برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۹۱۰۹۸۶۹۵۹۸
استعلام قیمت

طراحی سایت با زبان asp.net

یکی از زبان های برنامه نویسی حرفه ای برای طراحی سایت ,ASP.NET است. ASP.NET نسل جدید ASP است. که با ASP کلاسیک سازگار نیست، اما ممکن است ASP.NET شامل ASP کلاسیک باشد. صفحات ASP.NET تالیف شده اند، که موجب سریع تر شدن آن از ASP کلاسیک شده است. ASP.NET دارای پشتیبانی بهتر زبان، یک مجموعه بزرگ از کنترل های کاربر، قطعات مبتنی بر XML، و تأیید یکپارچه هویت کاربر است. صفحات ASP.NET دارای پسوند aspx. است، و به طور معمول در VB (ویژوال بیسیک) یا #C (سی شارپ) نوشته می شود. کنترل های کاربر در ASP.NET می توان به زبان های مختلف، از جمله ++ C و جاوا نوشته شود. هنگامی که یک مرورگر درخواست یک فایل ASP.NET را دارد، موتور ASP.NET فایل را می خواند، اسکریپت را در فایل اجرا و تالیف می کند، و نتیجه را به شکل زبان HTML ساده به مرورگر برمیگرداند.ASP.NET یک چارچوب کاربردی برای طراحی سایت می‎باشد که توسط شرکت مایکروسافت ساخته شده است. این نرم افزار در اختیار برنامه نویسان قرار می‎گیرد تا در ساخت سایت‎ها‎، سرویس و برنامه‎ها‎ی Web، به همراه سرویس‌های Web XML به آنها کمک کند. این بخش زیر ساختی، به عنوان جانشینی برای تکنولوژی صفحات سرویس دهنده فعال (ASP) محسوب می‎شود. ASP یکی از امکانات نوشتن Framework.NET می‎باشد که مبتنی بر زبانهای مشترک در حال اجرا است. ASP.NET نسل بعدی Active Server Pages یا ASP است. این محصول به عنوان شاخص اصلی فناوری در ساخت سایتها در میکروسافت شناخته شده است که با استفاده از آن می‎توان وب سایت را بدون در نظر گرفتن معیار کوچک یا بزرگی طراحی و پیاده سازی نمود. سهولت استفاده و قابلیت‎ها‎ موجب شده تا این محصول در میان کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار باشد.


نحوه عملکرد ASP.NET ASP با استفاده از روش نمایش مرکب ترجمه‌ای عمل می‎کند که در طول تألیف الگوی (.aspx)، پرونده درون قالب کد تدوین شده که نهایتا یک درخت کنترل (مرکب) ساخته می‎شود. قالب ایستا نتیجه اصلی کار خواهد بود. متن اصلی درون نمونه‌هایی از کلاس کنترل قرار می‎گیرد و کنترل‌های سرویس دهنده توسط نمونه‌هایی از یک کلاس کنترل ویژه، نمایش داده می‎شود. در ASP.NET، کد شروع با کد نوشتاری کاربر و نتایج در یک ویژگی کلاس برای صفحه، با هم ترکیب می‎شوند. اهمیت طراحی سایت با Asp.net یکی از هدف‎ها‎ی مهم Asp.net، ایجاد کارایی بر روی سایر فناوری‌های مبتنی بر متن است. این کار توسط تالیف کد سمت سرویس دهنده به یک یا بیشتر، از پرونده‌های DLL روی سرویس دهنده WEB به شکل خودکار انجام می‎شود و عامل توسعه صفحات است. به همین دلیل به یک مرحله مجزا برای تألیف جداگانه نیاز نخواهیم داشت. ASP X و سایر پرونده‌های منبع در یک میزبان مجازی بر روی یکی از سرویس‌های اطلاعاتی اینترنت قرار می‎گیرند. نخستین باری که یک سرویس گیرنده صفحه‌ای را درخواست می‌کند، چارچوب کاری NET پرونده‏ها را درون یک انجمن NET آنالیز و تالیف و سپس پاسخ را ارسال می‎نماید. درخواست‌های بعدی توسط پرونده‌های DLL صورت می‎گیرد. به این شکل که پیش فرض به محض اولین درخواست ASP.NET، سایت را در دسته‌ای متشکل از هزاران پرونده تالیف می‎کند. در صورتی که به دلیل بروز مشکل، فرایند تالیف مدت زمان زیادی به طول بینجامد،اندازه دسته یا راهبرد تالیف پیچیده می‎شود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

