برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۹۱۳۸۱۱۹۵۹۸
استعلام قیمت
طراحی سایت اصفهان - ساخت سایت - شرکت برنامه نویسی و طراحی سایت

چرا سایت شرکتی ؟

وب سایت تائیر قوی بر اعتماد مشتری های بالقوه و بالفعل دارد. یک طراحی حرفه ای سایت، متن مناسب به همراه گرافیک بصری خوب، اطلاعات مفید از محصولات و اطلاعات تماس در دسترس باعث افزایش اعتماد کاربران به شرکت شما می شود و به مخاطبان می فهماند که شما همراه با علم روز پیش می روید.

به چند مزیت از یک وب سایت شرکتی در ادامه اشاره میکنیم :

۱ - یک بازار هدف جامع تر  : هنگامی که یک کسب و کار، محصولات یا خدماتی را تحت وب به نمایش می گذارد، داشتن یک وب سایت حرفه ای شرکتی ضمانت می دهد که محصولات یا خدمات به راحتی در دسترس هستند و به زمان یا مکان خاصی محدود نیست. داشتن وب سایت یک فرصت عالی را برای فروش محصولات و عرضه خدمات ارائه می کند و بازار هدف بزرگتری را فراهم می کند.

۲ - برنامه ریزی مبتنی بر دیدگاه مشتری : داشتن یک وب سایت به شما امکان می دهد تا مشتریان افزایش دهید. از آنجا که یک وب سایت به صورت  ۲۴ ساعته فعال و در دسترس است، می توانید در ساعات غیر معمول بدون صرف انرژی  به جذب مشتری جدید بپردازید. در بعضی شرایط همچنین شما می توانید وب سایت خود را برای گروه خاصی از مشتریانتان که اطلاعاتی از آن ها دارید، سفارشی سازی کنید.

۳ - آسان شدن تعامل با مشتری : بسیاری از مردم این دیدگاه را دارند که یک وب سایت شرکتی یک مکان برای قرار دادن اطلاعات است اما نگه داری وب سایت، عملی به مراتب بزرگتر می باشد. یک وب سایت، فرصت لازم وکافی برای شناخت بیشتر مخاطبان از طریق شبکه های اجتماعی فعال و وبلاگ را برای شما فراهم می کند و اطلاعات بیشتری از مشتریان را در اختیار تان قرار می دهد. با داشتن وب سایت، مردم راحت تر با شما ارتباط برقرار می کنند و بیشتر احتمال دارد که مشتری ثابت شما باقی بمانند. علاوه بر این می توانید، محتوای وب سایت شرکتی را با توجه به نیازهای مشتریان تان تغییر داده یا طراحی کنید. این مهم سبب جذب بیشتر بازدیدکننده به سایت شما شده و   احتمال این که فرد اطلاعات مورد علاقه شان از سایت شما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد بیشتر می کند.

۴ - افزایش فروش : طراحی سایت شرکتی، باعث افزایش فرصت های بازاریابی و تبلیغات شما شده و اوضاع را برای فعالیت شما بهتر می کند. طراحی سایت با صرف هزینه مناسب به تقویت برندینگ شما کمک کرده و باعث دیده شدن شما در فضای وب می شود. در نتیجه، مشتریان بالقوه بهتر و راحت تر به مشتری بالفعل تبدیل شده و بازخورد کسب و کارتان افزایش خواهد یافت. حضور آنلاین در اینترنت، فروش محصولات و خدمات در هر زمان و در هر مکان را برای افراد فراهم می کند که امکان به دست آوردن مشتریان جدید را نیز افزایش می دهد و تاثیر زیادی بر فروش شما می گذارد.

۵ - داده های جمعیت شناختی : داشتن اطلاعات خوب درباره اینکه مشتریان تان چه قشری را شامل می شود ، از جنبه های مهم شناخت بازار برای یک کسب و کار است. بهره گیری از وب سایت شرکتی همراه با ابزارهای رایگان مانند گوگل آنالیتیک، می تواند به تعیین موقعیت های بازاریابی کسب و کار شما کمک کند. گوگل آنالیتیک می توانند اطلاعات زیادی را در اختیارتان قرار دهد (مانند صفحاتی که بیشترین بازدید را داشته اند یا نحوه پیدا شدن شما و راه ورود به وب سایت شما). این قبیل اطلاعات برای ارتقای سطح بازاریابی کسب وکار شما مفید است.


email
email
email