برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۹۱۳۸۱۱۹۵۹۸
استعلام قیمت
توضیحات برای عکس ثبت نشده

سفارش طراحی سایت با نورووب

گروه طراحی سایت و سئو نورووب همواره آماده ارائه مشاوره و استعلام قیمت برای طراحی سایت می باشد.
توضیحات برای عکس ثبت نشده

تکنیک های طراحی سایت

شرکت طراحی سایت نورووب مستقر در استان اصفهان و صاحب نمایندگی تهران، با انجام انواع خدمات مربوط به طراحی سایت اعم از طراحی فروشگاه آنلاین (فروشگاه اینترنتی)، طراحی پرتال سازمانی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت گردشگری، طراحی سایت خبری، طراحی سایت مذهبی و سایر زمینه های مطرح در امر طراحی سایت، با ارائه و معرفی خدمات موجود در این زمینه، راهنما و راهگشای تمامی افراد، شرکت ها و سازمان هایی است که قصد ورود به دنیای تجارت الکترونیک و فضای دیجیتال مارکتینگ را دارند و از این رو با ارائه ی انواع خدمات حرفه ای و کارآمد طراحی سایت، سئو (بهینه سازی نتایج سرچ و جست و جو)، دیجیتال مارکتینگ، راه اندازی کسب و کار و افزایش فروش، گامی بلند در عرصه ی طراحی سایت برداشته است. نورووب با تجربه ای ۱۵ ساله در امور گوناگون، هم اکنون معرف جامع ترین و کامل ترین مباحث مرتبط با طراحی سایت در فضای وب ایران می باشد.


با داشتن سایت بازاریابی کنید

موتورهای جستجو بدون دریافت هیچ هزینه ای برایتان بازاریابی می کنند. تنها اتفاقی که باید بیفتد این است که ربات خزنده گوگل سایت شما را بیابد و از پس از آن که افرادی به دنبال هر کدام از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشد، این موتورها فرد را به سمت سایت شما هدایت می کنند. میزان بازدید کننده هدایت شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است و داشتن یک سایت با کدنویسی بهینه یکی از آن عوامل است.

طراحی سایت فروشگاهی مزایای متعددی دارد.: از جمله می توانید در کنار کسب و کار خود به فروش محصولاتتان در سایتتان بپردازید و یا اینکه در سایتتان محصولات مختلف و گوناگونی را به فروش برسانید . امروزه بسیاری از صاحبان مشاغل دارای مکان مشخصی برای فروش محصولات خود نیستند و به جای آن فعالیت تحت وب داشته و محصولات و یا خدمات خود را از طریق اینترنت عرضه می کنند.


امکانات جدید تبلیغاتی:

با داشتن یک فروشگاه آنلاین، صاحبان و مدیران  وارد عرصه تجارت الکترونیک می شوند و امکان بهره گرفتن از راهکارهای طراحی وب سایت برایشان بوجود می آید از قابل ذکرترین این عناوین می توان به تبلیغات اینترنتی درسایت های گوناگون، تبلیغات در موتورهای جستجوگر یا همان گوگل ادوردز، تبلیغات کلیکی و تبادل بنر و لینک (بک لینک) اشاره کرد.

فروشگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی
با داشتن یک فروشگاه آنلاین، صاحبان و مدیران وارد عرصه تجارت الکترونیک می شوند.امروزه یکی از ملزومات فعالیت بدون مرز سایت است و تقریبا هیچکس نمی تواند مدعی فعالیت خارج از مرزهای جغرافیایی شود در حالی که کسب و کار او صاحب وب سایت نیست.

ایجاد درآمد

میزان کسب درآمد یک وب سایت به نوع کاربری سایت و اهداف آن بستگی دارد البته میزان فعالیت صاحبان وب سایت و آپدیت و رپشتیبانی از عوامل بسیار مهم دیگر هستند. اما امروزه شرکت ها و افراد بسیاری هستند که تنها از طریق سایت فعالیت می کنند و سهم بزرگ درآمد آن ها از طریق طراحی وب سایت و کاربران آنلاین است. هم‌چنین  وب سایت، یک پایگاه تبلیغاتی فوق العاده قدرتمند است که فروش محصولات و ارائه خدمات از طریق اینترنت هزینه ها را به شدت کاهش می دهد. وب سایت می تواند نمایشی از قدرت و دقت کسب و کار در اینترنت باشد. یک وب سایت خوب مانند یک شعبه بین المللی برای معرفی کالا و خدمات ارائه شده می باشد. دسترسی آسان کاربران از هر نقطه جهان تنها با داشتن آدرس سایت شما.  به روز رسانی آسان و کم هزینه (در سایت های داینامیک بدون صرف هزینه و زمان زیاد) در مقایسه با تبلیغات چاپی و ... یک وب سایت با کارایی خوب می تواند:منشی ، فروشنده ، بازاریاب ، کارشناس مجازی و ... باشد که به صورت خودکار زیر نظر یک مدیر ، کلیه این عملیات را انجام دهد. سادگی برقراری ارتباط با مخاطبان خاص و عام در هر زمینه ای

email
email
email

مقالات مرتبط