تاریخچه ی asp.net

در سال ۱۹۹۶ برای اولین بار، نسخه شماره ۱ تکنولوژی ASP به همراه محیط Visual Interdev توسط مایکروسافت به طور رسمی معرفی گردید. این تکنولوژی امکانات متفاوتی داشت که یکی از بهترین امکانات این تکنولوژی، ADO.NET بود. ADO.NET امکان ارسال و دریافت اطلاعات توسط کوئری را بین برنامه و پایگاه داده را فراهم می کند. این تکنولوژی مستقیما بر روی پایگاه داده و با دستورات پایگاه داده اجرا می شود. پس گذشت مدت ها و اراائه نسخه های دیگر تکنولوژی ASP، نسخه ASP.NET به همراه Visual Studio.NET توسط مایکروسافت معرفی گردید. زبان سی شارپ برای رقابت با زبان جاوا توسط مایکروسافت توسعه داده شده است و پس از پیشی گرفتن از زبان جاوا، با معرفی ASP.NET برای به دست آوردن بازار برنامه نویسی وب سایت و رقایت با زبان هایی همانند PHP وارد رقابت شد. ASP.NET حدود ۴۵۰۰ کلاس سی شارپی و ASP تنها ۵ کلاس سی شارپ داشت و این نشان دهنده قدرت ASP.NET نسبت به ASP می باشد.


طراحی سایت با ASP.NET MVC:

Model در ASP.NET MVC چیست؟ برای طراحی سایت با ASP.NET MVC شما نیازمند یک دیتابیس برای ذخیره و استخراج اطلاعات می باشید. امروزه دیتابیس پروژه های ASP.NET MVC به صورت Code First می باشد و اما در صورتی که دیتابیس شما در داخل خود SQL Server ایجاد شده باشد به صورت DB First خواهد بود. Model به جداول شما در پایگاه داده گفته می شود که در پوشه Model داخل پوشه برنامه شما قرار میگرد. اکثر پروژه های ASP.NET MVC از Entity Framework به عنوان رابط پایگاه داده و برنامه استفاده می شود. این رابط به راحتی، دستورات سی شارپ (LINQ) را به دستورات قابل فهم برای دیتابیس تبدیل می کند که دیگر نیاز نیست یک برنامه نویس سی شارپ خود را درگیر نوشتن دستورات SQL نماید. Controller در ASP.NET MVC چیست؟ در ASP.NET MVC دیگر خبری از Codebehind به عنون هر صفحه HTML نیست. کنترلر ها در ASP.NET MVC وظیفه کد بیهایند را دارند. برای یک Controller می توان متد های فراوانی را ایجاد کرد و به ازای هر متد یک صفحه HTML ایجاد کرد. کنترلر هارا می توان به Model ها متصل نمود و کوئری های مختلفی را ایجاد و اجرا نمود. View در ASP.NET MVC چیست؟ View در ASP.NET MVC همان صفحات HTML می باشد که وظیفه نمایش اطلاعات را دارد. پسوند صفحات در ASP.NET Webform که در ASP.NET MVC هم تا زمانی پشتیبانی می شد .aspx بود. در ASP.NET MVC پسوند صفحات .cshml می باشد. در این صفحات که نام آنها صفحات Razor می باشد، امکان قرار دادن کد سی شارپ از جمله شرط ها و حلقه ها و ... می باشد.


