برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۹۱۳۸۱۱۹۵۹۸
استعلام قیمت
توضیحات برای عکس ثبت نشده

تکنیک های موجود در طراحی سایت جهت جلوگیری از هک شدن

در این مقاله چند تکنیک طراحی سایت جهت جلوگیری از هک شدن توسط هکرها را مورد بررسی قرار خواهیم داد تکنیک های که اغلب طراحان در طراحی سایت مورد استفاده قرار خواهند داد
توضیحات برای عکس ثبت نشده

نکات مهم طراحی وب سایت برای سایت حرفه ای

۱.در طراحی سایت سعی کنید صفحه اصلی خود را بدون هیچ مشکلی حداقل برسانید :

ما به ندرت هر کلمه ای را در وب سایت می خوانیم. در عوض، ما به سرعت صفحه ها، کلمات کلیدی را اسکن می کنیم. با این رفتارهای شناخته شده در ذهن، بهتر است که به احساسات به جای شمارش کلمات تجدید نظر کنید. کمتر کسی که به سایت شما نگاه می کند، باید بخواند، روی آن کلیک کند یا آن را بخاطر بسپارد، بهتر است که بتواند پردازش و ارزیابی آنچه در پیش رو دارد انجام شود. این باعث می شود  کارهایی را که شما می خواستید انجام دهید، به وضوح بیشتر برای آنها به وضوح دیده شود. البته، متنی و دعوت به عمل ضروری هستند، اما مطمئن شوید که آنها را با زیرمجموعه های بزرگ و پاراگراف های قابل خواندن تجزیه کرده اید. ما همچنین پیشنهاد می کنیم تصاویر یا آیکون ها را به عنوان روش های جایگزین برای برقراری ارتباط خود پیشنهاد کنید

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

۲:طراحی سایت را با سلسله مراتب بصری در ذهن خود پیش ببرید

استفاده از صفحه نمایش کامپیوتر و گوشی های هوشمند، به عنوان فن آوری برای نمایش اطلاعات تکامل یافته،فقط کاری که برای طراح باقی مانده است تا محتوای را به روشنی ترتیب دهد. فقط چند ثانیه طول می کشد تا توجه کسی را جلب کنید و به آنها بگویید که سایت شما چه چیزی است. اگر شما یک سلسله مراتب روشن را به اطلاعات خود اضافه کنید، خوانندگان نمی توانند به شما کمک کنند اما ناخودآگاه اطلاعات را که برای آنها گذاشته اید دنبال می کنید. سپس رنگ، ، اندازه و فاصله را برای تشدید بیشتر اعمال کنید، با توجه به اینکه چه چیزی توجه شما را بر روی صفحه شما متمرکز کرده است و اطمینان حاصل کنید که همیشه عمدی است. یکی از بهترین عناصر طراحی ما برای ایجاد سلسله مراتب بصری قوی، نوارها است: این کمک خواهد کرد که وب سایت خود را به قطعه روشن و قابل هضم محتوای محتوا کمک کند.


۳. رعایت اصولی در طراحی سایت امکان راحت خواندن محتوای وب سایت دهد

خوانایی چگونگی تشخیص کلمات، توسط کاربران که آیا آسان است یا نه اندازه گیری می کند. هنگامی در طراحی سایت قابلیت خواندن سایت شما را بالا میبرید ، کاربران قادر خواهند بود تا سایت شما را به صورت صحیح اسکن کنند و بدون هیچ مشکلی اطلاعات در متن را بیابند. دستیابی به قابلیت خواندن وب سایت نسبتا آسان است اگر در طراحی سایت  این قوانین کلیدی را رعایت کند
» در طراحی سایت کنتراست کلید است بسیار مهم است که کنتراست کافی بین متن خود و پس زمینه آن داشته باشید تا متن روشن باشد. شما به احتمال زیاد به رنگ انتخاب شده با دقت انتخاب شده است که بخشی از هویت نام تجاری شماست و باید در وب سایت خود نشان داده شود. احساس رایگان برای بازی با رنگ، فقط قربانی کردن قابلیت خواندن برای خلاقیت.
»نمیتوانید چیزی را که نمیتوانید ببینید بخوانید وب سایت های اولیه فونت های کوچک داشتند، اما با گذشت زمان، مردم متوجه شدند که فونت های  ۱۲ pt برای خواندن آنلاین سخت است. هنگامی که یک صفحه نمایش ۲۴ اینچ از چهره کسی است، اکثر مردم برای دیدن فونت های کوچکتر تلاش می کنند. یک قاعده ی معمولی که در وب مشاهده می کنید این است که متن خود را حداقل ۱۶ pt نگه دارید. این یک جای خوب برای شروع است، اما به یاد داشته باشید که این شماره به طور کامل بستگی به فونت مورد استفاده طراحان سایت دارد.
»در طراحی سایت چنین چیزی مانند فونتهای زیادی وجود دارد به عنوان یک قاعده، از بیش از سه تایپیه مختلف در یک وب سایت واحد استفاده نکنید. بعضی از طراحان سایت ممکن است برای ترکیب فونت های پیچیده تر نیاز داشته باشند، اما اگر شما انتخاب کنید که از انواع فونت استفاده کنید، اثر کلی باید هماهنگ باشد، نه کلان.


