برای مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۹۱۰۹۸۶۹۵۹۸
استعلام قیمت
توضیحات برای عکس ثبت نشده

تکنیک های موجود در طراحی سایت جهت جلوگیری از هک شدن

در این مقاله چند تکنیک طراحی سایت جهت جلوگیری از هک شدن توسط هکرها را مورد بررسی قرار خواهیم داد تکنیک های که اغلب طراحان در طراحی سایت مورد استفاده قرار خواهند داد
توضیحات برای عکس ثبت نشده

ایده های نوین در طراحی سایت

مقدمه

وب سایت ها قلب و هسته هر کسب و کار مدرن است. تمام تلاش های بازاریابی و تبلیغات شما باید بازدیدکنندگان را به وب سایت شما هدایت کنند و آنها را به مشتریان تبدیل کنند. به یک معنی، یک وب سایت کسب و کار وجود دارد که قرارداد را مهر و موم کند. با این حال، اگر وب سایت شما به اندازه کافی خوب نیست، مهم نیست که چه میزان تلاش های بازاریابی شما چقدر است، مشتریان بالقوه خود را ترک کنند. علاوه بر این، مصرف کنندگان آنلاین انتظارات خاصی را در مورد وب سایت های کسب و کار مانند قابلیت های خوب، سرعت، کاربر دوستی و غیره دارند.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

بهینه سازی موبایل جهت طراحی سایت

ترافیک تلفن همراه از دسکتاپ پیشی گرفته است و افراد به سادگی با استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود در حال دیدن وب در اینترنت می باشند. وب سایت های کسب و کار که دوستانه نیستند، مشتریان را از دست نمی دهند، بلکه از مشتریان بد زبانان می شوند. در حقیقت، ۴۴ درصد از مصرف کنندگان احتمال بیشتری دارند که دوستان و خانواده خود را درباره تجربه وب سایت بد بدانند. حتی اگر دوستیابی تلفن همراه تبدیل به یک جنبه ضروری در طراحی وب شود، هنوز هم کسب و کارهایی وجود دارند که وبسایت های دوستانه را ندارند و حتی اگر آنها را انجام دهند، این وب سایت ها به درستی بهینه سازی نشده اند. مهم است که درک کنیم که مصرف کنندگان تلفن همراه از وبسایتهای دوستانه نیز انتظار دارند. به عنوان مثال، سرعت وب سایت برای بازدید کنندگان ضروری است و ۶۴ درصد از آنها انتظار دارند صفحات شما کمتر از ۴ ثانیه بارگذاری شوند. گفته می شود که ۷۹ درصد از مصرف کنندگان که با یک وب سایت آهسته و بهینه سازی شده مواجه می شوند، به خوبی آن را رها می کنند.

تصویر 1

طراحی تعاملی در طراحی سایت

بهینه سازی موبایل در طراحی وب سایت جدید نیست، اما روند مرتبط با آن به طور مداوم بهبود می یابد. اگر بازدیدکنندگان شما یک نسخه دسکتاپ مینیاتوری از وبسایت خود را در دستگاههای تلفن همراه خود مشاهده کنند، می توانید مطمئن باشید که آنها از کوچکترین خوشحال نخواهند شد. به همین دلیل است که امروزه وب سایت شما یک طراحی پاسخگو برای وب سایت شما مهم است. چه طراحی پاسخگو، نسخه ای از وب سایت شما را به دستگاه های مختلفی که بازدید کنندگان شما از آنها در حال مرور هستند، سازگار می کنند. به سادگی، وب سایت شما به اندازه صفحه و قابلیت استفاده دستگاه بر این اساس تنظیم می شود. به این ترتیب نه تنها انتظارات کاربر تلفن همراه را برآورده می کنید، بلکه موجب صرفه جویی در هزینه و نگهداری دو نسخه از یک وب سایت نیز خواهد شد - یکی برای موبایل دیگر برای نمایش دسکتاپ. علاوه بر این، اگر شما در حال کسب و کار تجارت الکترونیک هستید، باید بدانید ۳۰٪ از تجارت الکترونیک تجارت موبایل است. این به این معنی است که شما باید طراحی وبسایت تجارت الکترونیک پاسخگو را در نظر بگیرید تا به مشتریان خود در سراسر وب سایت شما هدایت شود و به راحتی خرید کند.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

معرفی شخصی سازی جهت بهبود طراحی سایت

هنگامی که مشتریان شما شروع به مرور وب سایت شما می کنند، نظارت بر رفتار آنها و نیز تصمیمات خرید آنها بسیار مهم است. به این ترتیب شما می توانید اطلاعات جمع آوری شده را برای معرفی شخصی سازی برای محتوای وب سایت خود استفاده کنید. امروزه مصرف کنندگان ترجیح می دهند پیشنهادات شخصی را در اختیار شما قرار دهند، زیرا آنها را از جستجوی محصولات مختلف قبل از پیدا کردن چیزی که نیاز دارند، نجات می دهد. بر اساس بازدودهای قبلی خود، شما می توانید پیشنهادات را سفارشی کرده و محصولات خود را به مشتریان خود توصیه کنید. این نوع شخصی سازی یک راه عالی برای مدیریت بیشتر از مشتری است و همچنین یک راه خوب برای حفظ آن است. نظارت بر داده ها باید بخشی از طراحی وب شما باشد اگر شما می خواهید مشتریان را حفظ کنید، الهام بخش وفاداری و، البته، از طریق شخصی سازی، فروش بیشتر کنید. با این حال، با توجه به میزان اطلاعاتی که شما در مورد آنها جمع آوری کرده اید، ممکن است شخصی سازی بیش از حد شما را تهدید کند. از سوی دیگر، شخصی سازی خیلی کم و مشتریان شما حتی متوجه آن نخواهند شد. در هنگام اجرای شخصی سازی که برای شما و مشتریان شما مناسب تر است، 

