برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۹۱۰۹۸۶۹۵۹۸
استعلام قیمت
توضیحات برای عکس ثبت نشده

تکنیک های موجود در طراحی سایت جهت جلوگیری از هک شدن

در این مقاله چند تکنیک طراحی سایت جهت جلوگیری از هک شدن توسط هکرها را مورد بررسی قرار خواهیم داد تکنیک های که اغلب طراحان در طراحی سایت مورد استفاده قرار خواهند داد
توضیحات برای عکس ثبت نشده

۱۴ نکته در طراحی سایت

در طراحی سایتی که مجهز به گواهی SSL است، تمام اطلاعات وب‌سایت تبادل شده میان سرور و مرورگر پیش از ارسال کد گذاری خواهند شد.


برای این کار، گواهی SSL دو کد دارد که کلید نامیده می‌شوند. کلید امنیتی (private key) منحصراً به سرور میزبان وب‌سایت اختصاص دارد و کلید عمومی (public key) در دسترس تمام مرورگرها قرار خواهد گرفت. داده‌هایی که توسط کلید امنیتی رمز گذاری شوند تنها توسط کلید عمومی رمزگشایی شده و بالعکس داده‌هایی که توسط کلید عمومی رمزگذاری می‌شوند توسط کلید امنیتی رمزگشایی خواهند شد . سطح امنیتی که توسط SSL ایجاد می‌شود به عوامل محدودی ازجمله نوع گواهی SSL وب‌سایت، نوع مرور گر استفاده شده توسط کاربر و قابلیت‌ها و ویژگی‌های سرور میزبان بستگی خواهد داشت .

یکی از ویژگی‌های گواهی SSL، وجود طیفی از سطح رمزگذاری نظیر «بالاتر از ۲۵۶ بیت» است .


اگر شما قصد دارید برای افزایش امنیت سایت و طراحی سایت خود رادارید، از گواهی SSL استفاده نمایید، اولین گام، انتخاب یک شرکت ارائه‌دهنده این خدمت است . شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات SSL بسیار زیاد هستند، اما به یاد داشته باشید که باید بهترین شرکت را از میان آن‌ها انتخاب کنید . شرکتی که دستورالعمل‌های امنیتی سخت‌گیرانه‌ای را در پیش می‌گیرد. 
وقتی شما با یک شرکت قرارداد همکاری امضا کردید، این شرکت از شما قبل از صدور گواهی SSL مدارک هویتی و قانونی شرکت یا سراچه‌تان را برای احراز هویت درخواست خواهد کرد. در این بخش هر شرکت ارائه‌دهنده، مقررات خاص خود را دارد اما معمولاً بسیاری از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات SSL اسناد ثبت‌شده حقوقی و قانونی سایت (شرکت) را درخواست خواهند کرد. برای مثال، شرکت ژنو تراست برای تکمیل مراحل درخواست گواهی و تأیید هویت قانونی محلی و ملی سایت شما، کپی تمام اسناد ثبتی شرکت را به‌دقت بررسی می‌کند. این شرکت همچنین اسناد مربوط به ثبت دامنه سایت شمارا نیز موردبررسی قرار می‌دهد. ژنو تراست به‌منظور تسهیل فرآیند بررسی برای مشتریانش، این تحقیق را از طریق پایگاه‌های داده عمومی انجام می‌دهد.


