برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
استعلام قیمت

داشتن یک وب‌سایت کسب و کار تاثیرگذار

وب‌سایت کسب و کار شما، می‌تواند آنقدر خوب باشد که از آن به عنوان نقطه قوت کارتان یاد کنید. به شما می‌گوییم که چه عواملی می‌توانند وب‌سایت‌تان را جذاب‌تر و کار‌آمدتر کنند. وب‌سایت کسب و کار خود را راه‌اندازی کرده‌اید؟ چقدر به موفقیت آن و تاثیرش در رونق کسب‌و‌کارتان ایمان دارید؟ یک برنامه‌ریزی خوب برای کسب و کار جنبه‌های مختلفی دارد، که بیشتر شامل سطح و میزان تخصص شما است. پیش ازاینکه کارتان را شروع کنید، باید اهداف‌تان را تعیین کنید، بازار هدف را مشخص کنید و برای استراتژی فروش برنامه‌ریزی کنید.وقتی صحبت از توسعه‌ی کسب و کار شخصی است، یک نکته‌ی دیگر را نیز نباید فراموش کرد و آن، داشتن یک وب‌سایت است. تقریبا تصور یک کسب و کار موفق بدون داشتن یک وب‌سایت، غیر ممکن است. وب‌سایت کسب و کار شما، اولین قدم برای رسیدن به موفقیت در زمینه‌ی فعالیت‌تان است.


توضیحات برای عکس ثبت نشده
توجه کنید که ما نمی‌گوییم که شما باید تلاش کنید محصولات خود را به‌صورت آنلاین به فروش برسانید، هرچند که فروش آنلاین برای شما خیلی بهتر است . تأکید ما بر حداقل حضور در وب است که در این صورت مشتریان ، شرکای کسب‌وکار و حتی سرمایه‌گذاران به‌راحتی و با سرعت بیشتر به اطلاعات بیشتری در مورد کار شما ، محصولات و یا خدمات شما دست پیدا می‌کنند که این نتیجه خیلی بهتری برای شما دارد. توجه کنید که صرفاً داشتن یک وب‌سایت ساده کفایت نمی‌کند. شما باید یک وب‌سایت حرفه‌ای برای خود دست‌وپا کنید و آن را جدی بگیرید. چرا؟ ازآنجای که بسیاری از مصرف‌کنندگان در حال حاضر قبل از خرید خود اطلاعاتی در مورد محصول خود از اینترنت کسب می‌کنند، سایت شما ممکن است اولین شانس شما برای ایجاد یک تصور خوب در یک خریدار بالقوه داشته باشد.

چند دلیل برای داشتن یک وب‌سایت

 • به‌مراتب ارزان‌تر و بسیار انعطاف‌پذیرتر از تبلیغات چاپی است.
 • امکان معرفی کسب‌وکار شما و یا معرفی شما به جهان و یا هر مشتری که در هر جای دنیا باشد و به اینترنت دسترسی داشته باشد.
 • وب‌سایت تنها یک رسانه برای نمایندگی شرکت شما نیست. شما می­توانید از این رسانه به فروش فضای تبلیغاتی در وب‌سایت شما به کسب‌وکارهای دیگر استفاده کنید.
 • جذب مشتریان بیشتر با استفاده از وب‌سایت در هنگامی‌که شرکت شما بسته است و یا شما در تعطیلات هستید.
 • می­ تواند از راه‌های دیگر مانند راهنمایی، مشاوره و مطالب جذاب و به‌طورکلی می‌توانید مشتریان خود را بیش‌ازحد در وب‌سایت نگهدارید که این امر باعث می­شود بهتر شمارا به یاد داشته باشند.
 • وب‌سایت این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که برای مشتریان بالقوه اعتمادسازی ایجاد کنید با توجه به اینکه مردم قبل از خرید خود تحقیقات خود را در اینترنت انجام می‌دهند و با این کار شما مشتریان خود را به بازاریابان خود تبدیل کرده‌اید.
 • مشتریان شما با استفاده از وب‌سایت به‌راحتی و به‌سرعت می‌توانند نظرات و پیشنهاد‌ها خود را در مورد محصول و یا خدمت شما برای شما ارسال کنند.
 • داشتن یک وب سایت به مشتریان شما اجازه میدهد که ساعت ۳ صبح محصول مورد نظر خود را بررسی کنند و در صورت نیاز آن را بخرند. یک فروشگاه اینترنتی برای برند شما میتواند فروش شما را بصورت ملموسی افزایش دهد، افراد نیازی به حضور فیزیکی در فروشگاه های شما ندارند و میتوانند در هر موقعیت جغرافیایی و زمانی که باشند خرید خود را انجام دهند. علاوه بر آن حضور شما در فضای آنلاین پشتیبان خوبی برای برگزای کمپین ها، خدمات پس از فروش، و ارتباط با مشتریان است
توضیحات برای عکس ثبت نشده

