۰۸:۰۰ الی ۲۲:۳۰ (به صورت یکسره)
اصفهان - خیابان هشت بهشت شرقی - خیابان حمزه اصفهانی شمالی - ساختمان ۸۸
نورو وب -> -> اهمیت سئو تصاویر وب سایت | شرکت طراحی سایت نورو وب

استفاده مناسب از تصاویر در طراحی و پیاده سازی وب سایت یکی از مهم ترین قسمت ها، برای طراحی یک سایت حرفه ای است.پس باید بیاموزیم که چگونه تصاویر را در وب سایت خود مدیریت نماییم.مخصوصا در وب سایت های دینامیک و محتوا محور، مدیریت تصاویر بسیار مهم است.به دلیل اینکه روز به روز مطالب جدید و همراه آن تصاویر مربوطه بر روی هاست وب سایت آپلود می شود.

استفاده مناسب از تصاویر در طراحی و پیاده سازی وب سایت یکی از مهم ترین قسمت ها، برای طراحی یک سایت حرفه ای است.پس باید بیاموزیم که چگونه تصاویر را در وب سایت خود مدیریت نماییم.مخصوصا در وب سایت های دینامیک و محتوا محور، مدیریت تصاویر بسیار مهم است.به دلیل اینکه روز به روز مطالب جدید و همراه آن تصاویر مربوطه بر روی هاست وب سایت آپلود می شود.تا کاربر بتواند بهتر و با اطمینان بیشتری خرید کند.

اگر در سایت مقاله منتشر می کنید در میان مقالات از یک یا چند تصویر هم موضوع با مقاله خود استفاده کنید . این کار هم به کاربر کمک می کند تا بهتر متوجه مطالب شما بشود و هم در مقالات طولانی جلوی خستگی کاربر را می گیرد و از طرف دیگر برای سئو سایت شما هم موثر است.در سایت فروشگاهی هم باید حتما تصاویری با کیفیت و مناسب با نوع محصول قرار دهید تا کاربر بتواند بهتر و با اطمینان بیشتری خرید کند.

ورود


ورود
ویرایش شماره

ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به نورووب