برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۳۱-۹۵۰۲۹۵۸۵
استعلام قیمت
توضیحات برای عکس ثبت نشده

تکنیک های موجود در طراحی سایت جهت جلوگیری از هک شدن

در این مقاله چند تکنیک طراحی سایت جهت جلوگیری از هک شدن توسط هکرها را مورد بررسی قرار خواهیم داد تکنیک های که اغلب طراحان در طراحی سایت مورد استفاده قرار خواهند داد
توضیحات برای عکس ثبت نشده

۵ اشتباه رایج در طراحی صفحه “تماس با ما”

۱. سایت به کلی صفحه تماس ندارد

بزرگ ترین اشتباهی که می تواند رخ بدهد، و البته واضح ترین آن ها نیز هست، عدم وجود صفحه تماس با ما می باشد. طراحی وب سایت های پشخصی همه گیر شده و در بسیاری از آنها طراحی صفحه تماس با ما نادیده گرفته میشود. به جای صفحه تماس با ما، برخی از مالکین وب سایت ها به قرار دادن آیکون های صفحات اجتماعی در بخش بالایی وب سایت خود بسنده می کنند. این کار روشی عالی برای نشان دادن این نکته است که شما حضوری فعال در شبکه های اجتماعی دارید، اما برای افرادی که در هیچ یک از شبکه های اجتماعی عضو نیستند و یا کسانی که به دنبال کسب اطلاعات در رابطه با محصول یا خدمات شما هستند هیچ کمکی نمی کند. راه حل ساده، طراحی صفحه تماس با ما است. زمانی که برای طراحی صفحه اصلی وقت بسیاری صرف کرده و آنرا با ویدیوهای HD و بکگراندparallax مزین کرده اید، عدم وجود صفحه تماس هیچ توجیهی ندارد. کاربران نمی توانند با شما تماس گرفته و ممکن است تصور کنند که به آنها اهمیتی نمی دهید.


۲. دسترسی به صفحه تماس سخت است

حتما تا به حال به این مساله برخورد کرده اید که هر چقدر که به دنبال صفحه تماس با ما می گردید آن را پیدا نمی کنید. تماس با مسئول وب سایت به بازی ای تبدیل می شود که شما در آن نقش بازیگر را دارید. معمولا اگر صفحه تماس را در منوی ناوبری نیابید، احتمالاً در قسمت فوتر آن را پیدا می کنید. در حالیکه این کار به نظر مناسب و بدون مشکل می آید، اما برای کابران نامفهوم است. بدتر آن که در مواقعی برای پیدا کردن صفحه تماس گم شده، باید از سرچ گوگل کمک بگیریم. بهتر است همیشه لینک صفحه تماس با ما را در منوی ناوبری وب سایت خود قرار دهید. آن را در بخش فوتر نگذارید چون ممکن است کاربر را خسته کرده و سبب شوید تا او سایت را ترک کند. این یعنی به دلیل طراحی بد رابط کاربری، یک مشتری بالقوه را از دست داده اید. با قرار دادن لینک صفحه تماس با ما در منوی ناوبری و استفاده از لغت ساده “تماس” یا Contact، بازی حدس زدن را از میان برده اید.


۳. فیلدهای غیرضروری در طراحی فرم تماس

این یک واقعیت شناخته شده است که حضور شما در دنیای وب به بهبود خدمات مشتری شما کمک می کند. اگر یک فروشگاه فیزیکی بزرگ با تعدادی پرسنل داشته باشید، نمی توانید به صورت دائم بر آن ها نظارت داشته باشید و ببینید که چگونه با مشتریان تان ارتباط برقرار می کنند. اما در جهان آنلاین همه چیز متفاوت است. ما می توانید بر کارکنان خود نظارت کافی داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که به سرعت پاسخ مشتریان را می دهند.


