۰۸:۰۰ الی ۲۲:۳۰ (به صورت یکسره)
اصفهان - خیابان هشت بهشت شرقی - خیابان حمزه اصفهانی شمالی - ساختمان ۸۸
نورو وب -> -> عناوین صفحات سایت | شرکت طراحی سایت نورو وب

انتخاب عنوان ، توضیحات و کلمات کلیدی مناسب بعد از این که شما هدف کلی خود را برای راه اندازی یک سایت مشخص کردید و ضمینه و محتوای کاری مشخص شد نیاز به انتخاب یک دامین برای راه اندازی سایت خود دارید که در مقاله "ملاک های انتخاب دامین خوب چیست ؟" به آن اشاره کردیم حال بعد از راه اندازی سایت خود شما باید برای سایت خود متا تگ‌ها را مشخص کنید که مهمترین و تاثیر گذار ترین متا تگ‌ها در بحث سئو و بهینه سازی سایت عنوان ، توضیحات و کلمات کلیدی است. این سه مورد جز اساسی ترین بخش سئو و بهینه سازی سایت شما است هر چه سئو قوی تری دربین سایتهای دیگر رقیب های خود داشته باشید در جنگ پیش روی شما برتری بیشتری خواهید داشت. انتخاب عنوان ، توضیحات و کلمه کلیدی سایت به طور کلی باید هنگام انتخاب عنوان ، توضیحات و کلمات کلیدی به سه نکته اساسی و کلی توجه داشته باشید. ارتباط، محبوبیت، رقابت سه ملاک اصلی است که به ترتیب اولویت و تاثیر گذاری در سئو مورد بحث قرار میدهیم.

مربوط بودن آنها به متحوای سایت شما ارتباط هر چه بیشتر این کلمات انتخاب شده با محتوای سایت شما باعث بهبود سئو شما خواهد شد. مثلا اگر سایتی با محتوای عکس داشته باشید انتخاب های مثل "دانلود آهنگ" زیاد معقول به نظر نمی رسد.مهمترین ملاک برای انتخاب همین ارتباط با محتوای سایت شما است. میزان استفاده کاربران از آن در جستجوها محبوبیت این کلمات باید در بین کاربران نیز زیاد باشد . هر چه کلمه انتخابی شما در بین کاربران محبوب تر و بیشتر در موتور های جستجو به کار رود به طور حتم شما نیز بیشتر در بین کاربران دیده خواهید شد. اما باید به یاد داشته باشید که ملاک ارتباط آن با محتوای سایت شما نیز لحاظ شود. میزان استفاده سایت های دیگر از آن رقابت بر سر این کلمات محبوب نیز بیشتر است . شما باید هر سایت دیگر را رقیب خود بدانید.شما باید کلماتی را انتخاب کنید تا در عین محبوبیت و ارتباط با سایت شما رقابت کمتری بر سرآن وجود داشته باشد باید تمام ملاک ها مد نظر گرفته شود . نکته در این بخش باید در نظر داشته باشید در صورت گرفتن بک لینک برای کلمات خاصی رتبه شما در آن کلمه در گوگل بالا خواهد آمد همان طور که گفته شد مهمترین متا تگ‌ها که برای موتور‌های جستجو: عنوان، توضیحات و کلمات کلیدی است. در ادامه به هر کدام را مورد بررسی قرار خواهیم داد. عنوان سایت عنوان سایت اساسی ترین متا تگ برای موتور های جستو است باید در انتخاب عنوان سایت دقت بسیاری شود.

در عنوان سایت حتما سعی کنید که از اصلی ترین کلمات سایت خود نیز استفاده کنید، البته به یاد داشته اشید در به کار بردن کلمات کلیدی سایت زیاد روی نکنید.عنوان سایت نباید از حدود ۶۰-۷۰ کاراکتر بیشتر باشد سعی کنید .عنوان سایت با دامین شما تناسب داشته باشد در آپدیت های جدید گوگل به عنوان و دامین سایت اهمیت بیشتر داده می شود. به عنوان مثال: نورو وب | آموزش سئو و بهینه سازی سایت به زبان ساده توضیحات سایت توضیحات سایت شما باید شامل توضیح کوتاهی از سایت شما و اهداف و رویکرد های شما باشد سعی کنید در توضیحات سایت خود اولا نام و عنوان سایت را ذکر کنید و بهتر است از کلمات کلیدی تعیین شده برای سایت خود نیز استفاده کنید در توضیحات سایت میتوانید از کلمات کلیدی بیشتر نسبت به عنوان استفاده کنید. به یاد داشته باشید که توضیحات سایت نباید از حدود ۸۰-۱۶۰ کاراکتر بیشتر باشد. به عنوان مثلا: نورو وب محلی برای آموزش و مقالات سئو و بینه سازی سایت و سئو رایگان است.

کلمات کلیدی کلمات کلیدی تاکنون اصلی ترین بخش سئو سایت به حساب می آمد و می توان گفت پایه و ستون سایت شما همین کلمات کلیدی است. اما در آپدیت هیای جدید گوگل اعلام کرده است دیگر در جستجو خود به کلمات کلیدی اهمیتی نم یدهد ولی تا کنون به نظر میرسد که این گفته ها هنوز محقق نشده است و نتایج گوگل درصد زیادی بر اساس همین کلمات کلیدی است. به یاد داشته باشید که کلمات کلیدی بیشتر از ۱۰ مورد انتخاب نشودو با کاما (,) از هم جدا کنید . برای انتخاب کلمات کلیدی شما باید چگالی کلمات استفاده شده در سایت خود را بررسی کنید تا کلمات کلیدی بهتری بتوانید انتخاب کنید. حتما به یاد داشته باشید در انتخاب کلمات کلیدی اول از همه ارتباط با محتوای سایت ، سپس محبوبیت در بین کاربران و بعد از آن رقابت بر سر کلمه دربین سایت های دیگر را لحاظ کنید. به عنوان مثلا : سئو، بهینه سازی، آموزش سئو، مقالات سئو، سئو رایگان

ورود


ورود
ویرایش شماره

ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به نورووب