۰۸:۰۰ الی ۲۲:۳۰ (به صورت یکسره)
اصفهان - خیابان هشت بهشت شرقی - خیابان حمزه اصفهانی شمالی - ساختمان ۸۸
نورو وب -> -> ۱۰ نکته برای بهبود رتبه سایت | شرکت طراحی سایت نورو وب

در اینجا ۱۰ نکته برای گرفتن رتبه بهتر سایت تان توسط الگوریتم پاندای گوگل را مطرح می کنیم . قالب با متن محدود - بسیاری محتوای سایت ها قالب غیر مقاله ای دارند که نسبتا برای مقاله های با متن کم طراحی شده است. در حالی که این به خودی خود مشکل نیست ، اما وقتی با پارامتر های دیگر پاندا ترکیب می شود می تواند مشکل ساز شود. سازماندهی مقاله با حداقل تعداد کلمه بسیار مفید است . همچنین می توانید مقالات طولانی را به چند بخش تقسیم کنید و طی چند مطلب منتشر نمایید. اسلاید شو - اسلاید شو ها و گالری تصاویر غالبا هر دو توسط انتشار دهنده گان مطالب برای ایجاد یک تجربه بصری و همچنین افزایش بازدید صفحه استفاده می شود. اما آنها می توانند یک منبع تولید محتوای ضعیف باشند و یا یک ایجاد کننده عناصر صفحات تکراری نیز باشند. بنابراین خیلی ضروری است که آنها را با دقت نصب و طراحی کنید ، بویژه مقدار محتوایی که باید در هر اسلاید نمایش داده شود. مشکل اینجاست که چندین مطلب مختلف مثلا در صفحه اصلی در یک اسلاید شو قابل دسترسی است اما فقط یک آدرس صفحه دارد که باید ایندکس شود. موبایل - موبایل ها به طور میانگین ۴۰% از ترافیک اصلی را تشکیل میدهند و مدام در حال رشد هستند. برخی از تیم های تولید کننده محتوا استایل نوشتن خودشان را اصلاح کرده اند تا مطلب کوتاه تر و مختصر تر شود ، که در نهایت دستگاه های موبایل محتوا را بهتر نمایش دهند. از قضا این کار باعث ایجاد محتوای ضعیف می شود ، بنابراین نیاز است که حد متوسط را حفظ کنید یعنی نه مطالب شما بسیار طولانی و نه بسیار کوتاه باشند. قابلیت نمایش - قابل مشاهده بودن تبلیغات بیشترین اولویت را برای انتشار دهنده گان مطالب دارد ، که آنها این تغییر را بوسیله بالا برد تبلیغات نسبت به محتوا انجام میدهند.

این کار با الگوریتم قالب بندی صفحات تداخل دارد و یک ریسک بزرگ است. بنابراین باید سعی کنید که اولین چیزی که مخاطبان شما مشاهده می کنند محتوای شما باشد و نه تبلیغات. اعلان های مزاحم و تبلیغات بیش از حد - استفاده بیش از حد از تبلیغات فعال و مزاحم در سایت نیز می تواند مشکل ساز شود.زیرا آنها می توانند سیگنال هایی که یک کاربر می تواند با صفحات تعامل برقرار کند را تضعیف نماید.اگر استفاده از این تبلیغات باعث ایجاد مزاحمت برای کاربر شود ، میتواند برای شما نیز مشکل ساز شود. بنابراین سعی کنید تا جایی که می توانید تبلیغات به کار نبرید. محتوای تکراری - هنگامی که تعدادی صفحه با یک متن یکسان داشته باشید ، به مشکل محتوای تکراری برخورد خواهید کرد که از مشکلات رایج می باشد.انتشار محتوا با بیش از یک آدرس صفحه (URL) ( که اغلب توسط سیستم های مدیریت محتوا اتفاق می افتد)، عدم استاندارسازی آدرس صفحات و یا تکرارنویسی میتواند از مشکلات الگریتم پاندا در این قسمت باشد. بنابراین باید به این نکات توجه بسیاری کنید تا سایت شما شامل جریمه نشود. انتشار همزمان محتوا - انتشار مقدار زیادی مطلب و متن نیز برای یک برند و سایت می تواند مشکل ساز شود ، مخصوصا هنگامی که به نظر می رسد این محتوا بر روی سایت های دیگر نیز وجود دارد. این موضوع خیلی مهم است که اگر محتوا برای خودتان نیست و از سایت های دیگر کپی کرده اید ، درصد خیلی کمی از محتوای سایت تان را تشکیل داده باشد. بنابراین سعی کنید یا محتوای خودتان را تولید کنید.