۴.اطمینان حاصل کنید که سایت شما آسان است برای حرکت

هنگام بازدید از سایت خود، بازدید کنندگان را گمراه نکنید سایت با یک ناوبری به موتورهای جستجو کمک می کند محتویات محتوا خود را در حالی که بهبود یافته تجربه بینندگان را بیشتر کنند در این حین به ۲ نکته اساسی حین طراحی سایت اشاره شده 
۱:آرم خود را هنگام طراحی سایت به صفحه اصلی خود پیوند دهید: این یک شیوه معمول است که بازدید کنندگان شما مورد استفاده قرار می گیرند و برخی از کلیک های گران قیمت را ذخیره می کنند. اگر شما آن را ندارید، در اینجا یک ابزار عالی است که می توانید از آن برای ایجاد لوگو به عنوان بخشی از تلاش های نام تجاری خود استفاده کنید. منوی خود را این باید در بالای (در هدر) وب سایت شما باشد و براساس اهمیت هر بخش سازگار باشد.
۲:ارائه یک ناوبری عمودی هنگام طراحی سایت: اگر سایت شما از انواع پیمایش طولانی است، سعی کنید از منوی لنگر استفاده کنید. با یک کلیک، بینندگان قادر خواهند بود به سرعت به بالا، پایین به پایین یا به طور مستقیم به هر بخش از سایت بازگردند.
محتوای مهم خود را «بالای صفحه» حفظ کنید: این کمتر از نوک یک «ناوبری» است، اما در مورد آن هنوز مهم است. به یاد داشته باشید که بازدیدکنندگان شما باید بدون نیاز به حرکت در مورد وب سایت شما درک کنند

۵:قامت همراه دوستانه

ما در یک جامعه تلفن همراه زندگی می کنیم، که مهم است که از این سوال بپرسیم: وقتی بازدیدکنندگان من وقتی که به وبسایت من بروند، بازدیدکنندگان چه می خوانند؟ هرگز نترس ! Wix به طور خودکار یک نسخه تلفن همراه از سایت شما را برای شما ایجاد می کند تا بتوانید با دنیای فزاینده تلفن همراه هماهنگ باشید. اطمینان حاصل کنید که خود را در موقعیت کاربر قرار دهید و هر صفحه، عمل کاربر و دکمه را آزمایش کنید. اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که سایت تلفن همراه شما در تمام تلفن ها اجرا می شود، از وب سایت های اینترنتی ما بهترین روش ها را بررسی کنید

آخرین مقالات طراحی سایت و سئو در اصفهان

افتخارات شرکت طراحی سایت نورو وب

از جمله افتخارات شرکت طراحی سایت نورو وب میتوان به راه اندازی بزرگترین پرتال فروش کیک و گل و جامع ترین پرتال اطلاعات جامع مشاغل در اصفهان اشاره کرد.
کیک آف تحولی تازه در طراحی سایت فروشگاه های تخصصی آنلاین می باشد که برای فراهم کردن محیطی ساده با تنوع بالا برای سفارش انواع کیک ایجاد شده است.هدف ما ایجاد مسیری ساده و مطمئن برای هرچه بهتر برگزار شدن جشن های مشتریان عزیزان می باشد.در کیک آف، کیفیت و تازگی کیک ها تضمین می شود و در صورت عدم رضایت، پیگیری ۲۴ ساعته انجام خواهد شد. لحظات با کیک آف شیرین تر می شود.
من و شهر فضایی تخصصی با امنیت بالا و مطمئن جهت انجام خرید، فروش و ارائه خدمات با تخفیف (بتا) و بدون واسطه بین ارائه دهندگان خدمات و کالا و مصرف‌کنندگان در آینده ای نزدیک خواهد بود. تضمین ارائه خدمات و کالا همسان با شرایط درج شده در من و شهر توسط ارائه‌دهندگان، حذف واسطه‌ها و ارائه تخفیف‌های واقعی، مقایسه و بررسی تخصصی ارائه‌دهندگان خدمات و کالا و غیره از نمونه خدمات این وب سایت است.
فروشگاه اینترنتی گل آف به عنوان اولین و تنها وبسایت خرید گل در اصفهان است که به صورت کاملا تخصصی خدمات متنوع در زمینه تزیین گل، گل آرایی مجالس عقد و عروسی، میوه آرایی مخصوص شب یلدا، و تهیه انواع سبد گل مناسبتی، دسته گل، جعبه گل، گل تک شاخه، تاج گل، تل سر و غیره را ارائه می کند. گل آف این نوید را می دهد که پس از انتخاب هر کدام از محصولات، ثبت سفارش به راحتی انجام خواهد شد.
سلام، لطفا
برای
طراحی
 • طراحی
 • سئو
 • ایجاد برندینگ
سایت
فروشگاهی
 • فروشگاهی
 • شرکتی
 • شخصی
 • صنعتی
 • گردشگری
 • املاک
 • آموزشی
 • سایر
با بودجه حدودی
۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۵ تا ۱۵ میلیون تومان
 • ۱۵ میلیون تومان و بیشتر
به اینجانب
نام و نام خانوادگی من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: علی رحیمی یا مریم عسگری
از طریق
شماره همراه من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: ۰۹۱۳۲۲۵۹۵۰۰
مشاوره رایگان بدهید.
درخواست مشاوره
طراحی سایت و اپلیکیشن و پیج اینستاگرام نورووب
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
ارسال
طراحی سایت و اپلیکیشن و پیج اینستاگرام نورووب
دفتر مرکزی:
تهران | خیابان دیباجی جنوبی
پلاک ۷۸ - طبقه ۴
۰۲۱۴۱۲۵۶۴۲۵
۰۹۱۲۸۱۸۹۵۲۷
دفتر اصفهان:
خیابان مشتاق دوم
خ مهر | کوچه۲ | پلاک۶
۰۳۱۹۵۰۲۹۵۸۵
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
تماس با نورو وب