توضیحات برای عکس ثبت نشده
صفحات ASP.NET کامپایل می‎شوند. به این معنا که اگر یک صفحه ASP.NET برای اولین بار توسط یک مراجعه کننده به سایت فراخوانی ‎شود، آن صفحه ابتدا کامپایل شده و بر روی سرور بایگانی و سپس در فراخوانی‎ها‎ی بعدی مورد استفاده قرار می‎گیرد. صفحات ASP.NET سرعت بالایی دارند و در مدت زمان کوتاه اجرا می‎شوند. صفحات ASP.NET با ابزارهای روی سرور ساخته می‎شوند که ابزارهای موجود در ASP.NET می‎توانند صفحات پیچیده وب را براحتی طراحی نمایند. برای مثال استفاده از ابزار Data Grid می‎تواند داده‎ها‎ی موجود در یک بانک اطلاعاتی را براحتی نشان دهد. مجموعهASP.NET عضوی از بدنه NET. می‎باشد و دارای بیش از ۴۵۰۰ کلاس آماده برای استفاده در ASP.NET است. این کلاس‎ها‎ توانایی پاسخ به تمام نیازهای برنامه نویسان را دارند. برای مثال، می‎توانند بر حسب تقاضا برای تولید تصاویر، به رمز درآوردن یک فایل و یا ارسال یک نامه مورد استفاده قرار بگیرند.

نقد و بررسی طراحی و سئو سایت در شرکت طراحی سایت نورو وب

افتخارات شرکت طراحی سایت نورو وب

از جمله افتخارات شرکت طراحی سایت نورو وب میتوان به راه اندازی بزرگترین پرتال فروش کیک و گل و جامع ترین پرتال اطلاعات جامع مشاغل در اصفهان اشاره کرد.
کیک آف تحولی تازه در طراحی سایت فروشگاه های تخصصی آنلاین می باشد که برای فراهم کردن محیطی ساده با تنوع بالا برای سفارش انواع کیک ایجاد شده است.هدف ما ایجاد مسیری ساده و مطمئن برای هرچه بهتر برگزار شدن جشن های مشتریان عزیزان می باشد.در کیک آف، کیفیت و تازگی کیک ها تضمین می شود و در صورت عدم رضایت، پیگیری ۲۴ ساعته انجام خواهد شد. لحظات با کیک آف شیرین تر می شود.
من و شهر فضایی تخصصی با امنیت بالا و مطمئن جهت انجام خرید، فروش و ارائه خدمات با تخفیف (بتا) و بدون واسطه بین ارائه دهندگان خدمات و کالا و مصرف‌کنندگان در آینده ای نزدیک خواهد بود. تضمین ارائه خدمات و کالا همسان با شرایط درج شده در من و شهر توسط ارائه‌دهندگان، حذف واسطه‌ها و ارائه تخفیف‌های واقعی، مقایسه و بررسی تخصصی ارائه‌دهندگان خدمات و کالا و غیره از نمونه خدمات این وب سایت است.
فروشگاه اینترنتی گل آف به عنوان اولین و تنها وبسایت خرید گل در اصفهان است که به صورت کاملا تخصصی خدمات متنوع در زمینه تزیین گل، گل آرایی مجالس عقد و عروسی، میوه آرایی مخصوص شب یلدا، و تهیه انواع سبد گل مناسبتی، دسته گل، جعبه گل، گل تک شاخه، تاج گل، تل سر و غیره را ارائه می کند. گل آف این نوید را می دهد که پس از انتخاب هر کدام از محصولات، ثبت سفارش به راحتی انجام خواهد شد.
سلام، لطفا
برای
طراحی
 • طراحی
 • سئو
 • ایجاد برندینگ
سایت
فروشگاهی
 • فروشگاهی
 • شرکتی
 • شخصی
 • صنعتی
 • گردشگری
 • املاک
 • آموزشی
 • سایر
با بودجه حدودی
۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۵ تا ۱۵ میلیون تومان
 • ۱۵ میلیون تومان و بیشتر
به اینجانب
نام و نام خانوادگی من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: علی رحیمی یا مریم عسگری
از طریق
شماره همراه من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: ۰۹۱۳۲۲۵۹۵۰۰
مشاوره رایگان بدهید.
درخواست مشاوره
طراحی سایت و اپلیکیشن و پیج اینستاگرام نورووب
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
ارسال
طراحی سایت و اپلیکیشن و پیج اینستاگرام نورووب
دفتر مرکزی:
تهران | خیابان دیباجی جنوبی
پلاک ۷۸ - طبقه ۴
۰۲۱۴۱۲۵۶۴۲۵
۰۹۱۲۸۱۸۹۵۲۷
دفتر اصفهان:
خیابان مشتاق دوم
خ مهر | کوچه۲ | پلاک۶
۰۳۱۹۵۰۲۹۵۸۵
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
تماس با نورو وب