۴. از نوع درخواست های ارسالی برای بهبود صفحه تماس با ما استفاده کنید

این مورد شاید ربطی به خود صفحه تماس نداشته باشد، اما آنالیز دقیق از درخواست های ثبت شده، میتواند موجب بهبود دیزاین صفحه تماس شما، ظاهر و جزییات آن خواهد شد. آنالیز کردن درخواست های ثبتی، به شما دید خوبی ازعلت تماس کاربران با شما خواهد داد. در نتیجه می توانید تغییرات دلخواه را برای افزایش کارایی صفحه و رضایت مشتریان انجام دهید. موضوعاتی که کاربران در مورد آنها بیشترین پیام را ارسال می کنند انتخاب کنید. سپس آنها را در یک منوی dropdown قرار دهید. با این کار آنها می توانند نزدیک ترین موضوع را برای پیام خود از میان این موضوعات انتخاب کنند. تحلیل کردن همچنین سبب آگاهی از مشکلات احتمالی وب با توجه به تکرر و تعدد پیام های ارسالی خواهد شد. تنها به پاسخ دادن به پیام ها بسنده نکنید. از پیام های ارسالی آمار تهیه کنید چرا که اگر کسی برای مشکلی با شما تماس بگیرد، احتمال آنکه فرد یا افراد دیگری نیز در مورد همان مساله با شما تماس بگیرند زیاد خواهد بود.


۵. فرم تماس به تنهایی کارایی لازم را ندارد

فرم ها راهی ارتباطی عالی برای برقراری تماس هستند اما همیشه راحت ترین راه برای تماس گرفتن نیستند. معمولاً وقتی کاربری می خواهد با شما تماس بگیرد، برای امری مهم این کار را انجام می دهد بنابراین نباید او را محدود کنید. قرار دادن بیش از یک راه ارتباطی، شما را در دسترس تر خواهد کرد. بهترین راه ارتباطی برای کاربران شما تماس تلفنی است اما اگر به هر دلیل نمیخواهید شماره تماس خود را بر روی صفحه قرار دهید، باید بیش از یک راه ارتباطی برای برقرای تماس با خود بر روی سایت قرار دهید. اگر نمی خواهید آدرس شرکت یا آدرس های الکترونیکی خود را بروی سایت بگذارید، می توانید از آیکون های معروف شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

تکنیک های طراحی سایت

فرض کنید نقاشی علاقه به رنگ آبی دارد و بخواهد در همه ی آثار خود از این رنگ استفاده کند. استفاده از این رنگ باعث می شود ، دیگر آثار این نقاش چشم را تحریک نکند و برای بیننده تماشای آثار جذاب نباشد، طراحی سایت نیز دقیقا به همین صورت است. طراح سایت باید طوری سایت خود را طراحی کند که برای تمامی بازدید کنندگان متفاوت و جذاب به نظر برسد. طراحان وب سایت از اشتباهات رایجی که باعث می شود بازدید کننده توجه اش از محصولات و اهداف اصلی سایت دور شود،جلوگیری کنند. هنگام طراحی سایت باید از مناسب بودن وب سایت خود برای مشتری اطمینان حاصل کنید. فرض کنید نقاشی علاقه به رنگ آبی دارد و بخواهد در همه ی آثار خود از این رنگ استفاده کند. استفاده از این رنگ باعث می شود ، دیگر آثار این نقاش چشم را تحریک نکند و برای بیننده تماشای آثار جذاب نباشد، طراحی سایت نیز دقیقا به همین صورت است. طراح سایت باید طوری سایت خود را طراحی کند که برای تمامی بازدید کنندگان متفاوت و جذاب به نظر برسد. طراحان وب سایت از اشتباهات رایجی که باعث می شود بازدید کننده توجه اش از محصولات و اهداف اصلی سایت دور شود،جلوگیری کنند. هنگام طراحی سایت باید از مناسب بودن وب سایت خود برای مشتری اطمینان حاصل کنید.


اشتباهات املایی در طراحی سایت

یک کامپیوتر و با به کار گیری یک دکمه “بررسی املایی” می توانید از محتوای وب سایت خود مطمئن شوید. هیچ چیز بدتر از اشتباه بودن دستور زبان، نشانه گذاری های نادرست و یا تلفظ نادرست در طراحی سایت نمیباشد. قبل از بارگزاری و به روز رسانی هر متن، چندین بار تمامی متنها را به صورت چند نفره چک کنید. حتی اگر مشتری متنی برای وب سایت خودش فراهم کرده، به درست بودن آن اکتفا نکرده و آن را مجدداً بررسی کنید. اندازه فونت در طراحی سایت ادر طراحی سایت اگر در تمامی محتوای صفحه سایت از حروف بزرگ استفاده شود، بازدید کننده احساس بدی به سایت پیدا خواهد کرد، و چنین به نظر میرسد که وب سایت شما در حال فریاد زدن است همچنین به کار بردن حروف متن با سایز کوچک به صورتی که تمام متن به صورت سرتاسری با حروف کوچک باشد، احساس کاربر این است که شما در حال نجوا کردن هستید. بهترین روش استفاده از سایز و فونت معمولی با نشانه گذاری به موقع در طراحی سایت است. به همین خاطر با استفاده از سایز و فونت مناسب در متون سایت، کاربر احساس راحتی کرده و از برقراری ارتباط با سایت شما لذت خواهد برد.

