برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۹۱۰۹۸۶۹۵۹۸
استعلام قیمت
توضیحات برای عکس ثبت نشده

تکنیک های موجود در طراحی سایت جهت جلوگیری از هک شدن

در این مقاله چند تکنیک طراحی سایت جهت جلوگیری از هک شدن توسط هکرها را مورد بررسی قرار خواهیم داد تکنیک های که اغلب طراحان در طراحی سایت مورد استفاده قرار خواهند داد
توضیحات برای عکس ثبت نشده

نکات اساسی در طراحی سایت جهت جلوگیری از حمله هکرها به وب سایت

بروز رسانی نرم افزار های طراحی سایت (update)

در طراحی سایت بسیاری از طراحان به موضوع بروز رسانی نرم افزار اهمیت زیادی نمی دهند از این جهت که بروز رسانی نرم افزار برای امنیت سایت می باشد که یکی از موضوعات ضروری در طراحی سایت خواهد بود . این بروز رسانی هم برای سیستم عامل میزبان و هم برای نرم افزار مورد استفده در وب سایت CMS ها یا Forum ها لازم می باشد . درطراحی سایت هر زمان یک فضای کوچک امنیتی حتی به میزان کوچک در یک نرم افزار باعث خواهد شد که هکرها با استفاده از این فضاها به سرور و یا سایت شما دسترسی داشته باشند به همین دلیل است که تمام سازنده های نرم افزارهای طراحی سایت در دنیا سعی میکنند بتوانند فضاهای وجود در نرم افزارهای خود با ارائه بسته های بروز رسانی به کاربران و طراحان سایت برطرف کنند و به مرو زمان نرم افزارهای خود را د مقابل هکرها مقاوم تر جهت طراحی سایت مقاوم تر کنند

توضیحات برای عکس ثبت نشده

اهمیت گذرواژه (Passwords) در طراحی سایت

در اغلب موارد نیاز است جهت طراحی سایت بر روی سایت مشتریان که با استفاده از جزئیات مدیریت کاربران به سایت یا سرور آنها دسترسی داشته باشیم در بعضی از مواردطراحی سایت  Root Password آنها امن نبوده ولی کمی این موضوع ترسناک است ولی admin ترکیبی امنی برای username و Password نخواهد بود در طراحی سایت Password شما اگر در پسوردهای رایج دیده شود ممکن است همین امر باعث که سایت دارای نقاط هک باشد و حتی ممکن است در این لیست نباشد و آن وقت است که تصورات غلطی در مورد رمز عبور قوی وجود داشته باشد .در طراحی سایت سهل انگاری در مورد انتخاب اندازه Password مناسب بخش عمده های از مشکلات است .
هنگامی که می خواهید در طراحی سایت Password امن را انتخاب کنید نکات زیر را رعایت نمایید :
۱» پیچیده بودن پسورد در طراحی سایت: Password باید بصورت تصادفی(Random) انتخاب شود.در طراحی سایت با انتخاب Password  تصادفی دیگر کسی با پی بردن به تاریخ تولد یا تیم ورزشی مورد علاقه شما و دیگر موارد نمی تواند حساب شما را هک کند
۲»- طولانی بودن پسورد در طراحی سایت : Password باید بیشتر از ١٢ کاراکتر باشد.در طراحی سایت وقتی که برای محدودیتی برای وارد کردن رمز عبور وجود نداشته باشد یک رمز عبور ١٢ کاراکتری به راحتی می تواند حدس زده شود. بنابراین بهتر است در طراحی سایت که رمز عبور طولانی تر انتخاب شود و بیش از ١٢ کاراکتر باشد.
۳» منحصر بفرد بودن پسورد در طراحی سایت: از Password تکراری استفاده نکنید

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

محدود کردن دسترسی کاربر در طراحی سایت :

هر یک از کاربران جهت انجام فعالیت یا طراحی سایت نیاز به دسترسی دارند که بسته به فعالیت یا طراحی سایت آنها  به صورت لحظه ای یا به صورتی که فقط بتواند پستی را سایت ایجاد یا ویرایش کند این کار باعت میشود که حداقل امتیاز را به کاربر دهند در این صورت شما میتوانید برای هر کاربر به صورت جداگانه حساب کاربری را جهت طراحی سایت ایجاد کنید تا بتوان رفتار هر کاربر را بطور جداگانه بررسی کنید بنابراین می توانید نقاط ناهنجار را پیدا کنید و شخصی که حسابش در معرض خطر است را تشخیص دهید.


