برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۹۱۳۸۱۱۹۵۹۸
استعلام قیمت

از مجموعه اقدامات اصلی برای صاحبان سایت، بررسی تخصصی سئو در کنار آنالیز رقبا یا بررسی سایت های هدف برای گرفتن بک لینک خواهد بود. مهم ترین نکته در بررسی اعتبار یک سایت، در اختیار داشتن اطلاعات کافی و مورد اعتماد است.عوامل متعددی مانند ریسپانسیو یا واکنشگرا بودن، سرعت لود سایت، کیفیت و اعتبار محتوا و رعایت نکات سئو به شما در این امر کمک می کند. علاوه بر سئوی داخلی، نیازمند آنالیز سئو خارجی هستیم که از طریق بررسی کیفیت بک لینک های یک سایت این مهم قابل بررسی است.


ابزارهای زیادی برای بررسی سئو خارجی یک سایت و بک لینک های آن در بستر وب موجود هستند که از مهم ترین و کارآمدترین آن ها Moz.com و Ahrefs.com‌ هستند؛ ابزارهای قدرتمندی که از طریق ربات های خزنده خود، صفحه های وب سایت را وارسی می کنند. با این اقدام، کیفیت لینک های خروجی،‌لینک های خروجی، تعداد دامنه های منحصر به فرد، عبارات لینک شده و صفحات لینک دهنده بررسی می شود. بررسی این اطلاعات، شما را نسبت به اعتبار دامنه، اعتبار صفحه و همین طور خطاهای موجود در سایت آگاه می کند.

بررسی فاکتورهای تاثیر گذار در اعتبار دامنه یا Domain Authority

 • تعداد بک لینک های کل صفحات سایت
 • تعداد دامنه های اختصاصی که به دامنه شما لینک داده اند
 • تعداد بک لینک های ارزشمند به دامنه
 • اعتبار دامنه صفحاتی که به سایت شما لینک داده اند

بررسی اعتبار صفحه یا Page Authority

فاکتور دیگر در بحث بررسی اعتبار سایت، اعتبار صفحه یا Page Authority است و این فاکتور برای کل سایت محاسبه میشود اعتبار صفحه نیز برای یک آدرس مشخص از آن دامنه تعیین میشود. احتمال دارد که اعتبار یکی از صفحات سایت از اعتبار دامنه آن بیشتر یا کمتر شود. Page Authority راهکار مناسبی است که برای مقایسه ارزش و اعتبار دو صفحه در بستر وب قابل محاسبه است.به عنوان یک نمونه ی کاربردی تشخیص این مسئله که از بین دو صفحه کدام یک برای دریافت بک لینک ارزشمندتر است، از موارد مهم در امر رفتن بک لینک است.


نمره اسپم یا Spam Score چگونه توسط moz تعیین میشود

 • تعداد صفحات سایت زیاد باشد ولی تعداد بک لینک های آن کم.
 • بک لینک های عموما به یک یا چند آدرس مشخص از سایت شما هستند.
 • محتوای صفحات سایت کم یا بی ارزش است.
 • نشانه گذاری انجام شده در سایت غیرواقعی باشد.
 • درصد بک لینک هایی که با نام برند شما هستند کم است.
 • تعداد لینک های فالو و نوفالو سایت همخوانی ندارد و درصد زیادی از آنها فالو هستند.
 • تعداد بک لینک های سایت خیلی زیاد است.
 • بک لینک هایی که از سایت های دیگر دریافت شده در منوی اصلی بوده است.
 • تعداد کاراکترهای نام دامنه خیلی زیاد باشد.

زمان مناسب برای بررسی اعتبار سایت

ابتدا به امر این که وضعیت اعتبار سایت را مورد بررسی قرار دهید امری است که به طور حتم به شما دیدگاه درستی از اقداماتی که برای سئوی خارجی (seo offpage) انجام داده اید را نشان خواهد داد. هم چنان در خاطر داشته باشید که که در واقع اعتبارسنجی یک وب سایت زمانی مهم است که از آن برای مقایسه با یک رقیب مورد استفاده قرار گیرد.