فرآیند صدور گواهی SSL

فرآیند صدور گواهی SSL توسط CA بسته به نوع و سطح گواهی خریداری‌شده از چند دقیقه تا چند روز زمان خواهد برد. فرآیند صدور گواهی‌های امن‌تر و قابل‌اعتمادتر زمان بیشتری خواهد برد، اما انتظار برای دریافت این نوع گواهی‌ها ارزش دارد. به‌عنوان نمونه، صدور گواهی EV SSL بسیار طولانی است، اما حداکثر امنیت و اعتماد را برای شما مهیا خواهد کرد، به‌نحوی‌که کاربران از حضور در سایت شما احساس امنیت خواهند کرد. گواهی EV به دلیل ایجاد فضای امن‌تر برای تعاملات شما با مشتریان و کاربران، تأثیر بسیار مثبتی روی افزایش سود کسب‌وکار شما خواهد داشت .
لازم است شما پس از اخذ گواهی، آن را روی وب سرور خود نصب نمایید. هرچند مراحل نصب SSL ساده و روشن است، اما به دلیل نگرانی برخی از خریداران از ایجاد مشکل، برخی از شرکت‌های CA به هنگام خرید گواهی، دستورالعمل کاملی برای نصب ارائه می‌دهند. چگونگی نصب SSL با توجه به نوع سرورها متفاوت است، بنابراین لازم است برای اطمینان بیشتر هرگونه سؤال و ابهامی را با نماینده CA مطرح کنید .
برخی از شرکت‌های CA به خریدارانشان نشانه امنیتی ویژه‌ای ارائه می‌دهند که خریداران با نشان دادن آن به بازدیدکنندگان سایت به آن‌ها اطمینان می‌دهند که این سایت توسط گواهی امنیتی SSL محافظت می‌شود. برای نصب این نشان ویژه امنیتی کافی است که کد موردنظر را از نماینده CA دریافت کرده و آن را در بخش Source رمز وب سراچه‌تان کپی کنید . اطمینان حاصل کنید که این نشان ویژه امنیتی در سایت شما به‌ویژه در صفحه اول (home پی‌جویی کردن) برجسته و قابل‌رؤیت باشد. درصورتی‌که طراحی سایت شما یک فروشگاه الکترونیک است توصیه می‌شود این نشان ویژه را در تمامی صفحات سایت ازجمله صفحه محصولات و صفحه ویژه خرید الکترونیک نمایش دهید. زمانی که بازدیدکنندگان هولوگرام SSL را در سایت شما مشاهده می‌کنند، زمان بیشتری را در سراچه‌تان می‌گذرانند، در خبرنامه شما عضو خواهند شد و خرید بیشتری خواهند کرد. متخصصان توصیه می‌کنند که این نشان را در بالای صفحه اصلی نمایش دهید. بسیاری از صاحبان وب‌سایت‌ها این نشان را در تمامی صفحات سایت نمایش می‌دهند تا امنیت بالای آن را به مشتریان یادآوری کنند .


اهمیت انتخاب درست ارائه‌دهنده خدمات SSL

نتیجه یک تحقیق نشان داده است که بیش از ۸۳ درصد خریداران آنلاین ابتدا از وجود و اعتبار این نشان اطمینان حاصل می‌کنند و سپس بااحساس امنیت بیشتری اطلاعات شخصی خود را در اختیار وب‌سایت قرار می‌دهند. با توجه به این اصل مهم، انتخاب یک ارائه‌دهنده خدمات SSL قوی و حسن شهرت دار یکی از مهم‌ترین تصمیمات کسب‌وکار شما خواهد بود .
همکاری با یک شرکت متخصص درزمینهٔ ارائه گواهی امنیتی SSL به اعتبار سایت شما و اعتماد کاربران به آن کمک قابل‌توجهی خواهد کرد اما در مقابل انتخاب یک ارائه‌دهنده غیرقابل‌اعتماد می‌تواند عواقب جدی و خطرناکی را به دنبال داشته باشد. به همین دلیل است که انتخاب درست شرکت ارائه‌دهنده خدمات SSL امری ضروری قلمداد می‌شود .


مزایای بهره‌گیری از گواهی‌های SSL

وقتی شما از گواهی SSL در وب‌سایت خود استفاده می‌کنید، این پیام را به کاربرانتان می‌دهید که ما مراقب امنیت اطلاعات شما هستیم و سایت ما مورداطمینان است. بااین‌وجود تمام گواهی‌های SSL ازلحاظ سطح امنیتی موقعیت یکسانی ندارند. زمانی که شما قصد خرید SSL رادارید باید از اعتبار و شهرت خوب شرکت ارائه‌دهنده این سرویس هم اطمینان حاصل فرمایید. توصیه متخصصان به خریداران، استفاده از گواهی EV SSL است. بهره‌گیری از گواهی EV SSL که از شرکت ارائه‌دهنده معتبری خریداری‌شده باشد، امنیت و اعتبار وب‌سایت شما در فضای مجازی را تضمین خواهد کرد. علاوه بر این،گواهی EV SSL کاربران را تشویق می‌کند تا زمان بیشتری را در سایت شما حضورداشته باشند که این اتفاق به افزایش فروش و درنتیجه موفقیت طراحی سایت شما منجر می‌شود .
برای خرید SSL، ارائه‌دهنده‌ای قابل‌اعتماد و مستقل را انتخاب کنید. این گواهی باید حداقل سطح رمزگذاری‌اش ۱۲۸ بیتی باشد به گفته بسیاری از متخصصان یک حالت خوب برای SSL، سطح رمزگذاری ۲۵۶ بیتی است. برای حفاظت بهتر از داده‌ها و اطلاعات، باید SSL به مراکز داده قوی و سراچه‌های بازیابی اطلاعات قدرتمند مجهز باشد. از نمونه شرکت‌های معتبر درزمینهٔ ارائه گواهی SSL می‌توان به KPMG، دلویت و تاچ اشاره کرد .


