طراحی اختصاصی

گاهی نیازهای یک مشتری فراتر از یک وب سایت معمولی است، نیازهایی که با تلفیق فرآیندهای مختلف در وب سایت پیاده سازی و اجرا می گردد تا تجارت آنها به هدف خود برسد. اگر شما هم برنامه ریزی خاصی برای راه اندازی یک وب سایت دارید، اهداف بلند مدتی را دنبال می کنید و امکانات مورد نیاز شما فراتر از پلن های تعریف شده ما می باشد، می توانید اهداف، نیازها و امکانات مورد نیاز خود را با ما درمیان بگذارید تا وب سایت شما به صورت کاملا اختصاصی و طبق نیازهای شما طراحی شود.مهم‌ترین مزیت «برنامه نویسی اختصاصی وب سایت»، سازگاری دقیق سیستم با نیازهای موجود است، به این معنی که به طور کلی چیدمان ظاهری و امکانات سایت دقیقاً طبق خواسته ها و نیازهای شما طراحی خواهد شد. طراحی وب سایت به صورت اختصاصی و سفارشی به معنی عملکرد بهتر وب سایت یا بهبود کسب و کار تجاری شخص و یا شرکت شما بوده و شامل طراحی اختصاصی برای هماهنگی امکانات وب سایت با نیازمندی های شما می باشد.وب سایت های اختصاصی و سفارشی در زمینه فروش و کسب درآمد از طریق اینترنت بسیار موفق هستند و دلیل موفقیت آنها منحصر به فرد بودن ایده ای است که پشت آن وجود دارد. آنها خدماتی را ارائه می‎دهند که هیچ سایت دیگری چنین خدماتی را ندارد.همانطور که می دانید یک وب سایت ضعیف می تواند خسارات زیادی را به بار بیاورد زیرا وب سایت شما، شناسنامه شما در دنیای اینترنت است پس بنابراین ارائه بهترین چهره از فعالیت شما، نقطه اعتماد مشتری به شما خواهد بود.

قابلیت ارتقاء

پیش از راه اندازی هر نوع وب سایتی می بایست اهداف کارفرما از راه اندازی وب سایت مورد بررسی قرار بگیرد . اهداف شما باید باید به گونه ای باشند که قابلیت دسترسی به آن ها وجود داشته باشد . علاوه بر موارد ذکر شده اهداف وب سایت تان می بایست به نوع فعالیت تان ارتباط داشته باشند . اگر برای سایت تان اهداف مختلفی را در نظر گرفته اید حتما به این موضوع توجه داشته باشید که این اهداف با یکدیگر دچار تداخل نشوند. مشتریان ما بعد از چند سال و رونق گرفتن کسب و کارشان تمایل دارند امکانات جدید به سایت اضافه و یا امکانات موجود را توسعه دهند.این توسعه ها میتواند راه گشا و کلیدی باشد رو به افقی بهتر برای کسب و کاری بهتر. گاهی تمایل دارند قالب جدید طراحی کنند تا شکل و ظاهر سایت مدرن تر و تازه تری به خود بگیرد. گاهی نیز نیاز به افزایش حجم هاست و یا اضافه کردن دامنه ی جدید به سایت هست. تمام این موارد جزو ارتقا سایت محسوب می شوند. شرکت وب نگاران با بهرگیری از نیروهای منخصص و کارامد به بهترین شکل ممکن کارهای ارتقا سایت را انجام می دهد.

