۰۸:۰۰ الی ۲۲:۳۰ (به صورت یکسره)
اصفهان - خیابان هشت بهشت شرقی - خیابان حمزه اصفهانی شمالی - ساختمان ۸۸
نورو وب -> ->

عکاسی صنعـــتی امروزه با همه گیر شدن اینترنت و جا افتادن فروشگاههای اینترنتی در کشور بیش از گذشته نیاز به یک تصویر خوب از محصول حس میشود.در عکاسی صنعتی از محصولات (Product photography) سوژه آنگونه که هست به تصویر کشیده خواهد شد یعنی همان چیزی که مشتری انتظار دیدن آن را دارد.در این ژانر عکاسی, نورپردازی از محصول باید دقیق و متناسب با جنسیت محصول (چرم ,فلز , شیشه و … ) صورت بگیرد تا مخاطب را به اشتباه نیندازد.عکاسی از خط تولید کارخانه ها محیط های اداری صنعتی و … هم زیرمجموعه ای از عکاسی صنعتی میباشد و هدف آن نشان دادن روند تولید یک محصول در کارخانه یا مثلا ساخت پروژه ای صنعتی از ابتدا تا زمان بهره برداری آن است . صاحبان صنایع و فروشگاههای اینترنتی اغلب از مشتریان عکاسی صنعتی هستند. عکاسی تبلیغـــاتی هدف از عکاسی تبلیغاتی (commercial photography) جذب و همراه کردن مخاطب به سوی محصول است از این رو ممکن است در عکس تبلیغاتی شاهد بزرگنمایی باشیم که البته از خصوصیات این سبک عکاسی است. گاهی نیاز به فضا سازی و چیدمان خاصی دارند و گاهی هم ممکن است در راستای کمپین های تبلیغاتی عرضه شوند. چیزی که مشخص است ایده محور بودن عکاسی تبلیغاتی است برای همین نسبت به عکاسی صنعتی به هزینه و زمان بیشتری برای اجرا نیازمند است. بیلبوردها ,مجلات, وب سایتها و … بهترین محل برای دیده شدن و اثر گذاری یک عکس تبلیغاتی است. عکاسی هنــری اگر از علاقه مندان به عکس یا نقاشی باشید و به زیبایی محل زندگی و کارتان اهمیت می دهید شما از مشتریان ما هستید. خانه محل کار یا هر دیواری را میتوان با اثر هنری زینت بخشید. از جمله خدمات گروه عکاسی یا نقاشی از سوژه مورد نظر و چاپ ان بر روی شاسی برای علاقه مندان به آثار هنری است.

امروزه اهمیت خدمات فتوشاپ به حد اعلا رسیده، و تقاضای بسیاری دارد، شما نیز میتوانید جهت ایجاد تصاویر دلخواه، از تمامی این امکانات استفاده نمایید. تمامی انواع عکس ها، به زرق و برق، درخشش، و کیفیت مطلوب نیاز دارند، این اصلاحات به کمک خدمات فتوشاپ به آسانی انجام پذیر میباشد. داشتن عکس هایی عاری از عیب و نقص، غیر ممکن نیست، خصوصاً در صورت استفاده از پکیج های نرم افزار ویرایش عکس، و اپلیکیش هایی که در اینترنت عرضه میشود، اینکار بسهولت انجام می یابد.\ امروزه، حتی دوربین های دیجیتالی با فناوری عالی نیز کاستی ها و عیوب فنی خود را دارا می باشند. به همین دلیل، احتمالا قادر به عکسبرداری بدون نقص نمیباشید، با اینحال، میتوانید عکس های خود را ویرایش نموده و تبدیل به تصاویری بی نقص و عالی نمایید. عوامل بیشماری وجود دارد که میتواند بر کیفیت یک عکس تاثیر گذارد. تقاضای مداوم برای آگهی های تجاری و بازاریابی، مشاغل جدیدی برای عکاسان و طراحان گرافیک ایجاد نموده است. این یک سرگرمی برای اشخاصی است که به ویرایش عکس علاقه داشته و تمایل دارند که از سوژه های گوناگون عکسبرداری نمایند. روش های ویرایش عکس، همگی به بهبود تصاویر مربوط نمیشوند، بلکه نسبتا روش هایی جهت بهبود کیفیت عکس ها و تبدیل نمودن آنها به عکس هایی لذتبخش و زیبا میباشد. متخصصان فتوشاپ برای مشتریان خود خدمات بسیاری فراهم می آورند، اگرچه، این امر مستلزم آگاهی اساسی و ژرف در مورد تکنولوژی و عکاسی میباشد. ویرایش عکس شامل کاربرد دستورالعمل های متعددی میباشد، شما میتوانید تمامی این مراحل را فراگرفته و خدمات عالی به مردم ارائه دهید. در این بخش، تعدادی از خدمات رایج را که متخصصان فتوشاپ ارائه می دهند، برمیشماریم.

