برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۹۱۳۸۱۱۹۵۹۸
استعلام قیمت

صفحه درباره ما

اگر شما صاحب یک کسب و کاری هستید، معرفی خودتان را از قلم نیاندازید .این مورد در وب سایت با صفحه درباره ما پوشش داده می شود؛ در واقع، یک بخش کلیدی در تصمیم گیری افراد در تعامل با شما است.برخی از اشتباهات رایج در مورد صفحه درباره ما ، دیدن محتوای بیش از حد یا خیلی کم است به خصوص در رابطه با محتواهایی که در مورد کسب و کار شما است. به طور خلاصه هزینه کردن برای یک صفحه درباره مای آموزنده و خوب در وب سایتتان یک نوع سرمایه گزاری است. با بیان پنج دلیل این موضوع را شرح می دهیم.نکته مهمی که در بیشتر سایتهای ایرانی توجهی به آن نمیشود طراحی صفحه درباره ما یا همان About Us است. اکثر افراد در این بخش مطالبی طولانی و خسته کننده برای کاربر و یا نوشته ای کوتاه و ناقص قرار میدهند که میتواند اعتبار سایت یا شرکت شما را زیر سوال ببرد. معمولا تصور میشود که کسی به صفحه درباره ما توجهی نکرده و بیشتر به خدمات و محصولات ارائه شده در سایت مراجعه میکنند، این تفکر تا حدی صحیح است ولی زمانیکه قرار است یک بازدیدکننده به مشتری تبدیل شود اهمیت صفحه درباره ما یا درباره شرکت بیش از پیش افزایش می یابد.بعنوان طراح سایت یا صاحب شرکت تمرکز ما بیشتر بر روی صفحات داخلی سایت و ارائه بهتر محصولات است و این امر موجب کاهش توجه به بخش های اصلی مانند صفحه درباره ما و تماس با ما خواهد شد. در دنیای تجارت امروز، برندها و شرکت های بزرگ در ارتباط با مشتریان و ایجاد احساس شناخت متقابل بسیار موفق عمل کرده اند تا جاییکه شما صاحبان بسیاری از شرکت های بزرگ مانند اپل و گوگل را بخوبی میشناسید و حتی ممکن است زندگینامه آنها را مطالعه کرده باشید. علاقه شما به خوانندگان و هنرمندان تا حد زیادی مدیون شناخت آنها و اطلاع از زندگی شخصی شان می باشد.


توضیحات برای عکس ثبت نشده

چرا و چگونه؛ سوالی است که از شما خواهند پرسید؟ چرا شما ؟ علت حضور کسب و کار شما چیست ؟ آیا شاهد نیازی بودید که بتوانید از طریق ایده هایتان آنرا به انجام برسانید ؟ به بازدیدکنندگان سایتتان در صفحه درباره ما بگویید که چطور آغاز کردید و ماموریتتان برای جامعه یا مشتری ها چیست. بحث های خودمانی در مورد سرویس هایی که شما ارائه می کنید و اینکه چرا باید شما را انتخاب کنند. درمورد زمان تاسیس بهمراه تصاویری قدیمی از کمپانی یا مناظر دیگر که حس نوستالوژی را برای خود شما و مخاطبتان رقم بزند.متدهایتان برای موفق ساختن مشتری درجهت رسیدن به اهدافش را باید توضیح دهید اگر قرارداد کاری ببندد چه سودی برایش میتواند داشته باشد؟ برای تکمیل این پروسه چه مراحلی را نیاز است تا بگذراند؟ مشتریان بالقوه خود را با چیز متفاوت و خارج از عرفی آشنا سازید. در اینجا اگر حرفه ای هستید ما فایل ویدیویی را پیشنهاد می کنیم پس مراقب باشید چون یک ویدیو نامناسب میتواند شما را آماتور و منزوی نشان دهد. هر چند که ممکن است این موارد درست نباشد اما ممکن است باعث شود که شما نهایت تلاشتان را برای پروژه های احتمالی مشتریانتان به انجام برسانید.ین روزها رقابت زیادی وجود دارد، شما باید نسبت به بازار در مقابل کسب و کار های قوی قد علم کنید. می توانید با کمک صنعت محتوا پا برجا بمانید مانند همان محتوا ویدیویی که درباره اش صحبت کردیم. ویدیویی که نشان می دهد چرا باید از شما کمک بگیرند و چرا سرویس ها و خدمات شما برتر هستند.


توضیحات برای عکس ثبت نشده
شما باید تشخیص دهید که چه نوع ادبیاتی برای صفحه درباره ما و ارتباط بهتر با مشتریان مناسب است، این امر مستلزم شناخت مشتریان هدف، گروه سنی و زمینه فعالیت شرکت است. ادبیات مناسب در صفحه درباره ما میتواند موجب ایجاد شناخت نسبی و اعتماد در مشتریان شما گردد. بعنوان مثال اگر شما وارد کننده تجهیزات فنی و مهندسی هستید معرفی شرکت های همکار، ارائه گواهی معتبر نمایندگی و محیط کاری و تعداد کارمندان شرکت در صفحه درباره ما میتواند مشوق مناسبی برای همکاری افراد با شما باشد.