گواهی امنیتی SSL در ایران

در این خصوص باید گفت که گواهی‌های امنیتی SSL باواسطه یا بی‌واسطه باید به یک CA معتبر متصل باشند با توجه به شرایط امروز کشور ما و نیاز سراچه‌های ایرانی به اخذ این گواهی‌نامه برای تأمین امنیت کاربران، معمولاً این گواهی‌ها با ۲ یا ۳ واسطه از شرکت CA اصلی خریداری می‌شود .

email
email
email

آخرین مقالات طراحی سایت و سئو در اصفهان

افتخارات شرکت طراحی سایت نورو وب

از جمله افتخارات شرکت طراحی سایت نورو وب میتوان به راه اندازی بزرگترین پرتال فروش کیک و گل و جامع ترین پرتال اطلاعات جامع مشاغل در اصفهان اشاره کرد.
کیک آف تحولی تازه در طراحی سایت فروشگاه های تخصصی آنلاین می باشد که برای فراهم کردن محیطی ساده با تنوع بالا برای سفارش انواع کیک ایجاد شده است.هدف ما ایجاد مسیری ساده و مطمئن برای هرچه بهتر برگزار شدن جشن های مشتریان عزیزان می باشد.در کیک آف، کیفیت و تازگی کیک ها تضمین می شود و در صورت عدم رضایت، پیگیری ۲۴ ساعته انجام خواهد شد. لحظات با کیک آف شیرین تر می شود.
من و شهر فضایی تخصصی با امنیت بالا و مطمئن جهت انجام خرید، فروش و ارائه خدمات با تخفیف (بتا) و بدون واسطه بین ارائه دهندگان خدمات و کالا و مصرف‌کنندگان در آینده ای نزدیک خواهد بود. تضمین ارائه خدمات و کالا همسان با شرایط درج شده در من و شهر توسط ارائه‌دهندگان، حذف واسطه‌ها و ارائه تخفیف‌های واقعی، مقایسه و بررسی تخصصی ارائه‌دهندگان خدمات و کالا و غیره از نمونه خدمات این وب سایت است.
فروشگاه اینترنتی گل آف به عنوان اولین و تنها وبسایت خرید گل در اصفهان است که به صورت کاملا تخصصی خدمات متنوع در زمینه تزیین گل، گل آرایی مجالس عقد و عروسی، میوه آرایی مخصوص شب یلدا، و تهیه انواع سبد گل مناسبتی، دسته گل، جعبه گل، گل تک شاخه، تاج گل، تل سر و غیره را ارائه می کند. گل آف این نوید را می دهد که پس از انتخاب هر کدام از محصولات، ثبت سفارش به راحتی انجام خواهد شد.
سلام، لطفا
برای
طراحی
 • طراحی
 • سئو
 • ایجاد برندینگ
سایت
فروشگاهی
 • فروشگاهی
 • شرکتی
 • شخصی
 • صنعتی
 • گردشگری
 • املاک
 • آموزشی
 • سایر
با بودجه حدودی
۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۵ تا ۱۵ میلیون تومان
 • ۱۵ میلیون تومان و بیشتر
به اینجانب
نام و نام خانوادگی من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: علی رحیمی یا مریم عسگری
از طریق
شماره همراه من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: ۰۹۱۳۲۲۵۹۵۰۰
مشاوره رایگان بدهید.
درخواست مشاوره
طراحی سایت و اپلیکیشن و پیج اینستاگرام نورووب
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
ارسال
طراحی سایت و اپلیکیشن و پیج اینستاگرام نورووب
دفتر مرکزی:
تهران | خیابان دیباجی جنوبی
پلاک ۷۸ - طبقه ۴
۰۲۱۴۱۲۵۶۴۲۵
۰۹۱۲۸۱۸۹۵۲۷
دفتر اصفهان:
خیابان مشتاق دوم
خ مهر | کوچه۲ | پلاک۶
۰۳۱۹۵۰۲۹۵۸۵
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
تماس با نورو وب