ما در این مقاله به ۵ مورد از تکنیک های اشتباه رایج در طراحی وب سایت میپردازیم: استفاده از موسیقی های پس زمینه در طراحی سایت ما در این مقاله به ۵ مورد از تکنیک های اشتباه رایج در طراحی وب سایت میپردازیم: استفاده از موسیقی های پس زمینه در طراحی سایت

غضنفر عباسپور

۵ مورد از تکنیک های اشتباه رایج در طراحی وب سایت میپردازیم:

این مورد در وب سایت مانند دریافت ایمیل های ناخواسته در صندوق پستی شماست. از استفاده کردن از pop up های ویندوزی و لینک های چشمک زن برای جلب توجه مخاطب در طراحی وب سایت جداً خودداری کنید. زیرا این روش فقط باعث ایجاد مزاحمت برای بازدیدکننده میشود.
شما به عنوان یک طراح باید در طراحی وب سایت خود حداکثر ٣ رنگ را به کار ببرید و بهتر است از رنگهای بسیار روشن و بسیار تیره استفاده نکنید. زیرا برای پیشبرد کار مشتریان اصلاً مناسب نمی باشند حتی اگه مشتری شما اصرار به استفاده این رنگ ها در سایت خود باشد ، شما باید مشتری خود را مجاب کنید تا از این کار صرفه نظر کند.

نکته کلیدی یا چکیده پاراگراف یا چکیده الکی نکته کلیدی یا چکیده پاراگراف یا چکیده الکی نکته کلیدی یا چکیده پاراگراف یا چکیده الکی نکته کلیدی یا چکیده پاراگراف یا چکیده الکی

متن ۶ ستونه

فرض کنید نقاشی علاقه به رنگ آبی دارد و بخواهد در همه ی آثار خود از این رنگ استفاده کند. استفاده از این رنگ باعث می شود ، دیگر آثار این نقاش چشم را تحریک نکند و برای بیننده تماشای آثار جذاب نباشد، طراحی سایت نیز دقیقا به همین صورت است. طراح سایت باید طوری سایت خود را طراحی کند که برای تمامی بازدید کنندگان متفاوت و جذاب به نظر برسد. طراحان وب سایت از اشتباهات رایجی که باعث می شود بازدید کننده توجه اش از محصولات و اهداف اصلی سایت دور شود،جلوگیری کنند. هنگام طراحی سایت باید از مناسب بودن وب سایت خود برای مشتری اطمینان حاصل کنید.
فرض کنید نقاشی علاقه به رنگ آبی دارد و بخواهد در همه ی آثار خود از این رنگ استفاده کند. استفاده از این رنگ باعث می شود ، دیگر آثار این نقاش چشم را تحریک نکند و برای بیننده تماشای آثار جذاب نباشد، طراحی سایت نیز دقیقا به همین صورت است. طراح سایت باید طوری سایت خود را طراحی کند که برای تمامی بازدید کنندگان متفاوت و جذاب به نظر برسد. طراحان وب سایت از اشتباهات رایجی که باعث می شود بازدید کننده توجه اش از محصولات و اهداف اصلی سایت دور شود،جلوگیری کنند. هنگام طراحی سایت باید از مناسب بودن وب سایت خود برای مشتری اطمینان حاصل کنید.


در طراحی وب سایت خود حداکثر ٣ رنگ

شما به عنوان یک طراح باید در طراحی وب سایت خود حداکثر ٣ رنگ را به کار ببرید و بهتر است از رنگهای بسیار روشن و بسیار تیره استفاده نکنید. زیرا برای پیشبرد کار مشتریان اصلاً مناسب نمی باشند حتی اگه مشتری شما اصرار به استفاده این رنگ ها در سایت خود باشد ، شما باید مشتری خود را مجاب کنید تا از این کار صرفه نظر کند. شما به عنوان یک طراح باید در طراحی وب سایت خود حداکثر ٣ رنگ را به کار ببرید و بهتر است از رنگهای بسیار روشن و بسیار تیره استفاده نکنید. زیرا برای پیشبرد کار مشتریان اصلاً مناسب نمی باشند حتی اگه مشتری شما اصرار به استفاده این رنگ ها در سایت خود باشد ، شما باید مشتری خود را مجاب کنید تا از این کار صرفه نظر کند. شما به عنوان یک طراح باید در طراحی وب سایت خود حداکثر ٣ رنگ را به کار ببرید و بهتر است از رنگهای بسیار روشن و بسیار تیره استفاده نکنید. زیرا برای پیشبرد کار مشتریان اصلاً مناسب نمی باشند حتی اگه مشتری شما اصرار به استفاده این رنگ ها در سایت خود باشد ، شما باید مشتری خود را مجاب کنید تا از این کار صرفه نظر کند. شما به عنوان یک طراح با

