ما به ماموریت مشترک صنعت برای ایجاد وسایل نقلیه بهتر و بهتر برای جهان اعتقاد داریم. تیم اتومبیل جهانی و اختصاصی ما برای مشارکت در تولید و تهیه مواد ترموپلاستیک و تخصصی که مشتریان ما را قادر می سازد همگام با منظره صنعت همیشه در حال تغییر و بر مشکلات خود تمرکز کنند ، متمرکز شده است.
مشتریان ما از یکی از باتجربه ترین ، مشارکت پذیرترین و مورد اعتمادترین گروه متخصصان خودرو در هر تامین کننده در جهان بهره مند می شوند. آنها به عنوان مشاوران اختصاصی خدمت می کنند و تخصص طراحی ، تجزیه و تحلیل مهندسی پیشرفته و پشتیبانی فنی را فراهم می کنند که می تواند به شما کمک کند سریعتر مشتریان را از مفهوم اولیه به قسمت تمام شده انتقال دهید.

برای حل مشکلات مشتری و صنعت ، ما از یک محصول گسترده ، اثبات شده و همه کاره استفاده می کنیم - از رزین LEXAN ، محصول برجسته پلی کربنات و سایر پلاستیک های مهندسی گرفته تا رزین STAMAX ، پلی پروپیلن الیاف شیشه بلند و سایر مواد پلی الفین .
ما در جایی که وسایل نقلیه طراحی و ساخته می شوند ، با متخصصانی در مکان های استراتژیک در سراسر جهان پشتیبانی می کنیم که می توانند به شبکه متخصصان توسعه متصل به ما در جهان دسترسی پیدا کنند.
برای دسترسی به طیف وسیعی از مطالب ما را در LinkedIn دنبال کنید: بینش در مورد طراحی با پلاستیک گرما در خودرو ، اخبار صنعت ، به روزرسانی درباره فعالیت های ما و موارد دیگر

طی دهه های متمادی ، تیم اختصاصی خودرویی ما به عنوان یک تامین کننده جهانی پیشگام راه حل های سپر به سپر در ترموپلاستیک شهرت یافته است.
امروز این سنت ادامه دارد. تیم ما در سراسر زمینه های اصلی برنامه برای ایجاد راه حل های پیشرفته مواد برای مشتریان جهانی ما کار می کند. در مناطق زیر کاوش کنید ، و در عین حال زیبایی ، قدرت و عملکرد را در مورد فرصت های کاهش وزن ، هزینه و پیچیدگی بیشتر بیاموزید.

برای ارائه خدمات و سرمایه گذاری از طریق لینک مربوطه اقدام فرمایید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به