تنظیمات پیش فرض CMS را در طراحی سایت تغییر دهید :

اگرچه امروزه استفاده از برنامه های CMS  در طراحی سایت خیلی راحت می باشد اما از نظر امنیتی بسیار برای کاربران خطرناک است تا الان بسیار از خراب کاری ها در وب سایت ها به صورت کاملا اتوماتیک انجام میگیرد که خراب کاری ها با استفاده از تنظیمات پیش فرض انجام میگیرد هنگام نصب برنامه های CMS در طراحی سایت می توانید تنظیمات پیش فرض را تغییر دهید تا بتوان از بسیاری از حملات پیش فرض جلوگیری نمود تا بتوان طراحی سایت شما بدون مشکل باشد 

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توسعه پذیری سایت در طراحی سایت :

یکی از نکات جالب در مورد برنامه های CMS در طراحی سایت قابلیت توسعه پذیر بودن آن است . اما در طراحی سایت از طرفی این توسعه پذیر بودن آن بزرگترین مشکل آن است .تعداد زیادی از پلاگین، افزودنیها، ماژول ها و کامپوننت در طراحی سایت وجود دارند که تقریبا هر قابلیتی که شما می توانید تصور کنید را در طراحی سایت ارائه میدهند اما واقعیت این برنامه های کاربردی این است که تعداد زیادی از این ها مثل شمشیر دو لبه هستند.اما در اغلب موارد پیشنادات زیادی که قابلیت های مشابه دارند که باید متوجه شوید که کدامیک از آن ها را نصب کنید . در این بخش مواردی را بیان خواهیم کرد که معمولا در هنگام نصب در انتخاب موارد باید دقت لازم را به کار برد .
- اولین موردی که میشود به آن توجه نمود، افزونه ای که به تازگی بروزرسانی شده انتخاب شود. اگر آخرین بروزرسانی برای یک الی دو سال قبل باشد این نگرانی پیش میاید که نویسنده دیگر قصد ندارند بر روی آن کاری انجام دهد. بهتر است از افزونه هایی استفاده شود که بطور مداوم نویسنده در حال توسعه آنها هستند.
- همچنین به تاریخ افزونه و تعداد نصب افزونه باید توجه شود.افزونه هایی که خیلی زیاد نصب شده اند نسبت به آنهایی که حدود ١۰۰ مرتبه نصب شده و توسط یک نویسنده برای اولین بار منتشر شده، بیشتر قابل اعتماد می باشند.نه تنها توسعه دهنده های با تجربه ایده های بهتری دارند بلکه احتمال اینکه بخواهند شهرت و محبوبیت خود را با توسعه کدهای مخرب از بین ببرند بسیار کم است.
- اینکه شما برنامه های افزودنی و تم های خود را از منابع قانونی دانلود کنید بسیار مهم است.سایتهای بسیاری هستند که نسخه های رایگانی را به شما برای دانلود پیشنهاد می دهند.وب ساینها این نسخه های رایگان را فقط با یک هدف ارائه میدهند: آلوده کردن وب سایت شما با نرم افزارهای مخرب.