غضنفر عباسپور غضنفر عباسپور
شما به عنوان یک طراح باید در طراحی وب سایت خود حداکثر ٣ رنگ را به کار ببرید و بهتر است از رنگهای بسیار روشن و بسیار تیره استفاده نکنید.
email
email
email

آخرین مقالات طراحی سایت و سئو در اصفهان

افتخارات شرکت طراحی سایت نورو وب

از جمله افتخارات شرکت طراحی سایت نورو وب میتوان به راه اندازی بزرگترین پرتال فروش کیک و گل و جامع ترین پرتال اطلاعات جامع مشاغل در اصفهان اشاره کرد.
کیک آف تحولی تازه در طراحی سایت فروشگاه های تخصصی آنلاین می باشد که برای فراهم کردن محیطی ساده با تنوع بالا برای سفارش انواع کیک ایجاد شده است.هدف ما ایجاد مسیری ساده و مطمئن برای هرچه بهتر برگزار شدن جشن های مشتریان عزیزان می باشد.در کیک آف، کیفیت و تازگی کیک ها تضمین می شود و در صورت عدم رضایت، پیگیری ۲۴ ساعته انجام خواهد شد. لحظات با کیک آف شیرین تر می شود.
من و شهر فضایی تخصصی با امنیت بالا و مطمئن جهت انجام خرید، فروش و ارائه خدمات با تخفیف (بتا) و بدون واسطه بین ارائه دهندگان خدمات و کالا و مصرف‌کنندگان در آینده ای نزدیک خواهد بود. تضمین ارائه خدمات و کالا همسان با شرایط درج شده در من و شهر توسط ارائه‌دهندگان، حذف واسطه‌ها و ارائه تخفیف‌های واقعی، مقایسه و بررسی تخصصی ارائه‌دهندگان خدمات و کالا و غیره از نمونه خدمات این وب سایت است.
فروشگاه اینترنتی گل آف به عنوان اولین و تنها وبسایت خرید گل در اصفهان است که به صورت کاملا تخصصی خدمات متنوع در زمینه تزیین گل، گل آرایی مجالس عقد و عروسی، میوه آرایی مخصوص شب یلدا، و تهیه انواع سبد گل مناسبتی، دسته گل، جعبه گل، گل تک شاخه، تاج گل، تل سر و غیره را ارائه می کند. گل آف این نوید را می دهد که پس از انتخاب هر کدام از محصولات، ثبت سفارش به راحتی انجام خواهد شد.
سلام، لطفا
برای
طراحی
 • طراحی
 • سئو
 • ایجاد برندینگ
سایت
فروشگاهی
 • فروشگاهی
 • شرکتی
 • شخصی
 • صنعتی
 • گردشگری
 • املاک
 • آموزشی
 • سایر
با بودجه حدودی
۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۵ تا ۱۵ میلیون تومان
 • ۱۵ میلیون تومان و بیشتر
به اینجانب
نام و نام خانوادگی من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: علی رحیمی یا مریم عسگری
از طریق
شماره همراه من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: ۰۹۱۳۲۲۵۹۵۰۰
مشاوره رایگان بدهید.
درخواست مشاوره
طراحی سایت و اپلیکیشن و پیج اینستاگرام نورووب
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
ارسال
طراحی سایت و اپلیکیشن و پیج اینستاگرام نورووب
دفتر مرکزی:
تهران | خیابان دیباجی جنوبی
پلاک ۷۸ - طبقه ۴
۰۲۱۴۱۲۵۶۴۲۵
۰۹۱۲۸۱۸۹۵۲۷
دفتر اصفهان:
هشت بهشت شرقی
حمزه شمالی | شماره ۸۸
۰۳۱۹۵۰۲۹۵۸۵
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
تماس با نورو وب