رتبه سایت

رتبه‌ی سایت در نتایج جست و جو برای هر کسب و کاری بسیار مهم و ضروری می‌باشد. برای ارتقا این مورد باید مدیران و نویسندگان سایت فاکتورهای بسیاری را رعایت کنند تا بتوان به شکل اصولی و سازماندهی بر اساس استانداردهای جهانی سایت را بهینه سازی نمود و باعث افزایش رتبه سایت و کسب رتبه نخست موتور جستجوی نظیر گوگل شد. تحلیل سایت و بررسی مشکلات ساختاری و کدنویسی قالب سایت و ارائه راهکارهای عملی برای بهبود آنها افزایش سرعت لود سایت و بهینه سازی داخلی آن بررسی و تحلیل انواع کلمات کلیدی و انتخاب مناسب‌ترین‌ها تحلیل محتواهای موجود در سایت و مشاوره در تولید محتوای مناسب بررسی وضعیت برندینگ سایت و مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی و برندسازی بررسی وضعیت سایت در شبکه‌ های اجتماعی و ارائه تکنیک های موثر جهت تقویت و افزایش بازدید در این شبکه‌ها بهبود نرخ دفع کاربری سایت با استفاده از تکنیک‌های سئو افزایش رتبه سایت در گوگل و قرار دادن سایت در صفحه اول گوگل ایجاد راه‌کارهای کاربردی در جهت افزایش ترافیک هدف‌دار در زمان‌های خاص تشکیل تعداد جلسات مشاوره‌‌ای در زمینه بهبود رتبه و سئو سایت آموزش سئو به مدیر سایت و زیرمجموعه های آن روش‌های کاربردی جهت افزایش CTR بررسی و آنالیز دقیق رقبا و ده‌ها فاکتور دیگر.

کاتالوگ یا سایت

کاتالوگ یا سایت کاتالوگ به مجموعه گردآوری شده از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت یا یک موسسه با ریزترین اطلاعات مورد نیاز برای فروشنده یا واسطه آن کالا یا خدمات گفته می شود. در واقع کاتالوگ ها برای اشخاصی که رابط میان تولید کننده و مصرف کننده می باشند، تهیه می گردد. این اشخاص خریداران عمده یا کسانی هستند که نقش مثلا فروشنده یا مغازه دار، نقش واسطه میان ارائه دهنده خدمات و گیرنده خدمات مانند مثلا شرکت های مخابراتی و ...را بازی می کنند. کاتالوگ ها برای معرفی کالا یا خدمات به این اشخاص یا موسسات، تهیه می گردند و حاوی اطلاعاتی هستند که تنها به درد آنها می خورد و این اطلاعات لازم نیست برای مصرف کننده معنی و مفهومی داشته باشد. اگر شما تولید کننده یک محصول آرایشی و بهداشتی هستید، کاتالوگ شما برای داروخانه ها، مغازه دارها و یا واسطه های پخش این محصولات تهیه و طراحی می گردد و حاوی اطلاعاتی در مورد محصولات شما به صورت کلی یا جزئی است. مثلا کاتالوگ شما می تواند شامل کلیه تولیداتتان از قبیل صابون، شامپو، کرم و ... باشد که آنها نیز به نوبه خود ریزتر شده و شامل انواع شامپو و انواع کرم باشد، یا می توانید کاتالوگ جداگانه های برای هر کدام از محصولات خود مثلا مجموعه شامپوها یا کرم ها، تهیه کنید. چیزی که مهم است اطلاعات داخل این کاتالوگ هاست . این اطلاعات شامل قیمت محصول، سایز محصول (احیانا اگر مهم باشد) تعداد محصول در یک کارتن، اندازه کارتن، قیمت کل کارتن (حاوی n عدد محصول)، تعداد رنگ از هر محصول در کارتن (اگر مهم باشد) و ... پر واضح است که این اطلاعات برای فروشنده یا واسطه تهیه شده است و به مصرف کننده مربوط نمی شود.

ورود


ورود
ویرایش شماره

ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
سلام، لطفا
برای
طراحی
 • طراحی
 • مشاوره
 • خرید
سایت
فروشگاهی
 • فروشگاهی
 • اطلاعاتی
 • حقوقی
با بودجه حدودی
۱ تا ۲ میلیون تومان
 • ۱ تا ۲ میلیون تومان
 • ۲ تا ۳ میلیون تومان
 • ۳ میلیون تومان و بیشتر
به اینجانب
نام و نام خانوادگی من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: علی رحیمی یا مریم عسگری
از طریق
شماره همراه من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: ۰۹۱۳۷۶۸۶۶۵۵
مشاوره رایگان بدهید.
درخواست مشاوره
۰۳۱۹۵۰۲۸۵۷۵
ارسال
دفتر تهران:
بلوار کشاورز
وصال شیرازی | شماره ۱۲۸
۰۲۱۶۶۴۸۹۰۱۱
۰۲۱۶۶۴۸۹۰۱۲
دفتر اصفهان:
هشت بهشت شرقی
حمزه شمالی | شماره ۸۸
۰۹۱۳۶۹۱۵۷۴۹
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
تماس با نورو وب