ما راه حل های مبتکرانه ایجاد می کنیم

در SABIC ما سعی در انجام کارهایی داریم که دیگران غیر ممکن باور دارند.

MD-۴۱۱

مواد حاصل از SABIC ، از جمله گلوله های با کارایی بالا ، رشته های مدلسازی رسوب ذوب شده و ترکیبات تقویت شده برای تولید مواد افزودنی با فرم بزرگ ، می توانند به نیازهای مشتری و پیشبرد بیشتر پذیرش فناوری کمک کنند. ما با استفاده از فن آوری های منحصر به فرد رزین و قابلیت های فرآیند خود برای ایجاد راه حل های متمایز برای فرآیندهای مختلف تولید مواد افزودنی ، متعهد به تسریع نوآوری در برنامه ها و کمک به رشد صنعت هستیم.
ما را دنبال کنید تا در نمایشگاه LinkedIn ما - راه حل های SABIC برای تولید مواد افزودنی - متصل شوید تا جامعه تولیدکننده مواد افزودنی را با مقالات جالب صنعت و راه حل های ابتکاری چاپ سه بعدی درگیر کنید.

Avoury® ، اولین مارک تجاری است که توسط Melitta Single Portions راه اندازی شده است ، در حال کار با نمونه کارها و راهکارهای SABIC's TRUCIRCLE to برای ایجاد کپسول های چای ارگانیک جدید برتر ، ساخته شده از پلی پروپیلن مدور (PP) است که از مواد اولیه ساخته شده از پلاستیک استفاده شده استفاده می کند.

SABIC و Fibertex Personal Care اولین نبافته های ساخته شده با پلی پروپیلن مدور مدور را در جهان به ارمغان می آورند. همکاری مبتنی بر نمونه کارهای SABIC's TRUCIRCLETM و تخصص گسترده Fibertex Personal Care در زمینه های غیر بافته شده نیاز به راه حل های پایدار برای محصولات بهداشتی را برطرف می کند.

آخرین بسته رسانه خود را دریافت کنید

می توانید اطلاعات کلی درباره SABIC را در بسته رسانه ای ما مشاهده کنید


خلاصه ای از عملکرد و نتایج مالی Q۱ ۲۰۲۰

طراحی برای قابلیت بازیافت یکی از محورهای ما تحت مجموعه نمونه کارها TRUCIRCLE است که هدف آن به حداقل رساندن ضایعات و کمک به ۱۰۰٪ قابلیت بازیافت بسته بندی است. ببینید که چگونه پلیمر SABIC® BOPE از قابلیت بازیافت آسان و کامل از طریق ساختار تک ماده در قاب چند لایه بسته بندی انعطاف پذیر پشتیبانی می کند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به