المان‌هایی که برای یک وب‌سایت کسب و کار تأثیرگذار الزامی هستند

در ادامه به بررسی تعدادی از المان های موثر می پردازیم:


۱. عنوان چشم‌نواز

یک عنوان یکی از بخش‌هایی از وب‌سایت است که بازدیدکننده حتما به آن توجه می‌کند. مخصوصا، اگر بار اولی باشد که او(مشتری بالقوه) وارد آن بخش از وب‌سایت شما می‌شود. معلوم است که عنوان باید چشم‌نواز باشد تا بتواند توجه‌ها را جلب کند و تأثیرگذاری بیشتری داشته باشد. معنایی که از عنوان برداشت می‌شود ممکن است به میزان قابل توجهی بر رفتار آینده کاربر تأثیر بگذارد. کاربر ممکن است به محتوا علاقه‌مند شود و به گشت و گذار ادامه دهد یا به کل آن را فراموش کند. نیازی به طولانی بودن یک عنوان نیست، هدف عنوان صرفا جذب کاربر و تشویق او برای استفاده از خدمات و محصولات شما است.


۲. استفاده از جوامع مجازی

امروزه شبکه‌ی جهانی بدون ارتباطات جوامع مجازی غیر قابل تصور است. فعالیت در شبکه‌های اجتماعی دیگر لزوما ارتباط برقرار کردن نیست. این فعالیت‌ها عملا به یک ابزار قدرتمند بازاریابی و تبلیغات کسب و کار تبدیل شده است. کانال‌های جوامع مجازی، فرصت‌هایی طلایی برای پیشرفت کسب و کار ایجاد می‌کند و تنها این شما هستید که تصمیم می‌گیرد چگونه از این امکانات برای تبلیغ وب‌سایت کسب و کار خودتان استفاده کنید. اضافه کردن دکمه‌های «اشتراک گذاری» یکی از این تصمیمات هوشمندانه‌ای است که به تبلیغات بیشتر محصول شما کمک می‌کند.


۳. فراخوان‌های قدرتمند (CTA)

ظاهر وب‌سایت شما باید بسیار جذاب باشد، اما این جذابیت، بدون فراخوان‌های جذاب و قدرتمند، به سختی می‌تواند ما را به اهدافمان برساند. کاربرانی که به وب‌سایت شما می‌آیند، شاید نتوانند به درستی از آن استفاده کنند و نتیجه‌ی دلخواهشان را به دست بیاورند. به همین خاطر، اگر شما از دکمه‌های فراخوان (مثل بیشتر بدانید، تماس بگیرید، از این محصول دیدن کنید و ...) استفاده کنید، کاربر رضایت بیشتری خواهد داشت و گزینه‌های مختلفی در اختیارش قرار می‌گیرد. با این حال، استفاده‌ی بیش از اندازه از این دکمه‌ها باعث فراری دادن مشتریان بالقوه خواهد شد.


۴. طراحی واکنش‌گرا (Responsive)

امروزه داشتن یک طراحی واکنش‌گرا برای هر وب‌سایتی به یک «باید» تبدیل شده است. با وجود تکنولوژی‌های آنلاین پیشرفته و در حال توسعه‌، کاربران باید بتوانند در هر شرایطی در وب‌سایت شما گشت و گذار کنند. با یک وب‌سایت واکنش‌گرا می‌توان اطمینان داشت که کاربر اطلاعات مورد نیازش و چگونگی استفاده از محصولات و خدمات شما را در هر شرایطی در اختیار دارد. وب‌سایت‌های واکنش‌گرا در هر دستگاه همراهی و در هر نمایشگری با اندازه و کیفیت‌های مختلف قابل مشاهده است.