▪بازسازی و مرمت عکس این یک روش تولید مجدد عکس های اصلی و اولیه از یک عکس محو و کمرنگ که بر اثر عوامل متعدد منجمله محو شدگی، لکه آب، لکه مرکب، گرد و خاک، و سایر عوامل دچار آسیب شده اند، میباشد به واسطه بکار گیری این روش میتوانید وضوح، روشنی، و نور عکس ها را اصلاح نمایید. همچنین، این روش نیازمند تعمیر تمامی بخش های محو شده و خسارت دیده عکس میباشد، بدین ترتیب، با استفاده از این شیوه، میتوانید عکس های قدیمی خانوادگی را بازسازی و نوسازی نمایید. ▪بهسازی عکس این یک روش جهت بازسازی کامل عکس ها، از طریق ویرایش بخش های متعددی از عکس میباشد در این روش،قسمت هایی از عکس، شامل اشیا، چهره، پوست، و غیره، تعدیل میگردد در صورت آسیب دیدگی، محو شدگی،و یا کیفیت پایین، میتوانید جهت بهبود کیفیت عکس، از خدمات آن بهره ببرید. این خدمات نیاز به تخصص شرکت های گوناگونی منجمله مدلینگ، و چاپ و نشر دارد ▪رتوش عکس تمامی عکاسان برجسته و حرفه ای، بطور گسترده این دستورالعمل ها را مورد استفاده قرار می دهند این روش، یک ظاهر حرفه ای به عکس های قدیمی شما خواهد داد و پس از رتوش، بواسطه اصلاح معایب و نقایص، تاثیر شگرفی عکس هایتان خواهد نهاد. همچنین، این با بکارگیری این روش، میتواند ویژگی های متعددی را جهت بهبود کیفیت عکس مورد استفاده قرار داد. ▪تبدیل در این روش، عکس های کدر، و مات به عکسهای با کیفیت و واضح تبدیل میگردند. این روش جهت چاپ خط های موازی و یا نقش های نقطه ای بر روی آگهی ها و تصاویر تبلیغاتی مورد استفاده واقع میشود. ▪برش عکس این یک روش پیشرفته فتوشاپ میباشد که جهت حذف موارد ناخواسته در یک عکس مورد استفاده قرار می گیرد این شیوه عموما توسط مراکز و موسسات گوناگون تجاری، منجمله وب سایت های تجاری، جهت فراهم آوردن تجارب عالی برای مصرف کنندگان مورد استفاده واقع میگردد. بکارگیری این تکنیک صنایع را قادر میسازد که خریداران بیشتری را بسوی محصولات خود جلب نمایند. همچنین، در این روش، میتوان بخشهای مورد دلخواه از یک عکس را به نمایش گذارد، و سایر قسمت ها را حذف نمود. شایان توجه است، که این نوع خدمات، فراتر از برنامه ویراستاری عکس میباشد. همچنین، این روش جهت تفکیک یک عکس از پس زمینه مورد استفاده قرار میگیرد.

ورود


ورود
ویرایش شماره

ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به نورووب