برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۹۱۳۸۱۱۹۵۹۸
استعلام قیمت

سرعت سایت

سرعت وب سایت روی ترافیک، مشاهده صفحات، گفتگوها، فروش‌ و شهرت عمومی وب سایت‌ شما نقش موثری ایفا می‌کند. هرچه سرعت بارگذاری وب سایت شما بیشتر باشد، می‌توانید کسب و کار خودتان را بیشتر ارتقا دهید و به رشد آن کمک کنید. مطالعات نشان می‌دهد که: ۴۷ درصد از افراد انتظار دارند که وب سایت در کمتر از دو ثانیه بارگذاری شود. در صورتی بارگذاری وب سایت بیشتر از ۳ ثانیه طول بکشد، ۴۰ درصد افراد احتمالا آن وب سایت را ترک می‌کنند. بنابراین سرعت وب سایت، نقش مهمی در موفقیت کسب و کار شما ایفا می‌کند و اگر می‌خواهید در مقابل رقبای خود پیروز باشید، باید سرعت بارگذاری وب سایت را در اولویت‌های اول خود قرار دهید.در حالی که سرعت وب سایت تنها یکی از ۲۰۰ عامل دیگر برای تعیین رتبه در گوگل است، گوگل در سال ۲۰۱۰ اعلام کرد که این نباید مسئله ای باشد که نگران آن باشید.هنوز هم کیفیت و مرتبط بودن محتوا با موضوع وب سایت بالاتر از هرچیزی می باشند و بیشترین اولویت را دارند.صرف نظر از اینکه سرعت صفحه در اولویت باشد یا خیر، شما باید سرعت صفحه وب سایت را بهینه کنید و نتایج مطلوبی کسب کنید.


سرعت سایت از مهم ترین عوامل در افزایش بازدید

زمانی که کاربران موضوعات مورد نظر خود را در موتورهای جستجو سرچ می‎کنند، بهترین سایت ها‏ در صفحه اول نتایج جستجو در مقابل آنها قرار می‎گیرد. حال کاربران با توجه به عناوین سایتها، آنها را باز می‎کنند. انتظار آنها از سایت ها‏، سرعت بالای لود شدن است. در صورتی که صفحات باز شده دیر بارگذاری شوند، کاربران فوران سایت را ترک می‎کنند. از این رو سرعت سایت اهمیت زیادی در افزایش تعداد بازدیدکنندگان دارد که براساس بررسی ها‏یی که در این زمینه انجام شده است، حداکثر طول مدت لود شدن صفحات نباید بیشتر از ۴ ثانیه باشد. بنابراین برای جذب بازدیدکننده های بیشتر، زمان زیادی در اختیار سایت ها‏ وجود ندارد. در این زمینه راهکارهایی جهت افزایش سرعت لود شدن صفحات سایت وجود دارد.در صورتی که صفحات سایت با سرعت پایینی لود شوند، نارضایتی کاربران را به دنبال دارند. زمانی که گوگل با خروج سریع کاربران از سایت مواجه می‎شود، رنکینگ سایت را کاهش می‎دهد. زیرا متوجه نارضایتی کاربران می‎شود. بنابراین به صراحت می‎توان گفت، سرعت سایت تاثیر مستقیمی بر افزایش رتبه سایت دارد. از سوی دیگر سرعت سایت می‎تواند بر ایندکس شدن صفحات توسط روبات ها‏ تاثیرات مطلوبی بر جای گذارد. به اینصورت که گوگل زمان مشخصی را برای ایندکس هر سایتی، در نظر می‎گیرد. در اینجا افزایش سرعت سایت به معنای افزایش سرعت بررسی و ایندکس شدن هر صفحه و در نتیجه بررسی صفحات بیشتر می‎باشد. زمانی که گوگل نتواند به تمامی صفحات داخلی یک سایت دسترسی پیدا کند، باید مدت زمان بیشتری را جهت جستجو صرف نماید و از آنجا که هدف آن، اجرای درخواست کاربران در کمترین زمان ممکن است، لذا دست از جستجوی سایت می‎کشد و به سراغ سایت دیگری می‎رود. به تبع این امر، سایت در نتایج جستجو نشان داده نمی شود.وب سایت سریعتر، رتبه بهتری در نتایج جستجو کسب خواهد کرد.بنابراین شما ترافیک طبیعی بیشتری کسب خواهید کرد و نتایج بهتری را کسب خواهید کرد.


توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
اگر از آن افرادی هستید که برای ترافیک موبایل و درآمد از آن، هدفمند می باشید سرعت وب سایت برای شما به یک مسئله کاملا حیاتی تبدیل می شود.دانلود یک وب سایت ۴مگا بایتی روی گوشی های هوشمند نمی تواند برای خیلی ها جذاب باشد که اکثر وب سایت ها هم به همین شکل طراحی شده اند.با این حال وب سایت شما می تواند متفاوت باشد.تقریبا ۴۷ درصد از کاربران انتظار دارند که صفحات وب شما زیر ۲ ثانیه بارگزاری شود. به طور تقریبی بالای ۵۷% بازدیدکنندگان وب سایت شما، اگر بارگزاری صفحات ۳ ثانیه یا بیشتر طول بکشد آن را ترک خواهند کرد. در ساعات اوج ترافیک، ۷۵% از مشتریان آنلاین در صورت مواجهه با تاخیرهای مکرر، سایت رقبای شما را انتخاب کرده و از خدمات آنها استفاده می کنند. 

راه کارهای افزایش سرعت وب سایت

در ادامه به تعدادی از راه کارهای قابل توجه در امر بهینه کردن سرعت وب سایت خواهیم پرداخت.در مقایسه با وب سایت هایی که در ۱ ثانیه بارگزاری می شوند، سایت هایی که در ۳ ثانیه بارگزاری می شوند نرخ bounce آنها (نرخ از دست رفتن و ترک سایت توسط کاربر) ۵۰ درصد بیشتر می باشد، ۲۲ درصد بازدید صفحات کمتر و از همه مهمتر ۲۲ درصد نرخ تبدیل پایین تر را برای سایت کند تر به دنبال دارد.هنگامیکه زمان بارگزاری سایت مثلا به ۵ ثانیه می رسد این اعداد از اینی هم که هستند ضعیف تر هم خواهند شد.سایتی که در ۵ ثانیه بارگزاری می شود در مقایسه همانی که در ۱ ثانیه این کار را انجام می دهد، ۱۰۵% شاخص bounce بالاتر، ۳۵% بازدید کمتر و بازهم از همه مهم تر ۳۸% نرخ تبدیل پایین تر خواهد داشت:


  • فشرده سازی Gzip را فعال کنید، اگر تا به حال فایل‌های کامپیوتر شخصی خود را به صورت فایل‌های Zip درآورده باشید، قطعا می‌دانید که این روش، اندازه فایل را به مقدار قابل توجهی کاهش می‌دهد. الگوریتم فشرده سازی Gzip هم مشابه الگوریتم فشرده سازی Zip است.
  • پلاگین های غیرضروری را پاک کنید، هریک از پلاگین‌هایی که به سرور خود اضافه می‌کنید، برای اجرا شدن نیاز به منابع دارند. از سوی دیگر مصرف منابع بیشتر هم، وب سایت شما را کندتر می‌کند. بنابراین، اگر پلاگینی دارید که مدت طولانی است از آن استفاده نکردید یا غیرضروری به نظر می‌رسد، آن را غیرفعال و حذف کنید.
  • درخواست های HTTP را کم کنید، وب سایت‌ها می‌توانند به علت تعداد زیاد درخواست‌های HTTP، کند عمل کنند. زمانی که فردی از وب سایت شما دیدن می‌کند، در واقع فایل‌های خاصی را از سرور شما درخواست می‌کند. مرورگر، این فایل‌ها را با استفاده از پروتکل HTTP از سرور شما درخواست می‌کند. این فایل‌ها، عموماً شامل فایل‌های HTML، CSS و JavaScript هستند. اگر تعداد این فایل‌ها زیاد باشد، تعداد درخواست‌های HTTP زیادی به سرور ارسال خواهد شود و در نهایت باعث کند شدن پاسخگویی سرور می‌شود.
  • تعداد فایل های CSS و JavaScript را کم کنید،  اگر شما تعداد بسیار زیادی فایل CSS و JavaScript روی سرور خود دارید، برای دسترسی به این فایل‌ها، باید تعداد درخواست‌های زیادی به سرور ارسال شود و از آنجایی که برای هر فایل یک درخواست مجزا ارسال می‌شود، در نتیجه می‌تواند باعث کند شدن وب سایت شما شود.
  • تصاویر خود را بهینه کنید، عکس‌ها پهنای باند زیادی مصرف می‌کنند و اگر بهینه نباشند، یعنی در ابعاد بزرگ باشند، منابع زیادی از سرور را استفاده می‌کنند و زمان بارگذاری آن‌ها هم طولانی خواهد بود. در نتیجه، وب سایت کندتری خواهید داشت. بنابراین باید به دنبال آن باشید که اندازه تصاویر را بدون اینکه روی کیفیت آن تاثیر بگذارد، کم کنید. این کار را می‌توانید با استفاده از پلاگین‌هایی انجام دهید که تصویر را فشرده می‌کنند و همچنین اطمینان می‌دهند که از کیفیت آن کاسته نشود.
  • Hotlink را غیرفعال کنید،اگر Hotlink را غیرفعال نکنید، یه این معنی است که به افراد اجازه می‌دهید که به محتوای روی سرور وب سایت شما دسترسی داشته باشند.
توضیحات برای عکس ثبت نشده
email
email
email

نقد و بررسی طراحی و سئو سایت در شرکت طراحی سایت نورو وب

افتخارات شرکت طراحی سایت نورو وب

از جمله افتخارات شرکت طراحی سایت نورو وب میتوان به راه اندازی بزرگترین پرتال فروش کیک و گل و جامع ترین پرتال اطلاعات جامع مشاغل در اصفهان اشاره کرد.
کیک آف تحولی تازه در طراحی سایت فروشگاه های تخصصی آنلاین می باشد که برای فراهم کردن محیطی ساده با تنوع بالا برای سفارش انواع کیک ایجاد شده است.هدف ما ایجاد مسیری ساده و مطمئن برای هرچه بهتر برگزار شدن جشن های مشتریان عزیزان می باشد.در کیک آف، کیفیت و تازگی کیک ها تضمین می شود و در صورت عدم رضایت، پیگیری ۲۴ ساعته انجام خواهد شد. لحظات با کیک آف شیرین تر می شود.
من و شهر فضایی تخصصی با امنیت بالا و مطمئن جهت انجام خرید، فروش و ارائه خدمات با تخفیف (بتا) و بدون واسطه بین ارائه دهندگان خدمات و کالا و مصرف‌کنندگان در آینده ای نزدیک خواهد بود. تضمین ارائه خدمات و کالا همسان با شرایط درج شده در من و شهر توسط ارائه‌دهندگان، حذف واسطه‌ها و ارائه تخفیف‌های واقعی، مقایسه و بررسی تخصصی ارائه‌دهندگان خدمات و کالا و غیره از نمونه خدمات این وب سایت است.
فروشگاه اینترنتی گل آف به عنوان اولین و تنها وبسایت خرید گل در اصفهان است که به صورت کاملا تخصصی خدمات متنوع در زمینه تزیین گل، گل آرایی مجالس عقد و عروسی، میوه آرایی مخصوص شب یلدا، و تهیه انواع سبد گل مناسبتی، دسته گل، جعبه گل، گل تک شاخه، تاج گل، تل سر و غیره را ارائه می کند. گل آف این نوید را می دهد که پس از انتخاب هر کدام از محصولات، ثبت سفارش به راحتی انجام خواهد شد.