این کار خیلی به نفع شماست تا مطالب را کپی کنید. تداخل محتوا - تداخل محتوا نیز گاهی اوقات می تواند مشکل ایجاد نماید، مخصوصا اگر محتوایی بی کیفیت ارائه شده باشد. به عنوان مثال انتشار یک مطلب در وبلاگ ، بخش مقالات و گالری با عنوان یکسان باعث تکرار یک متن و محتوا در چندین بخش در یک زمان خواهد شد که بسیار بد خواهد بود. بنابراین سعی کنید مطالب خود را فقط یک بار و در یک بخش منتشر کنید. جستجوی داخلی - جستجوی داخلی سایت می تواند یک معرفی کننده مطالب بیش از اندازه بی کیفیت ، متداخل و یا تکراری باشد. اگر صفحات جستجوی داخلی اجازه ایندکس شدن را داشته باشند (که بهتر است اینطور نباشد) نیاز دارید در مورد این جستجوی داخلی یک تجدید نظر انجام دهید. صفحات خالی یا اشتباه - برای یک سایت غیر عادی نیست که تعدای صفحه اشتباه و غلط و یا حتی چندین صفحه خالی داشته باشد ، در صورتی که در سایت خود صفحات این چنینی دارید ، باید از ایندکس شدن آنها جلوگیری نمایید.در صورتی که مطالب این چنینی در سایت خود داشته باشید سهوا محتوای بی کیفیت ، صفحات کم اهمیت و همچنین صفحات ۴۰۴ را در سایت خود رواج داده اید.بنابراین سعی کنید همیشه صفحات سایت خود را بررسی کنید و از نداشتن اینگونه صفحات مطمئن شوید. راه بازیابی الگوریتم پاندا برای بازیابی الگوریتم پاندا و خارج کردن سایت از جریمه شدن توسط آن عمدتا نیازمند ترکیب یکسری تغییرات فنی و در قالب هستید. همچنین با حذف ، بازسازی و دوباره ایندکس کردن صفحات بی کیفیت از طریق استراتژی های ۴۰۴، ریدایرکت کردن دائمی ، rel=canonical و تگ robots:"noindex" می توانید به این کار کمک کنید. بنابراین با استفاده از کارهایی که در بالا گفتیم میتوانید سایت خود را برای الگوریتم پاندا بهینه کنید.