۱- آنالیز رقبا یکی از مهمترین کاربردهای بررسی اعتبار سایت،‌ آنالیز رقبا است. به عنوان مثال تصور کنید که میخواهید در عبارتی مانند “خرید خودرو” جایگاه کسب کنید. بهتر است ابتدا این عبارت را در گوگل جستجو کرده و لیستی از سایت هایی که هم اکنون جایگاه مناسبی دارند تهیه کنید. در قدم بعدی اعتبار این سایت ها را بررسی کرده و با سایت خود مقایسه کنید. اگر اعتبار دامنه آنها پایین است یا نمره اسپم بالایی دارند یعنی شما شانس زیادی برای رقابت با آنها و کسب جایگاه بهتر دارید. ۲- خرید بک لینک یا رپورتاژ آگهی خرید بک لینک و ریپورتاژ آگهی روش هایی برای کسب بک لینک ارزشمند و بهبود وضعیت سئو شما هستند. با یک جستجوی ساده سایت های زیادی پیدا میکنید که پیشنهاد قیمت های متنوعی را برای خرید رپورتاژ آگهی یا خرید بک لینک ارایه داده اند. قبل از انتخاب یک سایت باید اعتبار آن را به خوبی بررسی کنید. برای این کار اعتبار دامنه و نمره اسپم اهمیت بسیار زیادی خواهند داشت. سایت هایی که نمره اسپم ۵ یا بالاتر دارند انتخاب مناسبی برای خرید رپورتاژ آگهی یا بک لینک نیستند. یا اگر اعتبار دامنه یک سایت کمتر از ۳۰ باشد عملا گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود.

email
email
email

نقد و بررسی طراحی و سئو سایت در شرکت طراحی سایت نورو وب

افتخارات شرکت طراحی سایت نورو وب

از جمله افتخارات شرکت طراحی سایت نورو وب میتوان به راه اندازی بزرگترین پرتال فروش کیک و گل و جامع ترین پرتال اطلاعات جامع مشاغل در اصفهان اشاره کرد.
کیک آف تحولی تازه در طراحی سایت فروشگاه های تخصصی آنلاین می باشد که برای فراهم کردن محیطی ساده با تنوع بالا برای سفارش انواع کیک ایجاد شده است.هدف ما ایجاد مسیری ساده و مطمئن برای هرچه بهتر برگزار شدن جشن های مشتریان عزیزان می باشد.در کیک آف، کیفیت و تازگی کیک ها تضمین می شود و در صورت عدم رضایت، پیگیری ۲۴ ساعته انجام خواهد شد. لحظات با کیک آف شیرین تر می شود.
من و شهر فضایی تخصصی با امنیت بالا و مطمئن جهت انجام خرید، فروش و ارائه خدمات با تخفیف (بتا) و بدون واسطه بین ارائه دهندگان خدمات و کالا و مصرف‌کنندگان در آینده ای نزدیک خواهد بود. تضمین ارائه خدمات و کالا همسان با شرایط درج شده در من و شهر توسط ارائه‌دهندگان، حذف واسطه‌ها و ارائه تخفیف‌های واقعی، مقایسه و بررسی تخصصی ارائه‌دهندگان خدمات و کالا و غیره از نمونه خدمات این وب سایت است.
فروشگاه اینترنتی گل آف به عنوان اولین و تنها وبسایت خرید گل در اصفهان است که به صورت کاملا تخصصی خدمات متنوع در زمینه تزیین گل، گل آرایی مجالس عقد و عروسی، میوه آرایی مخصوص شب یلدا، و تهیه انواع سبد گل مناسبتی، دسته گل، جعبه گل، گل تک شاخه، تاج گل، تل سر و غیره را ارائه می کند. گل آف این نوید را می دهد که پس از انتخاب هر کدام از محصولات، ثبت سفارش به راحتی انجام خواهد شد.