمات خود ندارید. طراحی سایت فروشگاهی صرفه جویی در زمان و هزینه را در پی دارد استفاده از سایت فروشگاهی برای معرفی محصولات و خدمات مورد نظر سبب معرفی سریع محصولات می گردد و از این طریق می توان به میزان قابل توجهی در زمان و هزینه های مورد نیاز برای بازاریابی و جذب مشتری صرفه جویی نمود و از سریع ترین روش های موجود برای ارائه خدمات و محصولات محسوب می شود. طراحی سایت فروشگاهی در بازاریابی و فروش سریع محصولات نقس موثری دارد طراحی وب سایت برای کسب و کارهای گوناگون زمینه مناسبی را برای افزایش بازدیدکنندگان از سایت و همچنین افزایش فروش محصولات فراهم می آورد که از آن می توان برای بازایابی و فروش سریع محصولات بهره مند گردید.

طراحی سایت فروشگاهی باعث فروش مستقیم و بدون واسطه محصولات می شود بسیاری از شرکتها برای فروش محصولات خود به دنبال حذف واسطه ها هستند تا از این طریق بتوانند محصولات خود را با قیمت مناسب تری در بازار ارائه کنند و به این ترتیب میزان فروش محصولات و همچنین تعداد مشتریان خود را افزایش دهند. طراحی سایت فروشگاهی زمینه مناسبی را برای تعامل مستقیم فروشنده و مشتری ایجاد می کند و موجب افزایش فروش می گردد. طراحی سایت فروشگاهی امکان معرفی محصولات در سراسر دنیا و بدون محدودیت مکانی را می آفریند معرفی محصولات و خدمات در سایت سبب جذب مشتریان زیادی از سراسر دنیا می گردد و این امکانات موجب افزایش فروش می گردد. درنتیجه برای بازدهی بسیار بالاتر پس از طراحی سایت فروشگاهی خود شرایطی را برای خرید و ارسال محصولات فیزیکی و یا غیر فیزیکی خود برای سراسر دنیا فراهم سازید. طراحی سایت فروشگاهی باعث دسترسی مشتریان به صورت نامحدود می شود با طراحی سایت فروشگاهی در زمینه مورد نظرتان می توانید محصولات خود را به صورت گسترده در اختیار مشتریان قرار دهید و بستر مناسبی را برای دسترسی نامحدود مشتریان به محصولات و کالاهای مختلف فراهم آوردید که این ویژگی سبب افزایش فروش محصولات می شود.

طراحی سایت فروشگاهی فروش ۲۴ ساعته را به دنبال دارد اگر طراحی سایت فروشگاهی شما به گونه ای باشد که فروش به صورت خودکار انجام شود که مطمئنا به این صورت است حتی زمان هایی که شما به کاری دیگر می پردازید یا در حال استراحت و خواب هستید پروسه ی فروش شما ادامه خواهد داشت و این می تواند یکی از دلایل ترغیب شما برای طراحی سایت فروش در اسرع وقت باشد. طراحی سایت فروشگاهی به جذب مشتریان و بازدیدکنندگان بیشتر ختم می شود بسیاری از مشتریان به دنبال راهی برای دسترسی آسان به کالاهای مورد نیاز خود می باشند و ترجیح می دهند از طریق اینترنت نسبت به خریداری محصولات مختلف اقدام نمایند. به همین دلیل طراحی سایت در زمینه های گوناگون سبب جذب مشتریان و بازدیدکنندگان بیشتر می گردد سود بیشتری را به ارمغان می اورد. طراحی سایت فروشگاهی خرید و فروش آسان را به دنبال دارد از طریق طراحی سایت فروشگاهی می توان روند مناسبی را برای خرید آسان فراهم آورد که مشتریان توسط این روند می توانند به آسانی محصولات مورد نیاز خود را تهیه و خریداری کنند؛ علاوه بر آن در صورت کسب رضایت مشتری می توان بازاریابی و فروش را به میزان قابل توجهی افزایش داده و سود و بهره وری را در این زمینه افزایش دهیم. طراحی سایت فروشگاهی باعث افزایش سود دهی می شود با استفاده از روش های گوناگون می توان کاربران و مشتریان زیادی را به سمت بازدید و خرید از سایت هدایت نمود ، این شیوه ها دارای تنوع زیادی می باشند که با استفاده از ان ها می توان به بازاریابی و جذب مشتری اقدام کرد. در واقع استفاده از سایت سبب افزایش فروش و در نتیجه افزایش میزان سوددهی می گردد.

ورود


ورود
ویرایش شماره
ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
سلام، لطفا
برای
طراحی
 • طراحی
 • سئو
 • ایجاد برندینگ
سایت
فروشگاهی
 • فروشگاهی
 • شرکتی
 • شخصی
 • صنعتی
 • گردشگری
 • املاک
 • آموزشی
 • سایر
با بودجه حدودی
۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۵ تا ۱۵ میلیون تومان
 • ۱۵ میلیون تومان و بیشتر
به اینجانب
نام و نام خانوادگی من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: علی رحیمی یا مریم عسگری
از طریق
شماره همراه من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: ۰۹۱۳۲۲۵۹۵۰۰
مشاوره رایگان بدهید.
درخواست مشاوره
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
ارسال
دفتر تهران:
بلوار کشاورز
وصال شیرازی | شماره ۱۲۸
۰۲۱۶۶۴۸۹۰۱۱
۰۲۱۶۶۴۸۹۰۱۲
دفتر اصفهان:
هشت بهشت شرقی
حمزه شمالی | شماره یی
۰۹۱۳۶۹۱۵۷۴۹
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
تماس با نورو وب