توجه داشته باشید که در صورتی که سایت شما توسط الگوریتم پاندا مورد جریمه قرار گرفت ، علاوه بر کارهای بالا باید برای خارج شدن از این جریمه مقداری زمان و صبر به خرج دهید. شرکت تندیس تلاش و تفکر با سئوکارانی مجرب آماده خدمات رسانی در زمینه سئو و همچنین بهینه سازی سایت شما برای الگوریتم هایی مانند پاندا و پنگوئن می باشد.بدین منظور می توانید با ما تماس حاصل فرمایید. خب یک سوال مطرح می شود و آن این است که ، استفاده از HTTPS چه تغییراتی در سئوی سایت شما خواهد داشت در این مطلب خواهیم دید که طبق آمار و اطلاعات seoClarity ، میزان اثرگذاری مستقیم HTTPS در رتبه بندی\n۲. دانلود یک کتاب الکترونیکی جامع برای راهنمایی تبدیل HTTP به HTTPS (که همراه آن ، گفتگوهایی برای چگونگی استفاده از SSL در سایت و نکات کلیدی که برای بهینه سازی سایت در زمان تبدیل نیاز دارید ، آورده ایم.) تیم seoClarity میخواست دریابد که میزان اثر پذیری HTTPS بر روی سئو سایت چقدر است ، بنابراین مطالعات دقیقی برای مشاهده این اثرگذاری انجام دادند. در بخشی از این تحقیق آنها رتبه بندی ۵۰.۰۰۰ کلمه کلیدی جستجو شده و ۲۱۸.۰۰۰ دامنه را تحت نظر گرفتند. آنها دائما رتبه بندی ها را تحت نظر داشتند و پس از هفتم آگوست مشاهده کردند که آدرس صفحات (URL) در نتایج جستجو از HTTP به HTTPS تغییر کرده و خواه و ناخواه پس از اعمال تغییرات موتور جستجوی گوگل در رابطه با HTTPS ، رتبه بندی این موتور جستجو نیز تغییر کرده است. یعنی سایت هایی که از HTTP استفاده می کرده اند جای خود را به سایت هایی که از HTTPS استفاده می کرده اند ، داده اند. این تحقیقات از ۱۰ آگوست ۲۰۱۴ تا ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۴ به مدت ۶ هفته ادامه داشت. مطالعات داده های HTTPS از ۱۸۰.۰۰۰ سایت مشاهده شده ، فقط ۶۳۰ (۰.۳ % ) سایت تا ۲۱ سپتامبر به HTTPS انتقال داده اند.

از بین سایت هایی که تحت نظر بودند ، به نظر میرسد گوگل آنهایی که این انتقال را انجام داده اند بیشتر می پسندد. seoClarity این اندازه گیری را بوسیله آدرس های صفحات موجود در نتایج جستجو انجام داده است. به عنوان یک نتیجه ، در نمودار زیر ، تغییرات انجام شده آدرس صفحات نمایش داده شده است یکی از جنبه های کلیدی HTTPS تاثیرات فوری آن است که John Mueller در این ویدیو به آن اشاره می کند. به همین دلیل ، اگر افزایش رتبه بندی قابل توجه باشد ، باید انتظار این را داشته باشید که آدرس جدید در نتیجه های جستجو نمایش داده شود. nseoClarity مستقیما نتایج رتبه بندی آدرهای صفحات وب را که تغییر کرده اند در زیر نظر گرفته که در زیر می توانید این آمار را مشاهده کنید همانطور که میبینید ، در واقع یک کاهش جزئی در رتبه بندی وجود دارد ، اما این کاهش نمایش داده شده در اینجا قابل توجه نیست. راه خواندن این اطلاعات این است که تغییرات عمومی نتایج جستجو در طول زمان به مراتب مهم تر از افزایش رتبه بوده است . این تقریبا توسط موتور جستجو گوگل تایید شده است - که هر تغییر هرچند کوچک نیز ، حتی در آزمایشی با این مقیاس قابل توجه است. خلاصه طبق آماری که توسط این سایت ارائه شده است ، باید هرچه زودتر به HTTPS تغییر موضع داد. اگرچه دلایل بیشتری نیز برای اینکار وجود دارد و یکی از آنها نیز تامین امنیت سایت می باشد. طبق مطلب Pierre Far با عنوان خدمات کشف شده در گوگل که به افراد اجازه دسترسی غیرمجاز به مطالب شما را توسط دستگاه های وایرلس می دهند ، اگر سایت شما دارای HTTPS باشد ، آنها نمی تواند این کار را انجام دهند. مسائل امنیتی از موضوعات مهم و حیاتی است و HTTPS یک گام مفید است که میتوانید جهت حفظ کنترل محتوای خود از آن استفاده کنید.

ورود


ورود
ویرایش شماره

ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به نورووب