عدم استفاده از تبلیغات صفحه درباره ما محلی برای معرفی خود و ارتباط بهتر با مشتریان است. در این بخش نباید به معرفی محصولات خود و ارزش های آنها بپردازید بلکه از این فضا برای معرفی اهداف و سیاست های کلی شرکت استفاده کنید، اجازه دهید تا افراد با مطالعه صفحه درباره ما تا حد بیشتری با شما و تفاوت های اساسی شرکتتان با سایر رقبا آشنا شوند. استفاده از تصاویر شرکت و پرسنل برای بیان داستان خود و یا شرکتتان میتوانید از تصاویر مناسب نیز بهره بگیرید، ارائه عکس هایی از محیط شرکت و کارخانه، همایش ها و نمایشگاه هایی که در آنها فعالیت داشته اید و یا حتی عکس پرسنل و مدیران شرکت در صفحه درباره ما میتواند تاثیر زیادی بر ایجاد این ارتباط و شناخت داشته باشد.  معرفی مشتریان شاخص صفحه درباره ما یا درباره شرکت مکان مناسبی برای معرفی مشتریان برگزیده خود و نظرات آنها در مورد شرکت و یا سایت شما است. از مشتریان خود بخواهید که نظر خود را در چند سطر کوتاه درباره شرکت شما و نحوه ارائه خدمات بنویسند و بخش ویژه ای در صفحه درباره ما به آن اختصاص دهید. همچنین با معرفی همکاران تجاری و مشتریان شناخته شده خود در صفحه درباره ما براحتی میتوانید اعتماد افراد جدید را کسب کنید.چگونه می‌خواهید این اهداف را دنبال کنید؟ اکنون که می‌دانید وبسایتتان چه کاری برای کسب و کارتان باید انجام دهد، چگونه می‌خواهید این اهداف را دنبال کنید تا عملکرد وب سایتتان را تعیین کنید؟ سیستم‌های تجزیه و تحلیل مختلف اطلاعات دقیقی در مورد نحوه جذب مشتریان و کارهای مختلف بازدیدکنندگان ارائه می‌دهند. تجزیه و تحلیل رفتار مصرف کننده یا کاربر در محل می‌تواند در یادگیری نحوه عرضه برای این افراد در آینده فوق العاده مفید باشد. در نظر داشته باشید که چه چیزی می‌خواهید از فعالیت مخاطبان خود یاد بگیرید و تعیین کنید چگونه می‌توانید ویژگی‌های طراحی مورد نیاز برای به دست آوردن این اطلاعات را تلفیق دهید. هر چه بیشتر در مورد ترافیک آنلاین و رفتار کاربرتان بدانید، در هنگام کار با وب سایت جدید خود اطلاعات بیشتری خواهید داشت. کدام ویژگی های جدید را می‌خواهید اضافه کنید؟ ویژگی‌های پیشرفته را می‌توان به وب سایت جدید خود اضافه کرد که احتمالا زمان طراحی صفحات اصلی در دسترس نبودند. گزینه‌های چت زنده، رسانه‌های اجتماعی، قابلیت‌های صوتی و تصویری و موارد دیگر می‌توانند در طراحی مجدد وب سایت شما منحصر بفرد باشند.

email
email
email

نقد و بررسی طراحی و سئو سایت در شرکت طراحی سایت نورو وب

افتخارات شرکت طراحی سایت نورو وب

از جمله افتخارات شرکت طراحی سایت نورو وب میتوان به راه اندازی بزرگترین پرتال فروش کیک و گل و جامع ترین پرتال اطلاعات جامع مشاغل در اصفهان اشاره کرد.
کیک آف تحولی تازه در طراحی سایت فروشگاه های تخصصی آنلاین می باشد که برای فراهم کردن محیطی ساده با تنوع بالا برای سفارش انواع کیک ایجاد شده است.هدف ما ایجاد مسیری ساده و مطمئن برای هرچه بهتر برگزار شدن جشن های مشتریان عزیزان می باشد.در کیک آف، کیفیت و تازگی کیک ها تضمین می شود و در صورت عدم رضایت، پیگیری ۲۴ ساعته انجام خواهد شد. لحظات با کیک آف شیرین تر می شود.
من و شهر فضایی تخصصی با امنیت بالا و مطمئن جهت انجام خرید، فروش و ارائه خدمات با تخفیف (بتا) و بدون واسطه بین ارائه دهندگان خدمات و کالا و مصرف‌کنندگان در آینده ای نزدیک خواهد بود. تضمین ارائه خدمات و کالا همسان با شرایط درج شده در من و شهر توسط ارائه‌دهندگان، حذف واسطه‌ها و ارائه تخفیف‌های واقعی، مقایسه و بررسی تخصصی ارائه‌دهندگان خدمات و کالا و غیره از نمونه خدمات این وب سایت است.
فروشگاه اینترنتی گل آف به عنوان اولین و تنها وبسایت خرید گل در اصفهان است که به صورت کاملا تخصصی خدمات متنوع در زمینه تزیین گل، گل آرایی مجالس عقد و عروسی، میوه آرایی مخصوص شب یلدا، و تهیه انواع سبد گل مناسبتی، دسته گل، جعبه گل، گل تک شاخه، تاج گل، تل سر و غیره را ارائه می کند. گل آف این نوید را می دهد که پس از انتخاب هر کدام از محصولات، ثبت سفارش به راحتی انجام خواهد شد.