توضیحات برای عکس ثبت نشده

استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) :

سیستم مدیریت محتوا (CMS) تا حدودی در طراحی سایت  حاضر بوده است، اما درست مانند بهینه سازی تلفن همراه، آن را بهبود می بخشد و بیشتر مرتبط با وب سایت های کسب و کار است. سیستم مدیریت محتوا به شما اجازه می دهد تا تغییرات سریع طراحی سایت و به روز رسانی وب سایت خود را انجام دهید، همچنین محتوای خود را جهت طراحی سایت به روز کنید. علاوه بر این، شما می توانید همه چیز را بدون نیاز به یادگیری توسعه وب و یا بدون مهارت های برنامه نویسی طراحی سایت انجام دهید. این امر در طراحی سایت می تواند برای کسب و کار شما بسیار مفید باشد، به ویژه اگر شما در مورد آخرین روند ها و نحوه پذیرش مخاطبان مورد نظر خود، به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتری و ماندن در رابطه با آنها، توجه بیشتری داشته باشید. اگر بازدیدکنندگان در یک وبسایت که قدیمی هستند به آنها برسند، قطعا آنها را ترک خواهند کرد. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما به روز می شود و به سرعت کار می کند، به طوری که هر دو مشتریان شما و بازدید کننده های نخست بار نا امید نمی شوند. طراحی وب خوب برای شما و مشتریان شما مهم است. پس از همه، موفقیت تجاری شما بستگی به تجربه مشتریان شما در وب سایت شما دارد. پیاده سازی عناصر نوآورانه در طراحی وب سایت شما در جهت رعایت روندها و اطمینان از نیازهای شما و انتظارات مشتریان، ضروری است.

email
email
email

آخرین مقالات طراحی سایت و سئو در اصفهان

افتخارات شرکت طراحی سایت نورو وب

از جمله افتخارات شرکت طراحی سایت نورو وب میتوان به راه اندازی بزرگترین پرتال فروش کیک و گل و جامع ترین پرتال اطلاعات جامع مشاغل در اصفهان اشاره کرد.
کیک آف تحولی تازه در طراحی سایت فروشگاه های تخصصی آنلاین می باشد که برای فراهم کردن محیطی ساده با تنوع بالا برای سفارش انواع کیک ایجاد شده است.هدف ما ایجاد مسیری ساده و مطمئن برای هرچه بهتر برگزار شدن جشن های مشتریان عزیزان می باشد.در کیک آف، کیفیت و تازگی کیک ها تضمین می شود و در صورت عدم رضایت، پیگیری ۲۴ ساعته انجام خواهد شد. لحظات با کیک آف شیرین تر می شود.
من و شهر فضایی تخصصی با امنیت بالا و مطمئن جهت انجام خرید، فروش و ارائه خدمات با تخفیف (بتا) و بدون واسطه بین ارائه دهندگان خدمات و کالا و مصرف‌کنندگان در آینده ای نزدیک خواهد بود. تضمین ارائه خدمات و کالا همسان با شرایط درج شده در من و شهر توسط ارائه‌دهندگان، حذف واسطه‌ها و ارائه تخفیف‌های واقعی، مقایسه و بررسی تخصصی ارائه‌دهندگان خدمات و کالا و غیره از نمونه خدمات این وب سایت است.
فروشگاه اینترنتی گل آف به عنوان اولین و تنها وبسایت خرید گل در اصفهان است که به صورت کاملا تخصصی خدمات متنوع در زمینه تزیین گل، گل آرایی مجالس عقد و عروسی، میوه آرایی مخصوص شب یلدا، و تهیه انواع سبد گل مناسبتی، دسته گل، جعبه گل، گل تک شاخه، تاج گل، تل سر و غیره را ارائه می کند. گل آف این نوید را می دهد که پس از انتخاب هر کدام از محصولات، ثبت سفارش به راحتی انجام خواهد شد.
سلام، لطفا
برای
طراحی
 • طراحی
 • سئو
 • ایجاد برندینگ
سایت
فروشگاهی
 • فروشگاهی
 • شرکتی
 • شخصی
 • صنعتی
 • گردشگری
 • املاک
 • آموزشی
 • سایر
با بودجه حدودی
۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۱ تا ۵ میلیون تومان
 • ۵ تا ۱۵ میلیون تومان
 • ۱۵ میلیون تومان و بیشتر
به اینجانب
نام و نام خانوادگی من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: علی رحیمی یا مریم عسگری
از طریق
شماره همراه من
 • ثبت
 • به عنوان مثال: ۰۹۱۳۲۲۵۹۵۰۰
مشاوره رایگان بدهید.
درخواست مشاوره
طراحی سایت و اپلیکیشن و پیج اینستاگرام نورووب
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
ارسال
طراحی سایت و اپلیکیشن و پیج اینستاگرام نورووب
دفتر مرکزی:
تهران | خیابان دیباجی جنوبی
پلاک ۷۸ - طبقه ۴
۰۲۱۴۱۲۵۶۴۲۵
۰۹۱۲۸۱۸۹۵۲۷
دفتر اصفهان:
خیابان مشتاق دوم
خ مهر | کوچه۲ | پلاک۶
۰۳۱۹۵۰۲۹۵۸۵
۰۹۱۳۱۰۸۰۱۷۹
تماس با نورو وب