تهیه نخسه پشتیبان ( Bakup ) در طراحی سایت :

یکی از مهمترین مراحل که از اهمیت زیادی در طراحی سایت دارد تهیه نخسه پشتیبان است که همانند هر وسیله دیجیتال دیگر دچار مشکل شده و اطلاعات آن از بین برود برای همین گاهی اوقات طراحان سایت از سایت ها از اطلاعات خود بک آپ میگیرند بک آپ گرفتن از سایت یک امر بسیار مهم در طراحی سایت می باشد و اما ذخیره سازی آن بر روی سرور یک ریسک امنیتی بزرگ می باشد و به هکر ها این اجازه را خواهد داد که به راحتی به سرور شما دسترسی پیدا کنند پس از این رو بهتر است که در  طراحی سایت از اطلاعات بک آپ گرفته و آن را دانلود کنیم و از سرور حذف کنیم

email
email
email

آخرین مقالات طراحی سایت و سئو در اصفهان

افتخارات شرکت طراحی سایت نورو وب

از جمله افتخارات شرکت طراحی سایت نورو وب میتوان به راه اندازی بزرگترین پرتال فروش کیک و گل و جامع ترین پرتال اطلاعات جامع مشاغل در اصفهان اشاره کرد.
کیک آف تحولی تازه در طراحی سایت فروشگاه های تخصصی آنلاین می باشد که برای فراهم کردن محیطی ساده با تنوع بالا برای سفارش انواع کیک ایجاد شده است.هدف ما ایجاد مسیری ساده و مطمئن برای هرچه بهتر برگزار شدن جشن های مشتریان عزیزان می باشد.در کیک آف، کیفیت و تازگی کیک ها تضمین می شود و در صورت عدم رضایت، پیگیری ۲۴ ساعته انجام خواهد شد. لحظات با کیک آف شیرین تر می شود.
من و شهر فضایی تخصصی با امنیت بالا و مطمئن جهت انجام خرید، فروش و ارائه خدمات با تخفیف (بتا) و بدون واسطه بین ارائه دهندگان خدمات و کالا و مصرف‌کنندگان در آینده ای نزدیک خواهد بود. تضمین ارائه خدمات و کالا همسان با شرایط درج شده در من و شهر توسط ارائه‌دهندگان، حذف واسطه‌ها و ارائه تخفیف‌های واقعی، مقایسه و بررسی تخصصی ارائه‌دهندگان خدمات و کالا و غیره از نمونه خدمات این وب سایت است.
فروشگاه اینترنتی گل آف به عنوان اولین و تنها وبسایت خرید گل در اصفهان است که به صورت کاملا تخصصی خدمات متنوع در زمینه تزیین گل، گل آرایی مجالس عقد و عروسی، میوه آرایی مخصوص شب یلدا، و تهیه انواع سبد گل مناسبتی، دسته گل، جعبه گل، گل تک شاخه، تاج گل، تل سر و غیره را ارائه می کند. گل آف این نوید را می دهد که پس از انتخاب هر کدام از محصولات، ثبت سفارش به راحتی انجام خواهد شد.
سلام، لطفا
برای
طراحی
 • طراحی
 • سئو
 • ایجاد برندینگ
سایت
فروشگاهی
 • فروشگاهی
 • شرکتی
 • شخصی
 • صنعتی
 • گردشگری
 • املاک
 • آموزشی
 • سایر
با بودجه حدودی
۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۵ تا ۱۵ میلیون تومان
 • ۱۵ میلیون تومان و بیشتر
به اینجانب
نام و نام خانوادگی من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: علی رحیمی یا مریم عسگری
از طریق
شماره همراه من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: ۰۹۱۳۲۲۵۹۵۰۰
مشاوره رایگان بدهید.
درخواست مشاوره
طراحی سایت و اپلیکیشن و پیج اینستاگرام نورووب
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
ارسال
طراحی سایت و اپلیکیشن و پیج اینستاگرام نورووب
دفتر مرکزی:
تهران | خیابان دیباجی جنوبی
پلاک ۷۸ - طبقه ۴
۰۲۱۴۱۲۵۶۴۲۵
۰۹۱۲۸۱۸۹۵۲۷
دفتر اصفهان:
هشت بهشت شرقی
حمزه شمالی | شماره ۸۸
۰۳۱۹۵۰۲۹۵۸۵
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
تماس با نورو وب