۵. بخش ارتباط با ما

مشتریان شما باید بتوانند، هر قت که بخواهند به‌راحتی و به‌سادگی با شما در ارتباط باشند. در این حالت، خیالتان راحت است که مشتری‌هایتان همیشه به شما نزدیک هستند. این‌که، «بخش ارتباط با ما» را در صفحه اصلی وب‌سایت‌تان بگذارید یا یک بخش جداگانه برای آن در نظر بگیرید، به خودتان بستگی دارد. آن چیزی که واقعا اهمیت دارد این است که همیشه و بدون هیچ مانعی بتوانید با آن‌ها در ارتباط باشید. اگر کسب‌و‌کار شما محل مشخصی دارد،‌وارد کردن محل آن در نقشه، یک کار بسیار هوشمندانه است که به مشتریان شما کمک می‌کند هر وقت که بخواهند شما را در محلکارتان پیدا کنند.

email
email
email

نقد و بررسی طراحی و سئو سایت در شرکت طراحی سایت نورو وب

افتخارات شرکت طراحی سایت نورو وب

از جمله افتخارات شرکت طراحی سایت نورو وب میتوان به راه اندازی بزرگترین پرتال فروش کیک و گل و جامع ترین پرتال اطلاعات جامع مشاغل در اصفهان اشاره کرد.
کیک آف تحولی تازه در طراحی سایت فروشگاه های تخصصی آنلاین می باشد که برای فراهم کردن محیطی ساده با تنوع بالا برای سفارش انواع کیک ایجاد شده است.هدف ما ایجاد مسیری ساده و مطمئن برای هرچه بهتر برگزار شدن جشن های مشتریان عزیزان می باشد.در کیک آف، کیفیت و تازگی کیک ها تضمین می شود و در صورت عدم رضایت، پیگیری ۲۴ ساعته انجام خواهد شد. لحظات با کیک آف شیرین تر می شود.
من و شهر فضایی تخصصی با امنیت بالا و مطمئن جهت انجام خرید، فروش و ارائه خدمات با تخفیف (بتا) و بدون واسطه بین ارائه دهندگان خدمات و کالا و مصرف‌کنندگان در آینده ای نزدیک خواهد بود. تضمین ارائه خدمات و کالا همسان با شرایط درج شده در من و شهر توسط ارائه‌دهندگان، حذف واسطه‌ها و ارائه تخفیف‌های واقعی، مقایسه و بررسی تخصصی ارائه‌دهندگان خدمات و کالا و غیره از نمونه خدمات این وب سایت است.
فروشگاه اینترنتی گل آف به عنوان اولین و تنها وبسایت خرید گل در اصفهان است که به صورت کاملا تخصصی خدمات متنوع در زمینه تزیین گل، گل آرایی مجالس عقد و عروسی، میوه آرایی مخصوص شب یلدا، و تهیه انواع سبد گل مناسبتی، دسته گل، جعبه گل، گل تک شاخه، تاج گل، تل سر و غیره را ارائه می کند. گل آف این نوید را می دهد که پس از انتخاب هر کدام از محصولات، ثبت سفارش به راحتی انجام خواهد شد.
سلام، لطفا
برای
طراحی
 • طراحی
 • سئو
 • ایجاد برندینگ
سایت
فروشگاهی
 • فروشگاهی
 • شرکتی
 • شخصی
 • صنعتی
 • گردشگری
 • املاک
 • آموزشی
 • سایر
با بودجه حدودی
۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۵ تا ۱۵ میلیون تومان
 • ۱۵ میلیون تومان و بیشتر
به اینجانب
نام و نام خانوادگی من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: علی رحیمی یا مریم عسگری
از طریق
شماره همراه من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: ۰۹۱۳۲۲۵۹۵۰۰
مشاوره رایگان بدهید.
درخواست مشاوره
طراحی سایت و اپلیکیشن و پیج اینستاگرام نورووب
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
ارسال
طراحی سایت و اپلیکیشن و پیج اینستاگرام نورووب
دفتر تهران:
بلوار کشاورز
وصال شیرازی | شماره ۱۲۸
۰۲۱۶۶۴۸۹۰۱۱
۰۲۱۶۶۴۸۹۰۱۲
دفتر اصفهان:
هشت بهشت شرقی
حمزه شمالی | شماره یی
۰۹۱۳۶۹۱۵۷۴۹
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
تماس با نورو وب